ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КУПОН - 23.12, 13.00 часа - АТЕЛИЕ 313

  • 11 566
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 109
Видях темата, с удоволствие бихме дошли, но по всяка вероятност точно този ден ще пътуваме, ще водим децата малко при баба и дядо за празниците!
Исках да попитам дали е възможно въпреки това да  поръчам книжка и да дам пари за памперсите? Все пак да подпомогна идеята.....
разбира се, че може, писах те в списъка за книжките, виж на кой ще ти е най удобно да дадеш паричките  Hug

Да, открих кой "отговаря" за квартала ми. Simple Smile

НА ВНИМАНИЕТО НА КАЛИ!

Опитах се да ти пиша, защото съм в твоя район за събиране на парите- Младост 2, но лимитът ти за съобщения е изчерпан. Надявам се скоро да изпразниш кутията си и да можем да се свържем!

Радвам се, че поне ще дадем малък принос.....

# 46
  • София
  • Мнения: 4 022
И аз искам да се запиша за всичко-книжки , памперси и т.н.
Парите ще дам на Кали в петък или почивните дни, само се надявам да успея да се свържа с  нея.

А какъв е точния адрес на ателие 313?Четох цялата тема ,а и другата,  ама май съм го проспала Embarassed

# 47
  • Мнения: 3 479
И аз ще дойда с едно дете. Запишете ме за всичко (билет, книжка, памперси).
Най-удобно ми е да платя на Лили в НДК, ако е на работа в събота и неделя.
Лили, моля те напиши какъв ти е работния график до края на седмицата.

# 48
  • Мнения: 4 473
Ей, това е страхотно! Party Party Party Приветствам  идеята, а на организаторките - Благодаря, момичета! Hug  bouquet

Лили да ни пише пълна програма Grinning книжка, лакомства и памперси! Peace

Да сме живи, здрави и на територията на София него ден - там сме и купон ще тече! Party

# 49
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хайде сега още веднъж като на идиот, моля.

Да дойдем желаем дете и майка с книжки и т.н., но питам Е ли е възможно да преведа парите по нечия организаторска сметка (карта...някой регнат в epay..нещо такова електронно), някак си по-лесно  ми се вижда...Simple Smile

# 50
  • Мнения: 285
И аз бих искала да участвам с Рая, къде да дам паричките, живея в Люлин....за 16ч. ми звучи по приемливо ако сте съгласни ....

# 51
  • out of space
  • Мнения: 8 573
По принцип ще дойде ако не: заминаваме (това ще го разбера тези дни), разбера изобщо къде е красна поляна, намеря къде е този клуб 313, остане в 13 часа. Парите лесно- ще ги дам на Стрелче.

# 52
  • Мнения: 809
Моето предложение (разбира се, съобразено с възрастта на моето дете - 3 г.) е:
Представление, Дядо Коледа, дискотека. В тази последователност.
Но каквото и да решите, ще се съобразим.
Може да направим анкета за поредността на проявите. За да се види възрастта на децата, които ще присъстват. Защото ако няма други малчовци, като моя, тази последователност може да не е подходяща за по-големите или по-малките сладури.

# 53
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Момичета, и от мен приятно изкарване.  Hug Не исках да звуча така рязко, но действително и да успеем да се домъкнем по някакъв начин с малката, тя ще развали тържеството на всички.  Embarassed Но бих искала да се включа с парички за памперси на децата. Лили, ще ти пиша на ЛС, тъй като ми е най-удобно да ги дам на теб.

# 54
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=86fd759512a2b0119e377dcc774a9a … ame=&oType=57
линк къде се намира Ателие 313; в кръгчето е мястото (то е видно де Wink)

# 55
  • София
  • Мнения: 2 530
Pipince, благодаря за картата.

# 56
  • Мнения: 479
Благодаря на Василиса  Hug за линка към темата (бях я проспала). Поздравления за организаторките   bouquet! Идеите им за коледното парти ни (на мен и на ТЕди) допадат и с радост ще се включим. Но тъй като има вероятност да заминем за коледните празници преди 23, ще пиша отново до ден-два дали със сигурност ще присъстваме. При всички случаи обаче искаме книжки и се включваме в акцията за памперсите. На мен щи ми е удобно да дам парите на някого в центъра. (Ще погледна темата отново.)

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Айде, стига съм мислила  Crazy
Бройте ни и нас- мама и Влади, за всичко: представление, книжка, лакомства, памперси.
Ще се свържа с отговарящия за район Красно село, или с Лили (за НДК).
Моля, ако нямате възражения, последователността на мероприятието да е в следния ред:
1. представление;
2. дядо Коледа;
3. дискотека.
Благодаря!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 326
Точната бройка ще пиша малко по-късно....за сега ЗА аз и детето!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 958
И ние сме там .
Поръчваме си от всичко!
Лили , както винаги си страхотна! Hug

Общи условия

Активация на акаунт