Какво гледат децата?

  • 3 816
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 370
Да живее Дисни Praynig

# 31
  • Мнения: 5 255
Как я гледате тази телевизия,доколкото разбрах не се излъчва в БГ?
Напротив, излъчва се - има я в нашия пакет на цифрова телевия - ние сме към Евротур

Да, към цифровия пакет е. Ние сме към Estnet  Wink

# 32
  • Мнения: 2 792
Например филмчето "Седрик"-най-редовните глупости са :"глупак и тъпак"

  Rolling Eyes "Седрик" ми е супер любим и на децата също, на някой случки си умирам от смях.

 А за да кажа най-сетне и нещо по темата, при мен ограничението не е толкова на база какво смятам, че ще им хареса и понесе за възрастта, а във времето на гледане, при нас то е лимитирано и с ограничения. През седмицата не се гледат ДВД-та и касетки, може петък вечер, събота или неделя. Анимация по тв-то, вечер около половин час докато сготвя, защото и без това не ни оставя време да се видим.

# 33
  • Мнения: 410
Ние сигирно сме сбъркани, защото упорито не си купуваме ДВД. Но пусто, имаме си супер хубаво видео... но явно ще идва края. По видеотеките вече са в активна разпродажба на касети и нямало да имат повече... А комп у дома, НЕ ИСКАМ. Достатъчно е да донеса лаптопа и той не се отделя от него, да пише букви и цифри!

Гледа филмчета, по наш избор. Не са много, така или иначе. Гледа ANimal Planet & Discovery. Научил се е на кой номер на дистанционното са и си ги врътка тях. Детските анимации, с роботи и чудовища, го плашат и почва да вика "Спри го, аз това не го искам, аз това не го харесвам, ...".

Придържаме се повече към книжките. По Франклин е ЛУД. Знае всички, които има, а те не са малко, и го разказва. Много ми се иска да ги гледа на филм, но не искам да прережа интереса към книжките по този начин.

# 34
  • Мнения: 82
Картуна не го гледаме - абсолютни глупости дават. Имаме си голяма колекция от дискове - на Дисни и много други. Барби ( във всичките й филми), Франклин - абе все красиви и поучителни филмчета  Laughing
аз да добавя Цар лъв 1,2, три не го хареса много. Последното е Питър Пан. Пинокио, Красавицата и звяра, Тарзан и още други са част от нашата колекция.

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Филмчето за Седрик е супер. Вкъщи много го гледаме...
 
mam@ - тук ли е Бейби канала? http://www.estnet.bg/site/lib.php?n=pack4

# 36
  • Мнения: 222
Ние по цял ден гледаме пипи дългото чорапче, само сменяме игралния с анимационния. И вече нямам проблем с лекарството /тя в една от сериите пие"люкарство' и ние пием /и цял ден палачинки ядем

# 37
  • София
  • Мнения: 4 397
 На картуна съм му дала игнор от настройките на ТВ, гледаме Бумеранг и всичко на Дисни, даже и ние с таткото се нареждаме понякога да гледаме   Embarassed

# 38
  • Мнения: 819
Ужасни неща виждат децата ни!Моята Ани отскоро почна да разбира,че в повечето неща,които вижда,все има бой...!Притеснявам се да не я промени в агресивна посока...

# 39
  • Мнения: 5 255

Не, не е тук, а тук  Wink
Свободни цифрови програми 814 MHz

# 40
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 925
Нищо не гледа мойто магаре. Малък ми се види още. Тъкмо откри книжките преди известно време, ще го оставя да се радва на картинките в тях засега.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 099
Преди много години по Нова Телевизия даваха много хубави детски.
Малкото пони, Кро, Малчовците, Светулковците, Картофчетата и тн.
Другите не мога да си ги спомня, но всички бяха хубави.
Та някой случайно да знае от къде мога да си ги намеря baby_neutral
Сега дават отвратителни филмчета #2gunfire

# 42
  • Мнения: 119
Chanel bi li dala linkovete kam film4etata za koito spomena...  bouquet

# 43
  • Мнения: 465
Моят син е вече на 10г. но при всяка възможна минута пуска Cartoon network, дори и само да върви докато той прави нещо друго Thinking и разбира се когато ме види че отивам към стаята веднага сменя канала Crazy

# 44
  • Мнения: 1 427
Йоана не харесва нищо , което дават по ТВ.Заредила съм й няколко филмчета на компа.Любими са й 'Цар Лъв", "Мечо Пух","Немо","Пипи Дългото чорапче".Има и една поредица на "Мател" за Барби в адаптации на известни балети-"Лебедово езеро","Лешникотрошачката".

Общи условия

Активация на акаунт