Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора
.... или ще излезе ли от мода?
Сега ще обясня за какво иде реч.
С две думи , гледам си се аз ( 88 килограмов слон )
в огледалото и се харееесвам разбира се. Не че ме кефи да съм пухлама, тюфлек и т.н.т., но качествата според огледалото са повече от недостатъците. Ткаааа....
Днес се видях, на камера ( заснето в същия ден , в който се харесвах пред огледалото)... нема да ви кажааа Sick #Crazy Sick.
Повръща ми се като се сетя. Та питам аз трябвали да се доверяваме на Негово Височество Огледалото ?
Цитирай

София

Там е работата, че заставайки пред огледалото несъзнателно заемаме пози (и изражения), в които изглеждаме добре. А камерата ни хваща неподготвени (освен ако нямаме професионален опит и не сме научени да позираме винаги).
Долу камерата, да живей огледалото  Smile
Цитирай

Там е работата, че заставайки пред огледалото несъзнателно заемаме пози (и изражения), в които изглеждаме добре. А камерата ни хваща неподготвени (освен ако нямаме професионален опит и не сме научени да позираме винаги).
Долу камерата, да живей огледалото  Smile
Много точно казано Peace
Цитирай

Springfield, VA

Хаха. Дона ме разсмя.

Има моменти, когато изглеждаме добре пред огледалото и когато не чак толкова. Може пък камерата да те е хванала в момент, когато и пред огледалото не си изглеждала добре  Peace
Цитирай

И пред огледалото, и пред камерата - все тая...не се харесвам ич.
Цитирай
Дона добре го е казала, но и аз имах предвид че камерата те хваща от всички ъгли, а огледалото както му застанеш Mr. Green. Ей ти тебе на .... зрителна измама #Crazy
Цитирай

там нейде .............

И пред огледалото, и пред камерата - все тая...не се харесвам ич.
ей туй сякаш аз съм го писала.
Цитирай

UK

Не, изобщо не му вярвам... На огледалото съм хубава, а реално не съм. Хич не му вярвам.
Цитирай

София

Като ме снимат с камера излизам като олигофрен, но пред огледалото се харесвам дори с рошава коса и размазан грим Whistling Не съм суетна/много/ и не ми пречи да се гледам. Обичам огледалата когато съм в добро настроение, иначе си гледам само очите докато си слагам спирала  Laughing Огледалото не лъже този, който седи пред него. Love
Цитирай
Огледалото не лъже този, който седи пред него. Love

Лъже, лъже и още кааак Crazy Twisted Evil
Цитирай

София

Огледалото не лъже този, който седи пред него. Love

Лъже, лъже и още кааак Crazy Twisted Evil
Лъже тези, които не се обичат и не се чувстват красиви душевно! Колкото и нескромно да звучи аз се обичам и харесвам такава каквато съм. Дали имам няколко излишни килограма или съм със стар анцунг няма голямо значение. Важното е, че аз се харесвам. Peace
Цитирай

UK

Аз най се обичам рано сутрин, преди да си измия лицето и да се среша. Кожата ми е някаква различна, като се измия се отпуска и си става обикновена. А косата ми не се роши като спя, така че и тя е супер.
Цитирай

днес тук, утре там...

От както родих огледалото и кантара не са ми приятели... ooooh!
Цитирай

[/quote]
Лъже тези, които не се обичат и не се чувстват красиви душевно!
[/quote]

А би ли споделила защо тогава не се харесваш на камера? Нали се харесващ по принцип?
Май си противоречиш...или така ми се струва а?
Цитирай

Аз се харесвам на огледалото по принцип. Понякога като се гледам имам чувството, че съм най-красивото момиче на света Embarassed, а друг път най-грозното същество... Кво да правиш, пубертет. И аз сутринта прясна прясна се харесвам, и през нощта. На камера не съм се виждала отдавна, не помня да съм имала някакви впечатления.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора