Отговори
  • Мнения: 1 858
Огромни благодарности към Александър, Кристиан, Хитко и всички, които се включиха в тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145105.0 тема! Прекрасни сте и от сърце ви благодаря  bouquet! Никой от вас не ни познава но всички вие се опитахте да ни помогнете! Ако ви нямаше не знам какво щях да правя! От сърце ви благодаря  bouquet!

п.п. Пускам тази тема сега защото от утре няма да имам Интернет а много държа да Ви благодаря! newsm51

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 09:35 от Vache

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
 newsm78 ами ако Кристиан и Александър не се включат в темата newsm78
и към благодарностите си пропуснала Birdie, той няма начин да не се включи в темата ти.

# 2
  • Мнения: 1 858
Лиорена аз Бърди никога не съм го харесвала и съжалявам, че не можах да се включа в заключената тема! Тези трима и всички други, които се включиха в другата ми тема заслужават благодарности защото всички от сърце се опитаха да ми помогнат! Аз не съм пуснала тази тема за да се включи който и да е ! Не ме интересува дали тук ще напишат нещо, за мен е важно тези, хора да видят, че аз оценявам жеста им към мен! А всеки друг да приема темата както си иска не ме интересува! Важното е тези хора да знаят, че всяка тяхна дума е важна и е оценена от мен!

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Важното е тези хора да знаят, че всяка тяхна дума е важна и е оценена от мен!

точно така. Tired

# 4
  • Мнения: 1 858
Важното е тези хора да знаят, че всяка тяхна дума е важна и е оценена от мен!



точно така. Tired


На теб какъв ти е проблема? Всъщност имаш ли проблем с нещо, което аз съм писала?

# 5
  • Мнения: 4 150
Да се включа,че видях таzи тема.
Няма zа какво да благодариШ маатете (нали zнаеШ какво оzначават теzи думи на индиански? Wink
Дано детето ти бьрzо оzдравее и повече никога и от ниЩо да не се раzболява.  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 835
 Peace

Да се включа,че видях таzи тема.
Няма zа какво да благодариШ маатете (нали zнаеШ какво оzначават теzи думи на индиански? Wink
Дано детето ти бьрzо оzдравее и повече никога и от ниЩо да не се раzболява.  bouquet

 smile3505

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - И аз да кажа че няма защо, надявам се да сте се свързали с доцентката по Генетика и същевременно Класически Хомеопат за да ви помогне:peace:

Общи условия

Активация на акаунт