Смолянски дечица малки и големи, тичат към пързалки побелели

  • 11 928
  • 261
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 138
ОРЕЛ, Teedy, честити именици - да са ви живи и здрави Стефчовците.   Two Hearts  baloni  Two Hearts

Много хубави мигове с малчовците и семейно щастие.

# 61
  • Мнения: 83
Ама Стефито имала и рожден ден?

Да ти е жива и здрава рожденичката Ани!

 newsm51 newsm51 newsm51

# 62
  • в баира
  • Мнения: 861
Много ви благодаря за пожеланията! Двете със Стефка тъкмо се прибрахме от болницата - от миналата сряда тя получи алергия (от тортата за празника на Дядо Коледа) и в петък постъпихме в болница.  За щастие, тя се оправи след системите и днес ни изписаха. Празника за рожденния й ден го отложихме за утре.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СТЕФЧОВЦИТЕ НА ORELL  И TEEDY!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!
[/size][/color]

# 63
  • Мнения: 83
На нас се оказа, че спазъма вчера сутринта сме си го предизвикали ние Weary с мастиката, която ни посъветваха да го намажем - не правете тая грешка. smile3513 Сега ще ядем антибиотик до събота. smile3515

# 64
  • Мнения: 288
Честит празник на всички, които имат повод да празнуват днес!


 newsm67 smile3525 newsm67 smile3525 newsm67 smile3525 newsm67

Желаем много здраве, щастие и хиляди усмивки и всички болнички да се оправят за новогодишното празнуване!
 Heart Eyes

# 65
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Честит празник на имениците и рожденниците  Heart Eyes желая ви много здраве и весело празнуване
  bouquet  bouquet  bouquet

Ани, защо така с тази торта, разрба ли се от какво точно е алергична. Милото сигурно е било гадно, добре че вече сте здрави  исте вкъщи.
Orell, гадна работа с тази мастика, обаче не мога да разбера как така от мазане на венци  Shocked аз никога не съм правила това, но знам, че доста майки мажат зъбките и не е имало проблеми. Вие колко пъти намазахте и в какво количество  Shocked
Целувки на всички всички бебоци  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 83
Zuzi не съм мазала венците, а гръбчето и гърдичките - никога повече smile3513

# 67
  • Мнения: 138
И аз не се доверявам на някои бабешки съвети, гърдичките и гръбчето съм мазала с PULMEX Baby кремче, има го в аптеките.

# 68
  • Мнения: 649
orell, много неприятно... дано бързо да се оправите и да забравите....
аз на бабешки съвети по принцип не се доверявам  Twisted Evil

малкият с един от подаръците...

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 22:05 от mopssy

# 69
  • Мнения: 288
малкият с един от подаръците...

Мопси, малкия е станал голяяяям сладур! Много се е изменил, вече изглежда като голямо момченце Специални целувки от нас с Ванката и се надявам скоро да се видим Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 71
Благорадско за пожеланията. Joy

# 71
  • в баира
  • Мнения: 861
Здравейте и от мен.
Стефкиния рожден и имен ден го празнувахме вчера (28.12), тъй като на Стефановден до обяд си бяхме още в болницата. Но вчера събрахме приятелчетата й от махалата, с мамите естествено, и успях да щракна 3-4 снимки.
Ето тук.

# 72
  • Мнения: 83
Големи са сладури!! На това момченце по средата с надписа на блузата му съм била учителка по туризъм. Нали учи в 6-то? Thinking

# 73
  • в баира
  • Мнения: 861
Големи са сладури!! На това момченце по средата с надписа на блузата му съм била учителка по туризъм. Нали учи в 6-то? Thinking

Да, Иван.

# 74
  • Мнения: 83
И той е голям сладур. Сега като се загледам и на момичето до него - май са в един клас.

Общи условия

Активация на акаунт