Мнение за Ериус

  • 29 100
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте отново.След като Зиртека не ни помогна ни изписаха ЕРИУС.Някой пробвал ли го е и какви са Ви впечетленията от лекарството.

# 1
  • Мнения: 429
Един път като бебее пило детето ми и нямам кой знае какви впечатления от нега. В момента пием Кларитин.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 526
Криси го пи два пъти, незнам обаче дали й помогна. Пила е и Кларитин. Той си е също противоалергичен сироп, почти същия като Ериуса, но на друга фирма. Не съм специалист, но според мен Зиртека е доста по-силен от Ериуса и ако той не ви е помогнал, може би изобщо трябва да се смени лечението. В предишни теми е писано, че Зиретк се пие само 1-2 седмици, а не с месеци. За Ериуса мисля, че важи същото. Birdie може да ти каже повече, така че ако искаш му пиши на лични.

# 3
  • Мнения: 1 063
И аз знам, че Зиртек е най-силният антихистамин и е много странно, че ви предписват по- слаб, но може и да греша.Пили сме и Ериус и Кларитин и Егиризин и какво ли още не, но конкретно да ми е направило впечатление, че Ериус е по-добър не.

# 4
  • Мнения: 8 585
Зиртек и Аериус са една и съща група препарати.
Зиртек и Аериус нямат място в лечението на:

*Болести на дихателната система, бронхити и особено Астма. Изсушават секретите на детето и влошават състоянието вместо подобрение. Особено порочните практики да се изписват при тези заболявания нямат научна обосновка и затова тази група препарати не се използват повече от десетилетие за тези заболявания.
*АБКМ и Атопичен Дерматит-не влияят по никакъв начин АБКМ и АД. Имат известно положително въздействие само върху сърбежа при АД, но давани за кратко.
*Не "профилактират" вероятни странични ефекти от ваксини.
*препаратите нямат профилактична роля. Даването им с месеци е недопустимо! Двата препарата са за предимно алергични ринити и кожни изяви на алергии от различен произход и обикновено се предписват за седмица, 10 дена, до овладяване на симптомите. АД НЕ Е алергично заболяване.

Широката употреба на тази група препарати в Бг Педиатрия е неоправдана и вредна.

# 5
  • Мнения: 98
Прекарахме една седмица в болницата с диагноза остър бронхиолит-лечението там е ясно-всичко венозно.У дома продължава ме с Еролин,но тъй като е много сладък и му докарва разстройство,лекарката предписа Ериус.Но трябва да ги пие 3 месеца с малки прекъсвания....не е ли много...,че и да не ходи на ясла 2 месеца...направо ми се вижда невъзможно....

# 6
  • Мнения: 30
Детето ми е алергично като вашите.Но през всичките тези години /януари ще навърши осем/ резулатата от противоалергичните таблетки и сиропи е един и същ :сънливост,отпадналост , не на последно място ТРОВЕНЕ и никакъв ефект.Еуриус предизвиква също алергия /обрив по гърба като при шарка/
Моя приятелка /вече жена на 36год/ е била с няколко алергии и  няма лекарство от тези и други,което да не е консумирала.Резулата и е бил нови проблеми.С определени продукти на Хербалайф  се е оттървала от алергиите.Доста са скъпи и има най-различни мнения,но докато човек сам не опита не може да прави безразборни изказвания.

Общи условия

Активация на акаунт