Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ноем. 2006, 11:40 ч.

Дъщеря ми повръща всяка вечер!!!!

• 1 269
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
Здравейте отново Simple Smile) Ами при нас проблема е следния: дъщеря ми кашля и от тази кашлица всяка вечер повръща!! През деня е ОК, почти не кашля, няма Т, сополи, гърдичките са й чисти, но явно има някакви секрети, които й се стичат, дразнят я и всяка вечер, докато не повърне не може. След това не кашля и спи съвсем спокойно. Пихме Синекод и Ериус, (преди това и Хустажил, АСС), промивам нослето с физиологичен разтвор, ляга си поне час и половина след като е яла, а и без това й давам много леки храни, дюшечето е повдигнато, спи на възглавница и пак... Педиатърът нищо не казва, може да е и на алергична основа, вече незнам. В стаята, където спи няма цветя, книги, килими, плюшени играчки. Получава се един омагьосан кръг и проблема само се задълбочава. Съвети и идеи събирам всякакви Simple Smile)) Така че благодаря на всички предварително Simple Smile

# 1
  • Sofia
Не мога да помогна, но се включвам да знаеш, че не си сама!
Синът ми на 3 г. също повръща вечер при кашлица.  Tired
Все едно него си описала.
Като му спре кашлицата спира и повръщането, но в този сезон интервалите между боледуванията са кратки .  Confused

# 2
  • Sofia
Ооох Карен Simple Smile)))))))))) Това наистина донякъде ме успокоява, но какво да правим в такъв случай? Трябва да се намери някакво решение, защото наистина се въртим като в омагьосан кръг и аз вече незнам при кого да я водя и какво да й давам.....Започнах пак да давам Мотилиум - по 1/4 за по-бързо смилане на храната, но и това не помага...имам чувството, че вече й е станало като рефлекс... Sad((

# 3
  • София
И ние сме в групата но според мен това са сополи, които се стичат в гърлото, случвало се е да изкара съвсем малко и тогава се вижда гадостта

# 4
  • София
И ние имаме същия проблем...преди седмица кашляше повече,повръщаше и през деня, водих го на лекар- здрав,но останали сополи по самото гърло, щом легне да спи и се започва с кашлянето и повръщането,даже като повърне и изкарва сополи.Какво правя аз - прочиствам носа със физиологичен разтвор по 7-8 пъти на ден обилно и слагам едни капки правени в аптеката 3 пъти на ден, сополите започнаха да излизат през носа,вече кашлицата определено намаля  и се надявам до 2-3 дена напърло да спре.

# 5
Защо не отидете на една консултация с гастроентеролог?Само това ми хрумва като съвет newsm78

# 6
  • Sofia
Ходили сме и на гастроентеролог.....Всичко било ОК според лекарката...

# 7
  • Sofia
Говорих с лекарката му. Изписа му сироп Sinecod, който потиска кашлицата.
Каза само  вечерно време да го давам, за да не повръща нощем.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт