Лунна диета - 28.11. - 8.30 часа

  • 4 156
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631
Приключих с една супичка зеленчукова, 2 моркова, много вода, един чай и няколко натурални сока за разнообразие...  Peace

# 61
  • Мнения: 252
Това е мисля,че се спревих поминах с едно кафе, много вода и една мандарина

# 62
  • Мнения: 1 531
денят го изкарах, ама ей ме на, посред нощите станах и изядох картофените кюфтета на детето. момичета, въртях се до това време и не можах да си затворя очите. да не ви казвам колко вода изпих, но не става. дано на другата дата успея повече.

# 63
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Току що се качих на кантара и.........1кг.надолу показа.Супер,много съм доволна.Хайде някой ако знае лунуването за януари 2007 да пусне датите,че като гледам датите за този месец не вярвам да успея да гладувам-никулден,стефановден.А и след празниците ще ми трябва малко пречистване.!!!!!

# 64
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
-1 кг Урааааа Laughing

# 65
  • Мнения: 3 453
аз този път бях по уверена от всякога а се издъних снощи ядох.Много ме е яд.Предните два пъти издържах Weary

# 66
# 67
  • Мнения: 1 318
Ами... Embarassed Снощи с моя приятел ходихме на ресторант eat, нямаше как да не ям поне мъничко. И вино пихме  Drunk Така че се провалих този път ooooh!
Срам, срам, срам... smile3516

# 68
  • Мнения: 728
- 0.700 кг съм аз  newsm10 Доволна съм от себе си!

# 69
  • Мнения: 2 631
 Flushed nuts
Моят кантар тази сутрин отчете между 1 и половина и 2кг...   Blush (от обикновените кантарчета е)
Повече клонеше към 2, все пак с дрехите се изтеглих, но предпочитам да казвам 1,5кг., че да не се възгордявам много  Mr. Green

Инка2005, недей да шмекеруваш за декември, датите за лунните фази са точно преди празниците  Peace

Днес ще карам на кафе, сок, ябълки и вода, че и без това нещо ме боли гърлото  yu5

# 70
  • Мнения: 1 531
въпреки прегрешението съм минус 700 г. на моите кг не е много, но аз се радвам ужасно. следващия път пак ще съм с вас.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 610
аз устоях  Flutter
и съм много доволна
само дето към 2 през ноща бях толкова гладна, че не можех да спя
за първи път ми се случва
кантара нищо не е отчел, ама той е смотан, малки количества не отчита
за мен по-важното е, че си направих разтоварващ ден

# 72
  • Мнения: 2 897
Браво,момичета!
Аз съм -800 грама Grinning
Та кога е следващото ''лунуване'' Wink

# 73
  • Мнения: 2 631
5 декември. Виж по-горе, пуснала съм датите за целия месец.  Peace

# 74
  • Мнения: 1 005
и аз взех че успях, разбира се с много мед, банани и ябълки. Но днес всичко свършва и килограмчето май ще се връща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт