Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 246 отговора

Стара Загора

Здравейте Дами,

До сега не съм се занимавала със спорт,даже не съм стъпвала и във фитнес зала.Винаги съм била много слаба 40-41кг и се страхувах,че може да отслабна още повече,ако спортувам.След раждането качих килограми най-вече по краката,дупето и корема,освен това и краката ми се отпуснаха.Не могя да се понасям Crying or Very sadи съм решила твърдо да направя нещо за себе си и като за начало да си взема фитнес уред и да спортувам във къщи.От прочетените в по-стари теми мнения,се насочих към мини туйст степер за домашно ползвуване.Ще бъда много благодарна,ако ме посъветвате за марка,модел и т.н. Smile
Цитирай

София

Аз Не препоръчвам моя:На ТСМ -70лв;))))

Нека,другите мами-препоръчат Wink
Цитирай

Стара Загора

Аз Не препоръчвам моя:На ТСМ -70лв;))))

Нека,другите мами-препоръчат Wink

Благодаря за споделеното мнение.Аз по принцип когато си купувам нещо се насочвам към по-скъпи стоки с надеждата,че са по-качествени. newsm78Ще чакам и други мнения.
Цитирай

София

Ще следя темата...
Цитирай

И аз ще следя темата с интерес  Peace
Ако може когато препоръчвате марка споделете и резултати  Mr. Green Добре ли се оформят краката и дупето,свалят ли се см и т.н.   Peace
Цитирай

http://www.best.bg/stock.asp?id=6609&cat_id=914

http://911.bg/a2/offers.asp?p=1627536&parent=4605

Това намерих  Rolling Eyes
Цитирай

Моя е на ТСМ и си го харесвам. Само дето го взех за 95 лв.
Исайкова, ти защо така?
Цитирай

Русе

Аз също съм чувала само добри отзиви за ТСМ, тези дни и аз си мислех за степер и ще следя темата с интерес. Даже си мислех да пускам такава тема, но сте ме изпреварили.
А какво ще кажете за рекламирания по TV stepper Twist and Shape
Цитирай

KETTLER немски е и е страхотен от 2 год. го имам и не е мраднал.Нито трака,нито кърца.Не си заслужава да взимаш нещо много евтино,защото после шума е гарантиран както и проблемите с намирането на части.
Цитирай

под жаркото слънце

За Кетлер-а някаква ориентировъчна цена?
Цитирай

Стара Загора

KETTLER немски е и е страхотен от 2 год. го имам и не е мраднал.Нито трака,нито кърца.Не си заслужава да взимаш нещо много евтино,защото после шума е гарантиран както и проблемите с намирането на части.

Може ли да пуснеш снимка на твоя степер?Също ако може да кажеш от къде си го купила и колко струва?В Китай ли е произведен или в Германия?Аз също държа да е качествен и да нямам проблеми с него.Благодаря предварително.
Цитирай

София

Моя е на ТСМ и си го харесвам. Само дето го взех за 95 лв.
Исайкова, ти защо така?
Дуци,ами моя няма степени.Смисъл има някакво желязно въже ли е що ли,от което се наглася степента.Но все е същото.
Незнам при другите марки как е .Да не би аз да искам повече Rolling Eyes Wink
Иначе е здрав,не шуми и т.н.Но ми е дървен.

При теб бачкат ли степените?Различно ли е  натоварването?
Цитирай

на плажа

Абонирам се за темата.
Цитирай

Ми аз имам въжета, но те са за ръцете. Но тъй като не ми вършат работа си взех две гирички. А трудността се нагласява отпред с едно кръгло, като кранче. Ама и аз едно обяснение праснах, днес нещо не ме бива да се обяснявам ooooh! Embarassed
Цитирай

Немски е кетлера но е комбиниран степер+ски тренажор
http://www.kettler.cz/content/image.php?uid=eshop_products_4541e … f30&size=full

Има 10 степени на трудност.преди 2 год. беше 900 лв,но доколкото знам вече ги има и за по 300 лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 246 отговора