Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Пловдив

Здравейте, бременна съм в 17 г.с. и в последните няколко дни много често ми се ходи до тоалетната по малка нужда. През нощта ставам минимум 3 пъти, а пък през деня понякога ходя и през половин час. Мисля си да не е някакъв цистит или пък да е нещо от бъбреците. Не знам, иначе нямам нито парене, нито сърбежи. А пък в петък бях на лекар, пък забравих да питам лекаря. Дано има някоя мама, която да може да ми отговори.
Цитирай
Ако нямаш болки при уриниране,едва ли има проблем.Аз също ходех често до тоалетна.Нормално е.Нарастващата матка притиска пикочния мехур и за това имаш чести позиви за уриниране.Споко!Наслаждавай се на бременоста. Peace
Цитирай

София

Много точен отговор Peace
Споко Wink
Цитирай

София

Ако нямаш болки при уриниране,едва ли има проблем.Аз също ходех често до тоалетна.Нормално е.Нарастващата матка притиска пикочния мехур и за това имаш чести позиви за уриниране.Споко!Наслаждавай се на бременоста. Peace
Така е Peace
Цитирай

Bapнa

спокойно !  Very Happy и аз съм така вече не си спомням откога - постоянно бягам до двете нули  Embarassed, било денем или нощем... ако не те боли и не ти пари, значи си ок
Цитирай

на пистата

няма проблем и аз съм така.
Цитирай

По света и у нас

Нормално е! Лека бременност!
Цитирай

Май всички сме така  #Crazy
Цитирай

и аз бях така като теб и си мислех че ходя много често ....
Да ме видиш сега в 8 месец - тичам до нулите на всеки час ....
Smile
Цитирай

И аз така бях до самото раждане, ама първите три-месеца ми бяха кошмарни! Кой какво прави, аз все в тоалетната си висях!  Mr. Green
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Нормално е  Peace и аз от време на време съм така Smile

Цитирай

gatorland

Споко, и аз бях така, всичко се оправя като дойде бебо Mr. Green
Цитирай

варненка от София

Вечер бях стигнала до 5 пъти ставане в края на бременността. Ставах с претъркулване, отработено и пак се връщах в полусън да спя.
Цитирай

София

В началото и аз бях така, но пък после като напредна бременността се оправи /мислех, че е обратно/ - матката сега расте и дори да не е видимо, вътре размества и притиска мехура.
Цитирай

Нормално е.
Леко бременеене.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора