Страхотен руски сайт с торти. Рецепти и снимки.

  • 15 981
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Глупости.
Само, ще кажа, че според мен говориш пълни глупости, защото Филаделфия специялно не се използва само за сладкиши, но и за солени рецепти. Плюс това не е задължително да се готви.
Аз почти не БЪРАКАМ сладкиши в къщи, нито готвя засукани манджи ( падам си по натуралните гозби), но знам за филаделфия, защото мажа на сандвичи. Първоначално разбрах за тях от списанията с рецепти.
Така, че глупаво е да не си никога ни използвал, ни пробвал, нито чел.


Mamica, по глупаво щеше да е ако не знам изобщо какво е крем сирене, но аз знам какво е, това, че не съм запозната с марките не ме прави тъпа, каквато ме изкарваш, макар и не пряко с думи, а малко заобиколно  Laughing

Едвали и ти си запозната с всички марки продукти на световния пазар, айде да не разваляме твоята хубава тема с празни приказки /спамове/ Peace

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 11:03 от doniboni

# 46
  • Мнения: 4 176
Глупости.
Само, ще кажа, че според мен говориш пълни глупости, защото Филаделфия специялно не се използва само за сладкиши, но и за солени рецепти. Плюс това не е задължително да се готви.
Аз почти не БЪРАКАМ сладкиши в къщи, нито готвя засукани манджи ( падам си по натуралните гозби), но знам за филаделфия, защото мажа на сандвичи. Първоначално разбрах за тях от списанията с рецепти.
Така, че глупаво е да не си никога ни използвал, ни пробвал, нито чел.


Mamica, по глупаво щеше да е ако не знам изобщо какво е крем сирене, но аз знам какво е, това, че не съм запозната с марките не ме прави тъпа, каквато ме изкарваш, макар и не пряко с думи, а малко заобиколно  Laughing

Едвали и ти си запозната с всички марки продукти на световния пазар, айде да не разваляме твоята хубава тема с празни приказки /спамове/:peace:

Стига де.
Аз реплекирах предния постинг на Пепчо, защото оправдава незнанието с това, че някой живее в провинцията. Те там не са хора Simple Smile
Глупости, защото ако не си ял, поне си чел. Ама не е виновна провинцията. Виж приемам, че даден човек може да не го интересуват тези неща. Яде ястия от националната ни кухня и не чете готварски  списания и книги. Не пазарува, защото друг в семейството  се  грижи за това, а и ако е с две леви ръце ( в готвенето), приемам, че е възможно да не е запознат.....
Приемам,ч е не всеки е добър кулинар, не всеки има интереси в тази област.
Никога не съм казала, че си глупава.

# 47
  • Мнения: 491
Хей, не разваляйте хубавата тема!
Аз имам регистрация в този сайт. Изпратили са ми мейл, че съм регистрирана - аз такива мейли ги пазя. Незнам дали е било веднага, не помня.

# 48
  • Мнения: 7 106
Зори, хиляди благодарности за превода  Hug  bouquet  bouquet  bouquet


п.п Аз май си избрах супер сложна торта  #Crazy, като за начинаещ в кулинарията  Crazy


Май да  Laughing, ама трудностите ни учат  Wink.
всъшност не толкова трудна, колкото пипкава, т.е. трябва ти мааалко повече свободно време, а това е май нещото което ни липсва с деца в къщи.

Хайде успех   bouquet!

# 49
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Зори, хиляди благодарности за превода  Hug  bouquet  bouquet  bouquet


п.п Аз май си избрах супер сложна торта  #Crazy, като за начинаещ в кулинарията  Crazy


Май да  Laughing, ама трудностите ни учат  Wink.
всъшност не толкова трудна, колкото пипкава, т.е. трябва ти мааалко повече свободно време, а това е май нещото което ни липсва с деца в къщи.

Хайде успех   bouquet!

Мерси, дано да се справя  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт