Лапате ли неща от устата на децата си?

  • 2 969
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Нищо не лапам от чужда уста. Ако е дъвкано и изплюто пък съвсем. От чужда чаша мога да пия, но да дъвча паднали от устата на който и да е работи - тц.

# 31
  • Мнения: 8 769
Да.Общо казано, рядко се случва. Обаче само от нормалните манджи и неща,приготвени от мама папам. От кухненските буламачи-ъгх... Sick Но вече не сме и на кухня.... Grinning Абе като едно кошче за отпадъци съм. #Silly

# 32
  • Мнения: 6 320
Не.  Sick
Никога не съм била от гнусливите - мога да ям с едни и същи прибори, от една чиния, да пия от една чаша и т.н., но дъвкано и изплюто - абсурд.
Вкъщи кучето се радва на тези екстри  Laughing
Иначе, ако става въпрос за манджите - да, дояждам, ако е останало в купичката и то само "човешката" храна, пюретата силно ги недолюбвах, от кашите имаше и вкусни  Blush

# 33
  • Мнения: 429
НЕ  #Puppy dog
Бтв. Не съм и пробвала дори . мнооого ни се разминават вкусовете ми с  тези на децата . А изплютото отива в кофата , ами така аз като изплюя нещо , никой не го лапа отново !!!

# 34
  • Мнения: 4 406
не съм му давала с лъжица, облизана от мен. отначало от страх от вируси, а после видях една майка да облизва биберона на детето, който то беше изтървало на асфалта, и после му го тикна пак в устата- тогава много се отвратих: и тя си пое микроби, и детето не получи чиста залъгалка- с това облизване дали я е почистила???

# 35
  • Мнения: 215
Да . Почти винаги лапам. Не ме е гнус от децата ми.

# 36
Рядко ако няма къде да го оставя в момента

# 37
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Случвало се е, но съм го правила с неудоволствие...

# 38
  • Мнения: 4 358
Рядко, но се случва.

# 39
  • София
  • Мнения: 717
Ами лапам....... Embarassed

# 40
  • Мнения: 1 014
И аз много се възмощавам, когато видя майки да лапат бибероните или лъжичките на децата си. Но честно да ви кажа случвало се е аз да изяждам изплютото, недодъвкано от Ники. Не ме е гнус от детето ми.

# 41
  • Мнения: 3 379
Ми да, макар че мъжа ми например и майка му също смятат, че не е много правилно  Embarassed Но мен не ме е гнус, нали ми е дете, носила съм го 9 месеца, пък да ме е гнус от него.

# 42
  • Мнения: 17 407
Да, не ме е гнус от детето ми.

# 43
  • Мнения: 3 932
Ям, но той не се грижи много за мен-всичко си изяжда. Иначе паднала залъгалка облизвам, защото миене през 2-3 минути не ми е по вкуса. Е, не ми е много приятно понякога, но мързелът е "велико" нещо Simple Smile)

# 44
  • Мнения: 2 556
Не съм лапала подобни неща, изобщо не ме е гнус, ами просто адски неестетично ми изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт