«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-67 от 67 отговора
 акво е мнението ви за детските сериали и филмчета, които напоследък гледат децата? –еших да пусна тази тема, защото днес изключително много се възмутих от една анимаци€, ко€то излъчваха по телевизи€ с гол€м рейтинг и в ко€то "таткото" полуд€ понеже н€маше бира и кабелна телевизи€ и подгони семейството си да ги убива Confused. ўо за ценности възпитават подобен тип детски предавани€? newsm78
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 521
—ъгласна съм, гледам  артун Ќетуърк (как изглежда само на кирилица написано  35) и се дзвер€ и чуд€ - аз ли не съм в ред или... Rolling Eyes

«атова съм се запасила с двд-та на ‘ранклин, √рижовните ћечета, Ѕалетните обувки и още куп класически анимации. »диотски филмчета у нас (докато зависи от мен, де) у нас -  Naughty
÷итирай

ћнени€: 4 806
м-да, болна тема... много усили€ полагам, за да събера що годе прилична колекци€ от подход€ща детска анимаци€. ƒобав€м към казаните от Ѕлонди "ћечо ѕух", "јлиса в страната на чудесата".

—нощи гледахме "„арли и шоколадената фабрика". ¬ момента, в който катеричките нападнаха момиченцето, мо€та дъщер€ почти се разплака и пищеше "не, не, не"... “олкова гадно ми стана, но не знаех, че има такава сцена...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 537
Ќа  артуна вече дават само извратени филмчета,даже не го и пускам вече, но от скоро не пуснаха една нова детска тв Ѕумеранг се казва и дават само от готините анимации-Ѕъгс Ѕъни,“ом и ƒжери и подобни Very Happy —утрин докато се приготвим за €слата ∆орко само това гледа Laughing/на ≈  кабел сме/ —валила съм му и поредицата Ѕейби јйнщайн,но филмчетата за 2-3 годишни.
÷итирай

ћнени€: 29
ўо за ценности възпитават подобен тип детски предавани€? newsm78

“ежко и горко на тези, които очакват телевизи€та да възпитава ценности у децата им
÷итирай
ўо за ценности възпитават подобен тип детски предавани€? newsm78

“ежко и горко на тези, които очакват телевизи€та да възпитава ценности у децата им

ooooh!Ќе очаквам телевизи€та да възпитава ценности в децата! Ќо когато едно предаване е насочено към най-мъничките то тр€бва да е поне малко образователно или поне не обремен€ващо и развлекателно! “ова имах предвид.....
÷итирай

BG

ћнени€: 1 666
јнимета най-вече
÷итирай

ћнени€: 5 258
Ћора е фен на   newsm10
÷итирай

España

ћнени€: 72
ѕредимно каналите на ƒисни,записали сме и пове4ето им филми,а Cartoon network гледам да го ограни4авам,много глупави филм4ета,особено ме дразни "Kids next door(KND)"
÷итирай

¬ј–Ќј

ћнени€: 1 626
Ќа  артуна вече дават само извратени филмчета,даже не го и пускам вече, но от скоро не пуснаха една нова детска тв Ѕумеранг се казва и дават само от готините анимации-Ѕъгс Ѕъни,“ом и ƒжери и подобни Very Happy —утрин докато се приготвим за €слата ∆орко само това гледа Laughing/на ≈  кабел сме/ —валила съм му и поредицата Ѕейби јйнщайн,но филмчетата за 2-3 годишни.
ћимис,мол€ те ,кажи от къде и как Ѕ≈…Ѕ» ј…Ќўј…Ќ да изтегл€!
÷итирай

...н€мам дом, но имам път!

ћнени€: 651
√лупави сериали..... smile3511
÷итирай

usa

ћнени€: 3 491
"Curious George", или както н€кой симпатично го беше превел "Ћюбопитни€т ∆орко", е супер филмче. ¬ече го има и на DVD. ѕрепоръчвам!
÷итирай

под гол€мата лоза

ћнени€: 7 728
√ол€мата ми дъщер€ върти всички филми на ƒ»—Ќ», в които има принцеси, също и поредицата на Ѕј–Ѕ»- Ћешникотрошачката, –апунцел, Ћебедово езеро........
ћалката от 2 дена е зациклила на  отарака √ј–‘»Ћƒ и “јЋј—Џћ» ќќƒ #Crazy  нига за джунгата вече € прочете Shocked

Ќе мисл€, че нещо, което се върти в момента по българските “¬ канали е супер подход€що за малки деца Thinking
÷итирай

ћнени€: 1 566
  √арфилд, “аласъмите, Ѕарби, ћечо ѕух, Ћедена епоха...Ќикъв  ратун, паднала й се е лоша майка. Ќай-много да мерне н€какви новини по “¬, но без трупове, щото имам и дистанционно.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 768
јз също отдавна не пускам картуун-а  Naughty Ќе мога да кажа кое филмче е по-ужасно  newsm78 сещам се за онова за кравата и пилето  Sick то май държи първенство по гадост.

ћоите дъщери и двете са пристрастени към детските филми, гол€мата гледа почти всичко което излиза на пазара под мой подбор. “рудно ми е да кажа кой е любим, гледа ги по 100 пъти, как не й омръзват, не знам!

ћалката много обича —тюард Ћитъл, √арфилд, Ћедена ≈поха, “аласъми, „икен Ћитъл,  нига за джунглата, »грата на играчките...може да пропусна н€кой. ¬ момента най-любим е Ћейди и —китника, като се изжив€ва като куче  hahaha ƒаже ходи пон€кога на 4 крака и ближе храната, преди да започне да се храни.  35
÷итирай

ћнени€: 7 473
¬сичко що е на ƒисни  Hug
÷итирай

ћнени€: 2 790
 ћоите гледат  артуун, пон€кога и аз го гледам с т€х, забавно е.

¬ къщи сме страшни фенове и на "„арли и шоколадовата фабрика" Very Happy
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 189
ћо€ син е фен на ћечо ѕух, “ом и ƒжери, ѕинокио, „ервената шапчица, —нежанка, “рите малки прасенца...
ѕо “¬ не гледа нищо освен тъпите реклами, на които е гол€м фен Sad
÷итирай

ћнени€: 1 364
ѕриказки с принцеси...на ƒисни.
 ѕчеличката ћа€.
÷итирай

ћнени€: 2 135
„рез торент системата може да се изтегл€т страхотни детски филмчета,прекрасно нарисувани и на ”олт ƒисни.—амо том и ƒжери са на 10 диска.»зобщо не гледа анимации по телевизи€та.—амо на двд.ћога да дам н€колко линка към прекрасни филми.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 737
 артуна не го гледаме - абсолютни глупости дават. »маме си гол€ма колекци€ от дискове - на ƒисни и много други. Ћюбимите филмчета на ¬асилена в момента са ћалките понита, Ѕарби ( във всичките й филми), ‘ранклин - абе все красиви и поучителни филмчета  Laughing
÷итирай

—офи€, ќвча купел 2

ћнени€: 509
ќх, аз €вно съм "консервативна" - на мен лично не ми харесват филмчетата по  артуун-а и затова вкъщи не ги гледаме, може би са и за по-големи деца (5-6 год), не знам.
Ќаправили сме си почти пълна колекци€ от филмчета, като сме ги подбрали по следните критерии:
1. да се разбира €сно какво точно е нарисувато - тоест ако е животно, да си прилича на животно, а не кравата примерно да ходи на два задни крака  Laughing
2. да са €сни и разбираеми като думички и поука - ако н€кой направи нещо лошо да се види какви са последиците и по възможност ƒоброто да побеждава  Hug
3. да н€ма насилие - тук правим изключение само за “ом и ƒжери и Ѕъгс Ѕъни, където доста се налагат, но - айде!

ћоже да ви се струва странен изборът ни да не показваме засега други видове детски филмчета, но ще ви разкажа нещо, което направо ме изненада - преди 2 седмици се връща наши€ от градина и - гледали там за костенурките нинджа. ƒобре. »ска да му се купи да го гледаме и вкъщи. ƒобре, купуваме го с н€какъв вестник. ѕомн€ от моето детство, че ти€ серийки са безобидни и доброто винаги побеждава.
ƒетето гледа половин час захласнато от кеф. Ќие - доволни. ≈, имаше разни думички не за неговата възраст (генератор, щурмуване и разни там технически терминчета), но се пънахме да об€сн€ваме.
ќбаче интересното е какво стана след това - дечко, който по принцип не е никак кротко дете, изпадна в ужасна еуфори€ - тичане, скачане, ритане, блъскане... и не може да се успокои, все едно какво правихме. ѕлувна в пот, започна да крещи до заекване... ¬илн€ така из къщата 15 мин., задъха се страшно, обаче не спира - започна да налита и на нас - играели сме на нинджи. »гра, ама не ако причин€ва болка на н€кого, нали?
јз дотогава не го б€х виждала така бесен, чак се поуплаших.
» скрихме диска с това детско, въпреки протестите. Crying or Very sad
≈, и питам се какво ли би станало ако по ц€л ден гледаше такива дивотии? ћоже да не разчитаме на тв-то да възпитава децата ни, но в€рвам, че до определена възраст родителите тр€бва да подбират внимателно "репертоара", който пускат.
÷итирай

ћнени€: 6 461
ѕредпочитам аз да избирам детските които да гледа “ошко .–едовно му записваме детски филмчета.
“ези които дават по кабелната са под вс€каква критика .ѕълни са с глупости.
Ќапример филмчето "—едрик"-най-редовните глупости са :"глупак и тъпак"
÷итирай

—офи€

ћнени€: 265
“ези които дават по кабелната са под вс€каква критика .ѕълни са с глупости.

√лупак, кретен... и тем подобни са през вс€ка втора дума  #Cussing out
 » това го дават в детските филмчета по националните телевизии. ј за това, че са пълни с агреси€.... Ќаправо недоум€вам кой ги е правил и превеждал ти€ филмчета за малки деца.

÷итирай

ћнени€: 1 366
Ћора е фен на   newsm10

ак € гледате тази телевизи€,доколкото разбрах не се излъчва в Ѕ√?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 826
Ћора е фен на   newsm10

Ќапротив, излъчва се - има € в наши€ пакет на цифрова телеви€ - ние сме към ≈вротур, сега май се прекръстиха. ” нас също е на почит, има много при€тни предавани€ като Baby Shef, където едни мъници "готв€т" и Finger family - нещо като куклен театър с пръстите на едната ръка и много други такива подход€щи за 2-3-4 г.

»наче у нас  артуун не се пуска, въобще съм забравила, че съществува. јз € гледах преди н€колко години, ами т€ си е за възрастни направо, само разни откачалки дават, като Courage, the cowardly dog  Mr. Green
—тела гледа двд-та на ƒисни, обожава ÷ар Ћъв и Ќемо, също така ћалките понита, грижовните мечета, —нежанка,  нига за джунглата и разбира се ‘ранклин.
ћного иска да гледа "Ќарисувай сво€ квартал" от ‘ранклинските книжки, но май го има само на книжка. ƒаже ходихме да го търсим в ќриндж сентър, но го н€маше.
÷итирай

Innsbruck

ћнени€: 9 313
ѕоследни€т хив в къщи е Ѕалто- предимно 1 и 3, 2 нещо не го долюбват.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 454
Ќапоследък гледа само Dora the Explorer. »маме около 10 филмчета, които въртим непрекъснато. ѕон€кога разнообраз€ва с ћечо ѕух, ‘ранклин, “ом и ƒжери.
÷итирай

ћнени€: 1 366
Ћора е фен на   newsm10

Ќапротив, излъчва се - има € в наши€ пакет на цифрова телеви€ - ние сме към ≈вротур, сега май се прекръстиха.

“ова об€сн€ва нещата, благодар€.

÷итирай

¬ една ƒупка.

ћнени€: 616
√леда всичко, и  артуна, и видео,и анимации по другите кабеларки.
÷итирай

Montreal, Canada

ћнени€: 1 360
ƒа живее ƒисни Praynig
÷итирай

Ћора е фен на   newsm10
Ќапротив, излъчва се - има € в наши€ пакет на цифрова телеви€ - ние сме към ≈вротур

ƒа, към цифрови€ пакет е. Ќие сме към Estnet  Wink
÷итирай

ћнени€: 2 790

Rolling Eyes "—едрик" ми е супер любим и на децата също, на н€кой случки си умирам от см€х.

ј за да кажа най-сетне и нещо по темата, при мен ограничението не е толкова на база какво см€там, че ще им хареса и понесе за възрастта, а във времето на гледане, при нас то е лимитирано и с ограничени€. ѕрез седмицата не се гледат ƒ¬ƒ-та и касетки, може петък вечер, събота или недел€. јнимаци€ по тв-то, вечер около половин час докато сготв€, защото и без това не ни остав€ време да се видим.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 410
Ќие сигирно сме сбъркани, защото упорито не си купуваме ƒ¬ƒ. Ќо пусто, имаме си супер хубаво видео... но €вно ще идва кра€. ѕо видеотеките вече са в активна разпродажба на касети и н€мало да имат повече... ј комп у дома, Ќ≈ »— јћ. ƒостатъчно е да донеса лаптопа и той не се отдел€ от него, да пише букви и цифри!

√леда филмчета, по наш избор. Ќе са много, така или иначе. √леда ANimal Planet & Discovery. Ќаучил се е на кой номер на дистанционното са и си ги врътка т€х. ƒетските анимации, с роботи и чудовища, го плашат и почва да вика "—при го, аз това не го искам, аз това не го харесвам, ...".

ѕридържаме се повече към книжките. ѕо ‘ранклин е Ћ”ƒ. «нае всички, които има, а те не са малко, и го разказва. ћного ми се иска да ги гледа на филм, но не искам да прережа интереса към книжките по този начин.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 82
 артуна не го гледаме - абсолютни глупости дават. »маме си гол€ма колекци€ от дискове - на ƒисни и много други. Ѕарби ( във всичките й филми), ‘ранклин - абе все красиви и поучителни филмчета  Laughing
аз да добав€ ÷ар лъв 1,2, три не го хареса много. ѕоследното е ѕитър ѕан. ѕинокио,  расавицата и зв€ра, “арзан и още други са част от нашата колекци€.
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 816
‘илмчето за —едрик е супер. ¬къщи много го гледаме...

mam@ - тук ли е Ѕейби канала? http://www.estnet.bg/site/lib.php?n=pack4
÷итирай

преди Ѕургас - сега —офи€

ћнени€: 220
Ќие по ц€л ден гледаме пипи дългото чорапче, само смен€ме игрални€ с анимационни€. » вече н€мам проблем с лекарството /т€ в една от сериите пие"люкарство' и ние пием /и ц€л ден палачинки €дем
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 580
 Ќа картуна съм му дала игнор от настройките на “¬, гледаме Ѕумеранг и всичко на ƒисни, даже и ние с таткото се нареждаме пон€кога да гледаме   Embarassed
÷итирай

—ред звездите...

ћнени€: 819
”жасни неща виждат децата ни!ћо€та јни отскоро почна да разбира,че в повечето неща,които вижда,все има бой...!ѕритесн€вам се да не € промени в агресивна посока...
÷итирай

mam@ - тук ли е Ѕейби канала? http://www.estnet.bg/site/lib.php?n=pack4

Ќе, не е тук, а тук  Wink
—вободни цифрови програми 814 MHz
÷итирай

¬ заешката дупка

ћнени€: 2 608
Ќищо не гледа мойто магаре. ћалък ми се види още. “ъкмо откри книжките преди известно време, ще го остав€ да се радва на картинките в т€х засега.  Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 490
ѕреди много години по Ќова “елевизи€ даваха много хубави детски.
ћалкото пони,  ро, ћалчовците, —ветулковците,  артофчетата и тн.
ƒругите не мога да си ги спомн€, но всички б€ха хубави.
“а н€кой случайно да знае от къде мога да си ги намер€ baby_neutral
—ега дават отвратителни филмчета #2gunfire
÷итирай

ћнени€: 117
Chanel bi li dala linkovete kam film4etata za koito spomena... bouquet
÷итирай

ћнени€: 465
ћо€т син е вече на 10г. но при вс€ка възможна минута пуска Cartoon network, дори и само да върви докато той прави нещо друго Thinking и разбира се когато ме види че отивам към ста€та веднага смен€ канала Crazy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 430
…оана не харесва нищо , което дават по “¬.«аредила съм й н€колко филмчета на компа.Ћюбими са й '÷ар Ћъв", "ћечо ѕух","Ќемо","ѕипи ƒългото чорапче".»ма и една поредица на "ћател" за Ѕарби в адаптации на известни балети-"Ћебедово езеро","Ћешникотрошачката".
÷итирай

ћнени€: 1 739
..... за Ѕарби в адаптации на известни балети-"Ћебедово езеро","Ћешникотрошачката".

и "–апунцел" , само тези съм открила, дали има и други? Ћюбими са на дъщер€ ми.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 533
ћойто диване гледа 1 месец нон стоп ‘ранклин, после 1 м ÷ар Ћъв и не иска нищо ново и разнообразно.ѕо TV  гледа само улица —езам.
÷итирай

—офи€

ћо€та телеманка може да гледа абсолютно всичко, което дават по телевизиите  ooooh!
ќграничавам € до детските филмчета и предавани€.
÷итирай

ѕравец

ћнени€: 2 040
—валила съм над 40 детски филма от торент сайтове ... тези на ƒисни са просто неверо€тни като качество .. само дето имаме един проблем - никакъв интерес от страна на дъщер€ ми ... —€даме с баща й до не€, за да гледа и т€, показваме животните или дечицата и им се радваме, и накра€ така се улисваме във филма ние, че не забел€зваме кога се е заиграла сама..  Laughing
јма на рекламите пък е върл фен .. научила им е думите и като почне да ги реди, пада гол€м см€х ..  Laughing

»скам да й свал€ ц€лата поредица на Ѕарби, но н€кои (май най- новите) н€мат нито суб., нито аудио .. та много ме е €д и чакам с нетърпение н€кой да се заеме с озвучаването им ...  аз поне ще съм им от най- големите почитатали ..  Laughing

÷итирай

—офи€

ј проблем с филмчетата на компютъра и аз имам.
ѕусна ли й нещо, после с рев и с бой го спираме. Ќе ми дава  Rolling Eyes. »ска да го гледа още и още.... и ако й омръзне да седи за фон. «а това предпочитам да гледа по телевизи€та. ѕоне знае, че там като свърши не мога да й го пусна повече.
÷итирай

ћнени€: 759
Chanel bi li dala linkovete kam film4etata za koito spomena... bouquet
И аз искам
Моята гледа Том и Джери, Алиса, Красавицата и звяра, Синдбад, Ну Погодии някои Бъгс Бъни харесва.
Но Том и Джери са и най-любими. Също и ТВ Бумеранг.
÷итирай

„икаго / —офи€

ћнени€: 2 600
ќх, така като ви чета само моите деца май не си падат много много по гледането на филмчета. ƒени отскоро започна да се заглежда и сега е на тема ‘ранклин, но вчера гледа 30мин. и й писна, а пък за по-дълго филмче абсурд направо! » изобщо не се впечетл€ва от “¬-то. ¬ нас телевизора работи посто€нно, но т€ хич не му обръща внимание. —амо на рекламите се заглежда. » малката е същата работа.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 8
ћомичета,

мол€ ви кажете ми от къде мога да си свал€ бебе јйнщайн.
ние сме нон-стоп на ну пагади и том и джери. от скоро сме фенове и на гарфийлд и Ўрек, но нещо вече ми се иска да сменим репертоара.
ƒетските филмчета по телевизионните канали не й ги пускам, защото са много отвратителни, а пък ние сме едни такива чувствителни.... Embarassed
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 430
..... за Ѕарби в адаптации на известни балети-"Ћебедово езеро","Ћешникотрошачката".

и "–апунцел" , само тези съм открила, дали има и други? Ћюбими са на дъщер€ ми.
а, "ћарулка " ни е фаворит.ќсобено когато режат косата на –апунцел Laughing
÷итирай

под кривата круша

ћнени€: 126
—инът ми,който е на 6г.може да гледа всичко за сметка на това пък вниманието на сестричката му не можеш да го задържиш за повече от 1мин./т€ е на 2г.и 2м./
÷итирай

ћнени€: 1 149
∆аклин като се прибере от градината и директно отива на компа...Ќай-често гледа ÷ар Ћъв,ћечо ѕух,Ѕъгс Ѕъни,Ўрек пък го знае наизуст....
÷итирай

ћомичета,
мол€ ви кажете ми от къде мога да си свал€ бебе јйнщайн

ќт тук или разгледай тук Wink
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3 521
¬сичко що е анимаци€ гледа, другото не било за деца. ќт игралните филми признава за детски само този за ѕипи.
јз обаче накарах мъжа ми да скрие канала с  артууна, а на не€ казахме, че вече не го хващаме.
» съм забранила пускането на  остенурките нинджа и —упермен, защото малки€ все го отнас€, когато надъхана от филмчето сестра му почне да се прави на нинджа или на супергърл.
ћомичета, кажете от къде мога да свал€ –апунцел.
÷итирай

—тарата столица

ћнени€: 5 364
јнимации,макар че не се заглежда за много дълго време.»наче обожава рекламите Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 440
 артуун-а съм го изчезнала от каналите....много го мраз€ аз лично! »наче анимационни филмчета също не пускам - има време да ги открие....ќбаче в събота и недел€ по всички канали се намират детски предавани€ с деца, които пе€т на живо и разни състезани€ от рода на н€когашните "Ѕързи, смели, сръчни".... 35 35 35 майките с по-малки ≈√Ќ-та сигурно помн€т това предаване.....Ѕате ≈нчо също ни е фаворит, јла-Ѕала и такива неща.....
»наче ако € остав€ гледа балерините от √осподари на ефира и танцува.....и музика, музика и пак музика обича да гледа и да танцува....естествено, че не е чалга де Wink Wink
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

ћнени€: 8 065
ћо€ син е фен на ћечо ѕух, “ом и ƒжери, ѕинокио, „ервената шапчица, —нежанка, “рите малки прасенца...
.........

» ние така, но без ѕинокио, него нещо не го харесваме.
  Ќо всичко с принцове и принцеси ни е любимо - —п€щата красавица, —нежанка, ѕепел€шка,  расавицата и зв€ра, ћалката русалка...
   упих вчера "Ѕандата на ћоцарт", направено е мн.забавно, звучи класическа музика, без да е досадно и тежко за слушане. «агледа се, но за кратко. явно е за по - големички деца, защото племенникът ми, който е почти на 5г. го изгледа до кра€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 537
ћимис,мол€ те ,кажи от къде и как Ѕ≈…Ѕ» ј…Ќўј…Ќ да изтегл€!
—ори, чак сега го виждам Embarassed Smile ≈то виж тук:
http://www.torrentportal.com/torrents-details.php?id=111543
http://www.demonoid.com/files/?category=0&subcategory=All&am … p;uid=0&sort=
÷итирай

¬ј–Ќј

ћнени€: 1 626
ћ»ћ»—,благодар€ сърдечно и ¬≈—≈Ћ» ѕ–ј«Ќ»÷»!!!
ѕ.—.:ћн. сте сладки със сина ти на снимката!
÷итирай

wild southwest

ћнени€: 2 053
Ѕумеранг, и аз го гледам с кеф(особено “ом и ƒжери)  Mr. Green
÷итирай

—офи€, ќвча  упел

ћнени€: 256
Ћюбими са и ћечо ѕух, ÷ар Ћъв и Ўрек — удоволствие гледа и приказките на ƒисни. Ќаскоро ни пуснаха Ѕомеранг и сутрин не излизаме докато не е изгледала поне едно филмче - там фаворит е —куби ƒу и ‘линстоун
÷итирай

—офи€- —вета “роица

ћнени€: 118
 артууна   съм го забранила отдавна . —инът ми е на 7 години и вмомента е на тема "  остенурки нинджа" ,Ѕлей - Ѕлейд , Ѕионикъл, не че не обича да гледа всички други анимации който излизат , но €вно иска да е в час със съучениците  си . ƒаже спомена ,че  в училище игра€т на кеч .ј по принцип в момента доста сме му ограничили  достъпа до  “¬ и –—
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 704
√леда с гол€м интерес "Ѕебе Ѕетовен" на ƒисни
÷итирай

Sofia

ћнени€: 2 642
≈ма телевизи€ не ще да гледа засега и затова не гледамме тамошните анимации. ќбаче от 2-3 месеца гледа един филм за възрастни - Shell we dance - и докато не го изгледа цели€ не се маха от лаптопа  Shocked √леда за —нежанка, за ѕепел€шка и за „ервената шапчица пак на двд. ј пък аз искам да си играе и да не з€па ама вече н€мам сили да се разправ€м...все пак е на 1.10 месеца само
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-67 от 67 отговора