Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 176 отговора

Варна

Скоро бях на рожден ден, където от присъстващите 5 момиченца и петте приличаха на татковците си newsm78. Моята мома също е одрала кожата на мъжа ми Hug. При вас как е?
Цитирай

някьде

Моят син baby_neutral, когато се роди приличаше на мен, но един месец по-късно вече беше копие на баща си Love
Цитирай

на една крачка от Пловдив

Оооооо Диди не е само твоята щерка така моята също е одрала кожата на баща си явно е нормално момиченцата да приличат на бащите.
Цитирай

Велико Търново

Като я родих беше едно към едно с баща си,но вече е смесена Peace![/i
Цитирай

София

Дъщеря ми прилича на мъжа ми,синът ми прилича на мен,това е положението при нас!
Цитирай

под голямата лоза

И аз съм на мнение, че момиченцата приличат на бащите си, а момченцата - на майките си. И при нас случая е такъв, макар, че двете са различни сами по себе си.  #Crazy

При мене ужасът е по- голям, че колкото повече расте голямата ми дъщеря, заприличва все повече на свекърва ми smile3511
..........в което няма нищо неестествено , де........
.........нали сина й прилича на нея Crazy
........е поне на малката очите са й кафяви -като мойте newsm44
Цитирай

София

И моята е одрала на баща си кожата, поне за очите съм доволна - неговите са сини, нейните също.  Very Happy
Цитирай

На себе си!

Но най-честите мнения са тези
 - децата със сигурност са от баща си!
 - Ти сигурна ли си,че децата са от тебе?

Децата се менят - както физически, така и психически - там е по-малко,но все пак съществува! Децата приличат и на родата!
Цитирай

2 етажа над тавана

Повечето хора са на мнение, че щерка ми прилича изцяло на баща си, едната й баба даже й вика "малък Спасе" Mr. Green
Цитирай

При нас е странна смес. Има черти и от баща си, и от мен. Много често ми казват, че страшно прилича на мен, но всъщност има моите очи, и за това така им се струва. Хората гледат в очите първо. Според мен има много от чертите на баща си.
Цитирай

sofia

Моята мома, пък ми е одрала моята кожа.
Ужасно прилича на мен.
И други могат да го потвърдят. Mr. Green
Цитирай

най-шареното място

Когато е с мен - казват че е досущ като мен, коагто е с тат - на него прилича.  Smile
Истината е, че до годинка беше съвсем като мен на тази възраст, после като тати като дете, сега прилича на себе си...
Слава Богу, че ушите са като на таткото, че да е сигурен в бащинството Smile
Цитирай

На мен!
Цитирай

На една звезда

Голямата е комбинирала моите и на баща си черти, но големите кафеви очи с дълги ресници, определено е "взела" от мен newsm03
А дребка е копие на мъжа ми, тя е и кръстена на него Wink
Цитирай

Ямбол

Със затворени очи на мен с отворени на татко си  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 176 отговора