за микровълновата фурна

  • 2 479
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Момичета, ползвате ли микровълновата фурна при изваряване или приготвяне на храната на бебчо. Моят мъж твърди, че е вредно и е абсолютно против да я ползваме, дори да я държим в къщата.

# 1
  • Мнения: 3 116
Аз я ползвам за затопляне на храната на малката  Peace

За приготвяне на мляко, когато беше по-мъничка, ползвах термокана  Hug

# 2
  • Мнения: 2 381
Да, ползваме, а пюретата затоплям на водна баня.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Абсолютно всеки ден я позлвам за малката,като и притоплям все нещо,а като бебе там топлех водата за АМ.

# 4
  • Мнения: 7 723
Винаги съм я ползвала. Дори имам и стерилизатор на същия принцип. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 823
Вода за АМ притоплям в нея,изварявам шишетата в нея,притоплям и пюретата в нея.
Сигурно много време щеше да ми отнеме ако бях без микровълнова фурна.

# 6
  • Мнения: 271
Използвам я,разбира се.Ако тръгна да пазя детето си от микровълнова,телевизор и тем подобни,то трябва да не му позволявам да диша,защото и въздухът не е от най-чистите.Притопляй,не се притеснявай  Peace

# 7
  • Мнения: 1 104
Знам ли? Ами всички ползват микровълновата фурна, така, че не вярвам да е чак толкова опасна.

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз смятам, че е вредна....в предишна тема бях пускала линкове, в които се твърдеше, че в млякото и месото обработвани с микровълни се образуват канцерогенни вещества....освен това нищо, което е излязло от там , не е вкусно......излъчванията също са вредни......не трябва да се стои близо до нея, когато работи......

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
цветя поливани с такава вода не оцеляват......

# 10
  • Мнения: 684
И аз смятам, че е вредна....в предишна тема бях пускала линкове, в които се твърдеше, че в млякото и месото обработвани с микровълни се образуват канцерогенни вещества....освен това нищо, което е излязло от там , не е вкусно......излъчванията също са вредни......не трябва да се стои близо до нея, когато работи......
Напълно подкрепям! Peace Случвало се е в офиса да си претопля храна, но (живот и здраве!) не бих ползвала микровълнова за храната на бебка. Ще ползвам ел.стерилизатор и термокана.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Приготвям храната на сина си, затоплям я,ако има нужда,изварявам шишета и биберони и за много други работи.Тя ми е най-добрият помощник в къщи.

# 12
  • Мнения: 46 508
Да. За всичко около детето я ползвам.

До сега не съм попадала на нещо, което да даде логичен отговор на въпроса вредна ли е и затова не се притеснявам от нея.

# 13
  • Мнения: 702
Ползвам я само за затопляне на храна и вода за АМ

# 14
  • Мнения: 656
Това е едно от нещата без които не мога в къщи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт