Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

BG

Здравейте момичета.Имам си детенце на 1г.6м.,а таткото вече иска да работим за второто.Аз не че неискам,но ми се ще да изчакам поне до към май месец и тогава да започнем с опитите,защото искам да се роди март за по-следващата година .Е и да не е точно март,но да е 2008.Какво ще ме посъветвате. Rolling Eyes
Цитирай

сф

а ти ще ме послушаш ли, каквото и да ти кажа?
ако кажа 'действайте', тогава?

вие си знаете. ако детето няма да е добре дошло сега, недейте. ако ще е - давайте.
освен това не се знае дали този горе ще се съобрази с плановете ти за 2008. да не стане 2015, например...
Цитирай

София

Решението можете да вземете само вие с таткото. Ако не се чувстваш готова просто изчакай Peace
Цитирай

И аз смятам,че трябва вие с тате да го решите,по-скоро че той трябва да се съобрази с теб защото ти ще носиш, родиш и грижиш за бебето. А и дали веднага ще се случи когато ти пожелаеш. Ние не бяхме планували за сега второ,но ето че го имаме. Не съжалявам,дори сега се радвам,че точно сега се появи.
Цитирай

По света и у нас

И аз съм с подобно на другите мнение. Ако вие двамата решите, че го искате точно сега - ОК. Но ако се разберете, че трябва да се поизчака малко и бебето да дойде през 2008, то се пазете и работете по въпроса, когато и двамата го искате и сте готови. Решението е само ваше.
Цитирай

Варна

Важното е ти да се чувстваш готова, все пак ти ще бременееш. Аз забременях с второто си дете когато първото ми беше на година и 4 месеца. А бяхме започнали опитите 4 месеца по-рано.
Цитирай

като не си готова не бързай,защото таткото иска.Все пак ти си тази,която ще бременее 9м. и ще ражда,така че според мен ти решаваш,кога да е момента.
Цитирай

Толбухин

И аз се придържам към мнението на другите.
Това трябва да си решите вие двамата и най-важното ти да решиш да ли си готова.
Цитирай

Добрич

Това е решение на вас двамата.  Laughing
Цитирай

Стара Загора

И аз онзи ден стопих ентусиазма на моят хубавец за второ, не че не искам ,но е твърде рано ,имам вече син на 4 месеца, а и съм секцио. След 2 години.......
Цитирай

Варна

Здравей vani_lo,
Забременях, когато дъщеря ми бе на 1г 3м. Първата година беше много трудно, но вече е песен. Ако имаш кой да ти помага-не му мисли. Ако ли пък не-трябва да сис сигурна, че имаш подкрепата на таткото. И да се стегнеш, че с две бебета си е трудничко. Но само в началото. После е веселба! Very Happy
Цитирай

някьде

Вие двамата трябва да го решите, а не ние да ви казваме какво да правите Peace
Цитирай
По принцип моят лекар ме посъветва да поизчакам до 2-рата година. Но не е проблем и след 6-тия месец. Smile
Цитирай

Старата столица

Вие двамата трябва да го решите, а не ние да ви казваме какво да правите Peace
PeaceНо все пак моето мнение е,че е малко раничко.
Цитирай

София

Toва се решава от вас двамата и никой друг....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора