Най - тъпа реклама в ефира!

  • 18 561
  • 236
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
А също и двете клипчета за новата Активиа - между майка и дъщеря и после майката и съседките. Диалогът е изкуствен и абсурден

# 16
  • Мнения: 2 013
И онази реклама за поп чок формата, с който всичко било лесно.

# 17
  • Мнения: 2 631
Рекламата на Вита Голд, със сниманите сланинки, подаващи се изпод блузката на Деси Слава...  newsm39

И.... не гълтай коерма, гълтай калорекс!  Sick

# 18
  • Мнения: 2 229
Тъпа ми се струва рекламата на Малиция - какъв мъж си, щом нямаш ...

Аз тази я обичам, защото си я спомням отпреди поне 5-6-7 години пак я даваха. "Не ползваш Малиция Де****?! Какъв мъж си ти тогава!" и мацката го замеряше с обувка, а мъжът крещеше "Искам Малицияяяя!!и блъскаше по една стена"  Joy
Сега не съм се заглеждала, може да са я попроменили. Laughing

# 19
  • Мнения: 52
"Това ли е най-важното"Реклама на Загорка.УжасТ голям #Cussing out

# 20
  • Мнения: 2 631
Три "О"....
Вафла Мура Трио  Close Twisted Evil ooooh!

# 21
  • Мнения: 172
А какво ще кажете за онази с мелничката.По точно на бонукс.СУПЕР ТЪПО.Чак на моя син не му харесва.

# 22
  • Мнения: 2 495
Най-тъпа за в момента ми се струва онази за "Германос" с кучето-"С една разходка...разходка"Настръхвам като я слушам Sick

# 23
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
да не забравяме класиката - рекламата на Доместос - Владеем територии от великата фаянсова стена до дълбините на канала....... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 631
да не забравяме класиката - рекламата на Доместос - Владеем територии от великата фаянсова стена до дълбините на канала....... Mr. Green

 yesyes

Мистър Мусколо, за банята   bath

# 25
  • Мнения: 1 277
Рекламите от рода на  "Ако имате проблеми с простатата, вземете...." Или рекламата, в която мацката дава превръзка на колегата си.

# 26
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Рекламата на Вита Голд, със сниманите сланинки, подаващи се изпод блузката на Деси Слава...  newsm39

Това е Камелия. Peace bowuu

 Има една реклама на някакъв чипс.
 Кухня.Право момче се е облегнало с доволна физиономия на кухненския плот.До него вратичката на шкафчето е отворена и зад нея се вижда клекнало в краката му момиче,което прави ритмични движения с глава и тяло напред-назад. WhistlingКамерата минава зад шкафчето и се оказва,че девойката си денси.После се изправя и си хапват с младежа чипс.Тъпа ми е тази реклама,още повече ,че е насочена предимно към детската аудитория. ooooh!

 И още една на шоколад.
 Тати и баба предлагат на децата домашен кекс и още нещо(не помня какво)за закуска,но те категорично отказват.Идва мама,с усмивка разчупва шоколад и децата много доволни скачат и го грабват.Най-добрата закуска! Party Crazy

# 27
  • Мнения: 2 631
Солано без захар... И с малко калории???  ooooh!

# 28
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Има една за чипс с едно момиче и момче -"Ще излизаш ли??? Не мога заета съм!  Иначе много моя любима реклама е с калинките в колата. Grinning
  аз мисля абсолютно същото !  Grinning

# 29
  • Русе
  • Мнения: 278
НА мен ми е тъпа оная за mr. Proper където 2-те сестри си праяв купон и .....после като се прибират родитеските тела бащата пита "Момичета вие нямате ли си приятели"

Общи условия

Активация на акаунт