Къде сте, бивши тютюнджийкииии?

  • 2 062
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 639
Май от 4 години съм бивша. Hug

# 46
  • Мнения: 4 392
Благодаря ви за подкрепата!  bouquet

Днес даже се въздържах от кафето, че нали върви с цигара Mr. Green(не винаги, но при дърти пушачи е така Wink) и цял ден ми се спи. Знам, че физическата зависимост от цигарите се преодолява за 72 часа, но психическата ме плаши повече.
А и страхът от "счупено кантарче" определено е налице. Cry
Хубавото е , че ги отказваме с мъжа ми едновременно. Peace
Днес с парите за цигари си купих 2 килограма ябълки. Heart Eyes
Аз също съм ги отказвала, но тогава беше лесно- като си бременна, без друго ти се гади от миризма на цигари и това е най- малкото, а като кърмех,  не изпитвах никаква нужда от цигари. Кърменето страшно ме успокояваше.

Има ли сред вас някоя, която в момента ги отказва?

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Twisted Evil Twisted Evil
Много е лесно - казваш и ги отказваш  Twisted Evil
Вече 3 години и един месец съм без тез ла*на. А съм пушила и Слънце без филтър на млади години  Embarassed .... /ех, че времена... Mr. Green/

# 48
  • Мнения: 1 043
 Mr. Green и аз да се пиша непушачка, то точно откога немога да кажа сто процентово че сигурно  на повечето се е случвало спреш и пак започнеш - и то мнооого пъти но имаше шериод в който бях категорична, манията за красива и здрава кожа много ми помогна Rolling Eyes
в един момент си казваш - защо да се тровя а и да тровя останалите  ? защо детето ми да гледа как пуша - и да го уча и на това  Crazy дойде ми сила отвътре и въпреки че съм се изкушавала много пъти и съм запалвала ако сме някаде да купонясваме съм се осъфервала навреме - резултата е че съм много доволна че не съм пушила като забременях с второто си дете и не съм се изкушавала даже за миг повреме на бременноста - нито пък сега като я кърмя, даже започва явно да става доста дълаг период в който съм непушачка и дима и миризмата започва да ми е противна / аз и преди пушех много леки и качествени цигари попринцип и пак не съм понасяла мириса на доста марки - особенно български  Sick/
надявам се да се вразуми народа и да помисли за бъдещето и собственото и на децата си - защото кой мислите ги учи на всички екстри - като пиене пушене , че и на какво ли не още / побои, злоба, красиви изрази...

# 49
  • Мнения: 385
Аз съм от майките, на които забременяването освен неистово щастие им донесе освобождаване на дробовете! Не е много времето, което не пуша - някъде от февруари, но като слуша мъжа ми как диша и как кашля, направо се отвращавам от това което съм си причинявала!

Желая ти успех в твоята крачка към по-здравословен и приятен живот!

А за килограмите - като забременее една жена също знае, че ще надебелее, но това не я спира, защо тогава да се оправдаваме с килограмите?!?

# 50
  • Мнения: 7 640
аз съм от бившите много заклети пушачки.
Ще се справиш, стига да си наистина убедена.
Не съм качила кг, не дишам по-леко, но нямам гаден вкус в устата сутрин.
Не съм зависима и не се разтрепервам, като видя, че нямам цигари и да хуквам по нощите до денонощното.
Стискам палци да успееш!

Общи условия

Активация на акаунт