Грешка ли е да сяда в скута ?

  • 935
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 488
Искам да попитам понеже изчетох доста за сядането.Ясно кога да е , но в скута ако постои за малко седнала пречи ли и води ли се за сядане?
Не говоря за подпиране с възглавници и в количка напълно седнала.
Надявам се че съм се изразила ясно и че ще се разбере какъв е точно въпроса ми.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
Не мисля, че ще е проблем. Моите съм ги слагала. Че той и в количката се надигаше, на тази възраст.

# 2
  • Мнения: 81
Ние сме доста по-малки, но ни се случва да поседнем в скута на някой близък.А пък за вас мисля, че не е никакъв проблем Peace

# 3
  • Мнения: 1 555
Като гледам детенцето ти е на почти 6 месеца и мисля, че нищо опасно няма да се случи , ако примерно се е облегнало на теб ! Аз сложих синът ми седнал на 6 навършени месеца, но той беше готов още на 5 м и половина, така че ако детето ти се напряга/напъва опитвайки се да седне само, просто не виждам проблем в това да го слагаш седнало за малко н скута ти !

# 4
  • Мнения: 3 456
Не, не е проблем- не е толкова малко бебчето ти вече .Няма нищо страшно!

# 5
  • Мнения: 2 019
Не, не е проблем- не е толкова малко бебчето ти вече .Няма нищо страшно!
Peace

# 6
  • Мнения: 7 723
Каква грешка има в това, детето да седи в скута на майка си. Пък то е вече голямо и няма никакъв проблем да го слагаш по малко и само да седи Wink

# 7
  • Мнения: 4 362
Ами как ще е грешка,даже от вашата възраст взех да слагам малката седнала подпряна с възглавнички

# 8
  • Мнения: 2 553
Аз също не мисля, че е "грешка" - слагай бебка щом й харесва  Peace

# 9
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Не, не е проблем- не е толкова малко бебчето ти вече .Няма нищо страшно!
Peace

# 10
  • Мнения: 592
И аз слагах бебка в една полу седнала поза още от съвсем малка - никакъв пролем!

# 11
  • Мнения: 3 499
Не мисля, че е чак такъв проблем, още повече, че е почти на 6 месеца /твоето бебе/. newsm10

# 12
  • Мнения: 327
Не се притеснявай, напълно нормално нещо си е това. Вие вече сте достатъчно големи, костите вече са поукрепнали. А и след някой и друг ден даже може да се подпирате и с възглавници.

# 13
  • Мнения: 6 164
Криси от 5-месечен ми седеше в скута за кратко време. Ако бебето може да седи - да седи. Това за 6-те месеца е средно - някои седят на 5, други и на 8 не могат.

Общи условия

Активация на акаунт