Скоро ще дойде лютата зима, нека за всяка по БЕБЧЕ да има! 27.11-03.12

  • 13 381
  • 428
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
Dessie, много ми се иска да има с какво да се похваля тази седмица, но...нещо маи ми пада темп. днес:Sad( Май ще дойде лелката

# 16
  • Мнения: 103
Ехоооооо Добро утро и от мен Heart EyesГолде мерси за кафенцето добре че си ти да вио го поднасяш че иначе съвсем smile3507Желая на всички топла и успешна седмичка с много положителни тестчета Hug

# 17
  • Мнения: 171
Здравейте и от мен  Hug

Хубава седмица пожелавам на вси4ки с много двойни 4ерти4ки   Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 320
Момичета, добро утро и от мен! Hug
Голди, мерси за кафенцето, макар че не пия, ама много хубаво мирише...
И аз чакам лелката да се разкара най-сетне, въпреки че този месец мисля да не бебеправим, т.е. няма да си купувам вече тестове за ову, да меря температури, да изчислявам кога евентуално може да съм в ову и т.н. Едва ли ще мога да понеса още един месец същото разочарование, ако видя  EFN Давам си малко почивка, пък надеждите ще са за везни Praynig
Ама вие не се отпускайте, ей  Naughty Списъкът кача...

# 19
  • Мнения: 780
добро утро момичета  Hug
страхотно заглавийце и аз знам че ще е на късмет Praynig
сега аз да ви кажа починах си много хубаво и съм готова дави дебна и ще ви изхващам ей  bouquet

искам да ви се оплача на мен много лошо ми тръгна от понеделник с отвратителни болки в бъбреците и гадене  Sick #Cussing out не знам ако е така цял ден ще полудея #2gunfire

приятен ден и хайде някой да се похвали че да актуализираме списъка в новата темичка  bouquet
Goldie какво стана мила въвъ Варна макар че беше мъгливо на вас са ви казали слънчеви неща нали  Hug

# 20
  • Мнения: 498
Добрютроооо  Mr. Green
Как сте девойки ? Темата е страшна  - Поздравления - дано е на късмет. Аз изгоних Гадината и съм наточила зъби за Девичка . Борбата ще е жестока , защото хем ще имам много работа и ще съм капнала вечер, хем се  усещам че пак се разболявам и ще трябва да овладявам някак си положението, че ми омръзна с тези настинки Sad
Не чакащи - хващайте метлите и да се маха тая  нахалницата newsm75
На бебеправещите - успех и много топли дни и нощи newsm41
На бременлинките - Мия скъпа - целувам те  hug
На олелилите се - спокойно и това ще мине  smile3521
Приятен ден и лека седмица на всички newsm10

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря ви за загрижеността и пак разказвам за всички, които са пропуснали в петък - мина добре, при мъжо не е толкова страшно положението; изписаха му Герикапс и му забраниха да пие концентрати /което още не спазва Close/. Аз ще пия Дуфастон и аспирин от 16-ти до 26-ти ден на цикъла; доц.Маркова има съмнения, че не винаги ми се пука фоликул  и това ни е проблемът. Като цяло каза, че няма други пречки да стане бебчето. Два месеца ще пробваме така и ако не стане, януари ще правя цветна снимка, за да проверим тръбите. Моля се да не се стигне дотам, а сега ще потормозя малко Дарето на лични, че четох-четох за Дуфастона, но общо взето нищо не разбрах Mr. Green
Ренка, бързам и аз да я пръждосам мойта, че да вадим тежката артилерия и да действаме за Девички Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 270
Goldie мила, много се радвам за обнадеждаващите резултати! Стискам палци за вас!

# 23
  • Мнения: 1 792
добро утро момичета сега ще ви разсмея малко.снощи разглеждам за последно профила и моя се навел до мен и чете и по едно време вика-"абе мило коя е тая лелка дето всички неможете да я понасяте що не я отпишете от форума"и аз като взех да се смея и му обяснявам коя е "лелката"а нашия като взе една метла и крещи и рахомаха из цялата къща и вика "МАРШ ГАДИНО МАРШ,НЯМА ДА ИДВАШ ПРИ МОЕТО СЪКРОВИЩЕ".е такъв цирк бяхме в 1:30часа. newsm75 newsm57
айде тази седмица да е късметлийска за всички baby_neutral Hug

# 24
  • Мнения: 136
Здравейте, сладури! Хубава седмица и от мен! Надявам се да сте ми касмелийски, защото тази седмица тръпна в очакване Praynig
Това с лелката и гоненето от форума....Simple Smile)))))  Joy
  bouquet

# 25
  • Мнения: 780
mu6morok я му дай на твоя мъж една по голяма метла и направо да я измете от целия форум всички ще сме му много благодарни да знаеш  Hug
 Joy Joy Joy hahaha Joy Joy Joy
е не тия мъже направо ме побъркват понякога Joy

# 26
  • Мнения: 4 546
здравейте и от мен  Grinning
първо, честито на всички нови бременилки   bouquet
mu6morok , ако действа това с метлата мъжо всеки ден ще го карам да изпълнява тоз ритуал  Joy Joy Joy
голди, радвам се, че е минало добре  Grinning стискам паци да стане вече  Peace

# 27
  • Мнения: 171
mu6morok, имаш готин мъж  Mr. Green явно е роден жрец  hahaha
много се смях  Joy
дано сте я изгонили тая гнида  Peace

# 28
  • Мнения: 1 792
довечера и метлата и прахосмукачката му връчвам и го пускам да изчисти тая лелка от целия форум #2gunfire Joy Joy Joy.наистина мъжете изумяват понякога.все вика "спокойно не го мисли"а като имам и най малките съмнения фърчи без да му кажа до аптеката за тест и вика"абе за всеки случай ,я си го направи.Иска му се много  newsm32ама не смей да си го признае

# 29
  • Мнения: 534
Здравейте мили момичета!
Поздрави за хубавата темичка  Heart Eyes
Искам да споделя с вас: от година време бебеправим и...нищо. Миналия месец решихме да отидем при доц. Конова(Център за репродуктивно здраве) в Плевен и да се почваме...Понеже беше 21-23 ден от началото на цикъла дадохме кръв за Прогестерон, Хламидии и анти-спермални антитела...До тук добре
Този месец трябваше да ми дойде на 21-ви...днес е 27-и и го няма...
В петък докторката ни прати резуртатите и се оказа:
- Chlamydia trachomatis IgG - 1.27(+) при норма под 1,1;
- Chlamydia trachomatis IgA - 1.35(+) при норма под 1,1;
при мъжа ми двете стойности са съответно 1,71(+) и 0.73(-)
Четох доста във форума че при вземане на кръв почти винаги резултатите за хламидии са положителни. Но не зная тези резултати като в какви граници са...Питах докторката и чакам да ми пише...
А в случай на бременност - дали е нещо не добро....
Ще направя тест след вторник...така съм си решила...
Кажете какво мислите по въпроса...
Благодаря ви от сърце!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт