Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Моля, дайте предложения за трапезарна маса - кръгла, разтегателна, с 6 стола - светло дърво, с розов оттенък /или кремав/. Холна гарнитура -в оранжево. Може да ми препоръчате мебелен магазин, сайт, каквото се сетите! Какво ще кажете за "Платан"?
Цитирай

КАНОР  Peace
Цитирай

МЕБЕЛИ АРОН

МЕБЕЛИ НОВА ИДЕЯ

... и изобщо като пуснеш "мебели" на търсачка излизат много сайтове.
« Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 10:00 от els »
Цитирай

Sofia

Мебели много, но исках да прочета отзиви за нещо "изпробвано".
Цитирай

София

Нямам идея за маса и холна гарнитура, но да кажа за Платан. Не съм доволна. Вярно, че те продават два типа мебели, полски и италиански. Италианските са по-скъпи, не съм купувала. Купувала съм от полските. Закъсняват с поръчката, тези мебели не са качествени. Леглото вече се троши два пъти. Да не говорим, че се опитват всячески да те метнат - ако не си вземеш техен монтаж, губел си бил гаранцията и такива още изненадки.
Приятелка си поръчва от италианските кухни. Задължителното забавяне остана, хилядите неразбории по поръчката - също. Налагаше се да допоръчват някакви неща.
Като капак - поне в магазина, в който аз ходих - непрофесионално отношение на продавачките.
Цитирай

ПЛОВДИВ

Нямам идея за маса и холна гарнитура, но да кажа за Платан. Не съм доволна. Вярно, че те продават два типа мебели, полски и италиански. Италианските са по-скъпи, не съм купувала. Купувала съм от полските. Закъсняват с поръчката, тези мебели не са качествени. Леглото вече се троши два пъти. Да не говорим, че се опитват всячески да те метнат - ако не си вземеш техен монтаж, губел си бил гаранцията и такива още изненадки.
Приятелка си поръчва от италианските кухни. Задължителното забавяне остана, хилядите неразбории по поръчката - също. Налагаше се да допоръчват някакви неща.
Като капак - поне в магазина, в който аз ходих - непрофесионално отношение на продавачките.
ТОЧНО СЪМ НА ТОВА МНЕНИЕ АЗ ЛИЧНО ПРЕДПОЧИТАМ МЕБЕЛИ ОТ ДЪРВО
Цитирай

софия

аз пък съм много довола, консултантката беше страхотна.
Нашите мебели са български, не вносни- доволна съм!
Цитирай

Асеновград

http://www.yavor-bg.com/index.php?menu=about
ето и от мен нещо  Peace
Цитирай

Sofia

Аууу, тук си харесах доста нещица - благодаря!!!
Цитирай

ПЛОВДИВ

точно това имам предвид
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.