бяло те4ение или тапата?

  • 1 107
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мами.
Имам един въпрос,който ме 4овърка ве4е десети ден..От на4алото на бременността ми имам бяло те4ение,което бе6е по скоро воднисто и бяло на цвят.От 10 дена насам се усили стра6но много,стана жълтеникаво и иzвинявам се zа иЗраЗа,ама си zаприли4а на сопол и се сгъсти..Може ли това да е тапата,която постепенно иЗти4а? newsm78И zадължително ли е,тапата да е роzово/кафявя? Whistling
Благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 723
  моята тапа изпадаше на части и в началото няма кървави жилки. Не се притеснявай, засега- днес, де.
Така се започва. Леко раждане  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 368
Моята тапа също падаше на части и бе бледо кафява почти бежова на цвят,гъста,слузеста.

# 3
  • Мнения: 4 362
Мисля,че е тапата ти,точно така беше при мен.
Пожелавам ти леко раждане съвсем скоро  Hug

# 4
  • Мнения: 1 768
Мисля,че е тапата ти,точно така беше при мен.
Пожелавам ти леко раждане съвсем скоро  Hug

Дея,а ти кога роди?Преди термина ли? Party

# 5
  • София
  • Мнения: 5 604
ОООоооооооо хайде леко раждане! И аз съм на мнение, че е тапата! Стискаме палци!

# 6
  • Мнения: 4 362
Мисля,че е тапата ти,точно така беше при мен.
Пожелавам ти леко раждане съвсем скоро  Hug

Дея,а ти кога роди?Преди термина ли? Party

Aми да преди термин  Grinning ,само че при мен 6 дни изтичаше тапата,като най голямо количество изтече на 13.04 /как го обеснявам самоооо  Mr. Green/ и термина ми беше за 23.04 а аз родих на 18.04  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 768
ОООоооооооо хайде леко раждане! И аз съм на мнение, че е тапата! Стискаме палци!
Shocked Shocked Shocked
Ама о6е корема ми е горе?не се е смъкнал.. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 362
ОООоооооооо хайде леко раждане! И аз съм на мнение, че е тапата! Стискаме палци!
Shocked Shocked Shocked
Ама о6е корема ми е горе?не се е смъкнал.. Rolling Eyes

еее то това не е никакъв признак  Grinning ,аз примерно цяла бременност ми беше много ниско коремчето,а една приятелка го носеше много горе и познай кой роди първи-тя  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 723
не е задължително лаждането ти да е днес. Със сигурност ще е тия дни. Корема може да ти се смъкне и същия ден на раждането.
СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ Peace НЕ СЕ ШАШКАЙ ТОЛКОВА Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 978
И аз си мисля, че е тапата . Леко раждане и чакаме скоро да се похвалиш

# 11
  • Мнения: 1 768
А при вас в коя седмица се смъкна корема? Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
Vessito, вместо да се чудиш, я по-добре вземи да поспиш малко. Раждането като започне нито ще те пита, нито ще го сбъркаш.  Laughing
Желая ти едно леко, бързо и безпроблемно раждане с най-хубавото и здраво бебе на финала!!!  bouquet

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Мисля, че е тапата. Почини си добре защото ти трябват много сили за раждането.
Много лесно раждане ти желая и само хубави моменти да изживееш.
Vessito корема ми падна почти веднага след раждането.

# 14
  • Мнения: 3 499
Аз не мисля, че е тапата.Тези течения са различни през цялата бременност  и са нормални. На мен ми се е случвало през бременността два или три пъти точно като при теб.Гинекологът каза, че е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт