Къде се запознахте с половинката си?

  • 8 927
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 884
Хайде на анкетата! Казвайте сега каде се запознахте с мъжете/жените/ си? Има доста романтични филми, в които хората се зопазнават по доста нелеп начин, дали това важи и в реалния живот. Гласувайте!

# 1
  • Мнения: 2 891
Запознахме се на тогавашното ми работно място, което е заведение, така че се почудих как да гласувам Wink

# 2
  • Мнения: 439
В съда,той работи там,а аз в адвокатска кантора... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 884
В съда,той работи там,а аз в адвокатска кантора... Mr. Green

т.е. влизащ в опция "служба"- гласувай де  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 473
През далечната 1998г на работното място (класика в жанра - барман и сервитьорка)

# 5
  • Мнения: 35 961
общи приятели Simple Smile

# 6
  • Мнения: 179
 На работата /в една бинго зала/ през 1998г.

# 7
  • Мнения: 6 900
В училище се запознахме Mr. Green Учихме в един клас, но аз в началото хич не го харесвах. По някаква незнайна причина обаче тръгнах с него и нещата много се промениха Grinning

# 8
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
В дискотека, тогава бяхме млади и посещавахме такива обществени места  Wink!

# 9
  • Мнения: 385
И аз се зачудих как да гласувам: аз бях на работа, а той на дискотека! Аз бях сервитьорка за запълване на времето, преди да замина в Германия! И беше една тежка раздяла...

# 10
  • Мнения: 2 040
На неговото работно място .. посетих го по работа и стана тя, каквато стана ...  Grinning

# 11
  • Мнения: 452
В интернет Laughing

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Най- кратко казано- на летището отмъкнах неговия куфар по погрешка.

# 13
  • Мнения: 1 284
обща приятелка ни запозна  Flutter

# 14
  • София
  • Мнения: 2 271
Работните ни места бяха едно до друго, така че гласувах за службата.

# 15
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Най- кратко казано- на летището отмъкнах неговия куфар по погрешка.
smile3532

В една лятна дискотека, валеше дъжд, бяхме мокри, той ме покани на танц  loveuuu

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 526
Ние се запознахме в университета Simple Smile)) И по точно в спортния център, докато ни разясняваха какви спортове може да тренираме. Оказа се, че ще бъдем в една група и така Simple Smile))

# 17
  • Мнения: 1 355
В Интернет Simple Smile Той в София, аз във Варна. Казах му "Хайде на по бира някъде на плажа". Не се бяхме виждали, но той се съгласи. Реално се запознахме в заведение с име "Часовниците". Последваха срещи във Велико Търново, Шумен, Варна, София...аз работех всеки ден и трябваше да нагласям смените си, за да имам около 24ч свободни. Година и два месеца след началото на връзката ни вече бяхме женени и имахме дете. А съм човек, който не обича бързите работи... Grinning

# 18
  • Мнения: 69
Ами аз незнам как да гласувам - преди14 год.той се припозна в мен, хващайки ме през кръста с думите " Извинете бръснете ли си краката " и като се обърнах той смени три бои на лицето. После гледайки го в гръб през смях си викам - "като във филмите да вземем да се оженим".Имали си бъзици с една колежка , моя приятелка от др. смяна, а аз бях за втори ден на работа като сервитьорка. Беше много духовит , сега нещо го посмаза живота...

# 19
  • София
  • Мнения: 362
В Интернет Simple Smile
Каза в "Odigo" "Как е колега?" - и двамата учихме право - и така се завърза раговора. Той в София, аз в Пловдив. След няколко гостувания стана много влюбено положениято и след като Господ ми помогна - ПРЕДСТАВЕТЕ СИ, ОВАКАНТИ СЕ МЯСТО В МОЯТА ФИРМА В СОФИЯ - и аз не се поколебах!!!
След 5 години историята звучи така Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 043
В дискотека  Peace А бях на мнение,че такива връзки са краткотрайни или по-скоро за 1 нощ  Laughing

# 21
  • Мнения: 4 555
В интернет.

# 22
  • Мнения: 3 818
В училище Laughing

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
В интерес на истината аз харесвах друг мъж, който му беше най-добър приятел , и така Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
За протокола и аз не го харесах много в началото Crazy но в никакъв случай не съжалявам,че нещата се развиха така Heart Eyes

# 24
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 На плажа Sunglasses.
 Работех като екскурзовод и имах свободен ден. Слязох на плажа да придобия тен. Най-обикновен ден.
 Той - след като бившата вече жена се изнесла от дома, разчистил и решил, че вече е свободен и хайде за уикенда на морето.
Видял ме като слизам на плажа, хвърлил платното на сърфа и се появи.
...
Идва 11 пъти от София до Влас и накрая си ме взе. Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 304
В дискотека  Peace А бях на мнение,че такива връзки са краткотрайни или по-скоро за 1 нощ  Laughing

 Peace  и аз така Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
 Съвсем случайно попаднах на него в  ICQ.  Чатихме си известно време преди да се видим и в крайна сметка сме женени с бебче.

# 27
  • Мнения: 5 577
В нас.  Grinning
Мъжо е приятел на баща ми от едно време и дойде в нас на ракии и така.

# 28
  • Мнения: 5 103
В заведение. Ние се познавахме по физиономия де, ама тогава седнахме на една маса.

# 29
  • Мнения: 3 423
Мъжо е приятел на баща ми от едно време и дойде в нас на ракии и така.

... и забрави да си тръгне, а?

# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На пързалката в Зимния дворец през 1991 г.

# 31
  • Мнения: 1 884
На пързалката в Зимния дворец през 1991 г.
Звучи много романтично...  bouquet

# 32
  • Мнения: 27 524
В ресторант - там пеех, той идваше да ме слуша,  Crazy  после ме прибираше вечер до нас и така...  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 895
В нета, потърси ме на кю, за да ми се скара,че му спамя форума Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 5 299
У нетя Mr. Green

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Последна опция: ДРУГО!
В един коридор.

# 36
  • Мнения: 693
в дискотека чрез общи приятели

# 37
  • София
  • Мнения: 462
В интИрнеДа  Wink

# 38
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Като студенти - на купон Peace
Чудя се как да гласувам newsm78 Може би "Другаде..."

# 39
  • Мнения: 215
Гласувах с другаде, защото няма в университета!

# 40
  • Мнения: 1 951
В интернет  Peace

# 41
  • Мнения: 2 386
В Интернет.../а мислех,че съм единствена/   bouquet

# 42
  • Мнения: 803
В училище; 5 години учихме заедно, аз си нямах идея кой е той, докато един ден той не дойде и ми каза репликата трепач: "Ти знаеш аз кой съм, аз знам ти коя си, така че да не губим време!"  Mr. Green
Та така...3 години и 7 месеца Heart Eyes

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Бяхме студенти, даже той си имаше приятелка (не от сериозните връзки, слава Богу). Познайте кой я измести Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 043
в един автобус пътувахме за Чехия и аз посред нощ навсякаде тъмно всички спят - та питам го колко е часа  Mr. Green е да ама му светел часовника и взе че ми отговори и след малко тои ме кани да седна до него ако не ми се спяло да сме си говорели  Blush
на другия ден се натискахме вече - неможахме да видим много от маршрута на екскурзията - та заветната дата беше 1 април , оттогава минаха почти 11 години / още 4 месеца/ а ние имаме 2 деца един брак един развод ... мнооого перипетии но сме все пак заедно  Heart Eyes
 а попринцип тои е от асеновград а аз от велико търново ...но гоооляяма любов  Joy

# 45
  • Мнения: 1 043
междо другото пътувахме точно покрай някакъв град край дунава и имаще такива отражения във водата - приличаше на пропаст  Crazy много красиво

# 46
  • София
  • Мнения: 1 450
В Интернет : )

# 47
  • Мнения: 2 212
В университета се срещнахме - коУеги дет се вика  Mr. Green
Няма да забравя първото, което ме попита освен дали живея тук, защото се оказахме комшии (но никога не сме се познавиали преди това) беше за коефициента за стипендиите, аз и хабер си нямах и му казах не знам...Чудно защо обаче с времето, периодично ми го задаваше този въпрос, а аз така и не съумях да разбера как се образува пустия му коефициент, та наскоро го питах дали не ме е бъзикал просто, но той отрече и каза, че съвсем сериозно го е интересувало, но така и почти до края на следването не успях да му отговоря... Laughing

Запознахме се в 1 курс, вече завършихме бакалавър тази година...времето лети  Whistling

# 48
  • Мнения: 2 125
Приятелите са виновни Mr. Green

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Там, където той работеше.
Тогава започвах едно предаване и продуцентката ни беше помъкнала - мен и режисьора, на среща с него.
Продуцентката се беше видяла преди това с обекта и го хвали, хвали, пък аз си викам:" Да, бе, сигурно е някой дрът геймър с гъз като куфар."
А пък той си мислел: "Ей, днес ще ми се изтърсят някакви дъртофелни кукувици от БНТ."  Laughing

# 50
  • Мнения: 77
В училище - бяхме съученици от 8-ми клас. Между 11 и 12 клас нещата така се завъртяха, че една лятна вечер на морето в присъствието на цялата компания той се реши и ...
И така вече повече от 8 години.

# 51
  • Мнения: 910
В службата! Започнах работа там където работеше той и така вече 3 години,а и все още работим в една фирма.

# 52
  • Мнения: 153
В бившата ми работа Simple Smile Той дойде да работи при мен Simple Smile Всеки път като си говорим за това казва, че съм го била отнесла като бръмбар сламка  Joy

# 53
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
В интернет.Но всъщност аз го знам от 1-клас, а сме се преследвали от бебета и все сме се разминавали докато най-накрая 3 месеца след като завършихме средното си образование съдбата ни срещна.

 И за да бъда по- точна:    още от новородени сме били при една и съща лекарка, след това във възрастта на детската градина и двамата сме били в гр.Пловдив.  В  1-и клас бяхме в едно уч-ще но аз в "А" клас , той в "Б".     След това в гимназията аз бях в една, а той в друга ,но аз съм искала да уча в неговата ,а той е искал да се премести в моята.  и най накрая като завършихме и се срещнахме в една интернет зала. И от тогава вече 4-и години сме заедно.

# 54
  • Мнения: 3 537
Запознаха ни негов първи братовчед ,който пък е женен за моя първа братовчедка. Laughing
Той беше в казармата и бяха го пуснали за няколко дни.Ходихме на едно заведение,а аз през цялото време умирах от притеснение и много,много не говорих. LaughingИ от тогава вече 15 година сме заедно. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 19:32 от krasi 76

# 55
  • Мнения: 1 775
Видяхме се за пръв път на рождения ден на братовчедка ми (тя е общия приятел). Аз се натисках с тогавашната си ученическа любов, а той ни предложи презервативи. На мен тогава ми изглеждаше като шут - забавляваше цялата компания. Запознахме се малко по-късно в дискотеката, където гаджето ми не дойде, защото имаше работа рано на другия ден. Е т'ва му беше грешката.

# 56
  • Мнения: 1 884
Е определено се позабавлявах доста като чета по-горе постингите. Сега да кажа и аз.
Ние с моя мъж се запознахме в една механа. Той беше с брата на моята най-добра приятелка и още от момче. Тримата футболисти. След тренировка идваха в тая механа да хапнат, пийнат и т.н... Първото което ми направи впечетление бяха сините му очи и черната коса... еххх, такава комбинация винаги съм харесвала. Второто беше стегнатото дупе хехе  Laughing. И така, от общи приказки, се срещнахме втори, трети път и така стана заварката. Семейство сме от 4 години, а сме заедно от 11 години.

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 239
в една кръчма в пловдив Laughing

# 58
  • Мнения: 135
Ние се запознахме на една детска плошатка тои беще с приатели а аз  мойта най добра приателка Party

# 59
  • Мнения: 569
Запознахме се в една дискотека/клуб/. Бях с приятели, той познаваше едно от момичетата и всъщност само погледнахме, даже не се и запознахме, но след няколко дни излезнахме тримата на кафе и така стана всичко.

# 60
  • NY
  • Мнения: 209
на другата страна на географията.... 

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 21:14 от Eklere

# 61
  • Мнения: 801
запознах се с Драго първата година в университета, и веднага си пожелах такъв мъж да имам до себе си..........тогава моят съквартирант  с когото споделих ми се надсмя, казвайки ми, че този човек е много над моето ниво  newsm78, така и не разбрах какво има впредвид...хехехе, 4 години по-късно  след тази случка станахме гаджета,заживяхме заедно още от първия ден, сега сме заедно 4 години и половина, имаме една прекрасна дъщеричка Радост и искаме още едно бебоче....

# 62
Той караше колело, а аз бързах за някъде си - така се разминахме. Малко след малко той се върна, спря се и ме попита дали можем да се запознаем, тъй като съм била много хубава, правила съм впечатление и съм привличала вниманието. hahaha

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097
Бяхме колеги и много добри приятели... Wink

# 64
  • Мнения: 1 153
в кварталния амгазин докато си пазаруваше,а аз правех промоция на бира Laughing

# 65
  • Мнения: 46 508
Вкъщи. Общи познати го доведоха на освещаването на новата ми квартира, така и не си тръгна повече от нея  Mr. Green

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
На един рожден ден на,който аз стоях точно десет минути и си тръгнах,защото не можах да изтърпя как го превъзнасяха колко велик юрист е.Точно след осем месеца живеехме заедно.

# 67
  • Мнения: 183
С моя мъж се запознахме по принцип чрез Интернет , бившето ми гадже го познаваше и така се започна една дълга кореспонденция , последва идване в Стара Загора няколко месеца , след това едно страхотно лято , и на шестия месец след като вече бяхме заедно макар и разделение всеки по градовете си  се взе решението ,че не може така и започнахме да живеем заедно и така вече 5 години от които 1 и седем месеца сме семейство.

# 68
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В службата, много безинтерсено

# 69
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мислех си, че сме прецедент, че сме се запознали в Интернет, но се оказа, че само тук има още 33 двойки, запознали се там..??!! Mr. Green

# 70
  • Мнения: 830
от училище Laughingоще от там се харесвахме,че чак до сега Peace

# 71
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
По принцип живеем блок до блок. Знаех го по физиономия, но никога не съм го харесвала. Едно лято започнах работа по заместване (за две седмици) на същото място, където работеше и той. Оказахме се в една смяна, след работа ме караше до нас, чат-пат пийвахме по нещо на приятелски начала и лека-полека към края на двете седмици взе да ми харесва вече и то много. И така...вече седем години.

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
С общ приятел.
Имах среща с един приятел да пием кафе и той поканил негов колега.

# 73
  • Мнения: 6 390
на екскурзия организирана от училището ни - май с училище гласувам  Thinking

# 74
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
На спирката  Mr. Green

# 75
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
в общежитието- на игра на карти. С един колега и със съквартирантката ми си търсихме четвърти за белот и така колегата намери партньор на карти, а аз в живота  Joy Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 5 289
Запознанството ни беше при доста екстремна ситуация Crazy,но иначе впоследствие започнах да работя при него,то една работа бешеее-кафета,ресторанти,кръчми.Много ми беше на сърце като човек,беше забавен,кавалер,мъж,но не гледах на него като за гадже,а по скоро като на приятел и закрилник.Докато се усетя,че човека си ме иска за себе си,нещата станаха толкова бързо,че заживях от раз със него и така до ден днешен. Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 2 353
  В работата. Човек да не му седне на бюрото.

# 78
  • Мнения: 2 591
ние си имаме официална версия, която разказваме по въпроса, но истината е - в интернет  Embarassed

# 79
  • Мнения: 13 512
Дори и през ум не ми е минавало,,че всяка четвърта двойки във форума се е запознала в Интернет! #Crazy

# 80
  • Мнения: 4 300
Комбинирано- хем сме колеги, хем в Интернет.
Той решил да ме заговори, защото видял че работя на същото място като него и така....оттам тръгнаха нещата......
Не мога да кажа с ръка на сърцето че е било чисто виртуална връзка, както не мога да кажа че и без icq пак щяхме да сме заедно.

# 81
  • Мнения: 5 250
В една дискотека, започна ни общ приятел  Laughing

# 82
  • Мнения: 1 186
Ние се запознахме в едно заведение където бях излезнала с една приятелка и той взе че ми се лепна Joy- въпреки че го разкарвах на няколко пъти,....той не се отказа толкова лесно и ето ни сега-Семейство с малка принцеса  loveuuu newsm07

# 83
  • Мнения: 753
бях на екскурзия, на формула 1, в истамбул, той също, запознахме след формулата в автобуса, в азиатската част на Турция, имаме си и бебе вече, и туристическата агенция с която бяхме, го водят Бебе Формула 1.

# 84
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Гласувах другаде.Запознахмесе по телефона и след 1 месец разговори Crazy решихме,че ще е за жял живот и ето вече 13 години сме заедно и края не се вижда Simple Smile

# 85
  • Мнения: 990
Запозна ни наша обща позната на един концерт и след месец вече бяхме женени  Laughing

# 86
  • Мнения: 765
Дори и през ум не ми е минавало,,че всяка четвърта двойки във форума се е запознала в Интернет! #Crazy
И на мен . Не е ли ужасно ? Mr. Green Ние Не сме се запознали в интернет . Рядко общувам с такива хора. Laughing

# 87
  • Мнения: 1 895
Рядко общувам с такива хора. Laughing

С какви хора? Които ползват интернет? Twisted EvilИли с такива, които съвсем безотговорно започват познанства по този начин Twisted Evil

# 88
  • София
  • Мнения: 718
Запознахме се в училище  - седеше 2 чина пред мен. И така досега сме заедно.  Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 587
Всичко започна доста стандартно- започнах работа в офис до неговия........беше лято '02г.,слънце,хубаво време.От приказка на приказка, по цигарка пред офиса......и така. Heart Eyes
Но имаше една малка подробност - той беше женен. Е, сега вече не е Heart Eyes Но му предстой - на 27.05.07 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 90
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
В службата - беше Заместник директор и провеждаше изпита по английски, когато кандидатствах за работа. Видя ми се адски надут и по-страшен от Директора, иначе мнооооого готин. Толкова съсредоточено ми разглеждаше преводите, че бях сигурна, че съм се издънила. После се оказа, че не знае английски  hahaha. Така два месеца се чудех защо готините мъже са отврат като характер, после ме покани на заведение с други колеги и си тръгнахме заедно. Оттогава минаха точно 3 години и два месеца. В последствие разбрах, че е бил съсредоточен в превода ми, защото мислел само за устните ми Crazy Шантавел, друго нищо не бил забелязал първия път като ме видял Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 1 101
В Интернет  Grinning

# 92
  • София
  • Мнения: 1 320
Гласувах с 1-ва опция. Запознахме се с една пицария. Той тогава беше с тогавашното си гадже, а аз също бях с гадже. Всъщност нас ни запозна тогавашното ми гадже и покрай него станахме близки с мъжа ми . Той се раздели с приятелката си, аз с мойто фредче и така почнаха нещата  Whistling...... Ехххх спомени и даже като се замисля, всяко гадже е било познат на предишното ми гадже.  Crazy

# 93
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не знам как да отговоря- в ресторант, където работех Thinking и бях колежка с майка му, той се върна от чужбина и дойде да я види и оттогава сме заедно Heart Eyes
ще гласувам с първа оция Rolling Eyes

# 94
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
на среща на един форум  lalalala

# 95
  • Мнения: 431
Запознахме се в затвора, аз бях на стаж там, а той лежеше за обир на магазин за плюшени играчки. Беше изработил от подръчни материали костюм на панда, така заблудил тъмничарите и преди да се усетя ми скочи в джоба на дънките. Харесах го - един такъв черно-бял - и си го прибрах вкъщи. Rolling Eyes

# 96
  • София
  • Мнения: 625
В службата....Дори не му обърнах внимание....ама после на коледния купон пламна искрата и така вече 5години

# 97
  • София
  • Мнения: 3 676
Запознахме се през 1995/мале колко отдавна беше ooooh!/ на рожденния ден на моя приятелка.Той тъкмо беше "тръгнал" с нея и тя реши да ни го представи....
Така и не ми мина през ума, че с човека с когото се запознавах тогава ще стане голямата ми любов след 7г и след още 3г. ще се омъжа за него..... Blush

# 98
  • Мнения: 2 386
Дори и през ум не ми е минавало,,че всяка четвърта двойки във форума се е запознала в Интернет! #Crazy
И на мен . Не е ли ужасно ? Mr. Green Ние Не сме се запознали в интернет . Рядко общувам с такива хора. Laughing

МОЛЯ? #Crazy newsm78 ooooh!
Монда просто изказва мнение,но ти...какво всъщност искаш да кажеш?

# 99
  • Мнения: 11 543
Първа опция-в една дискотека.

# 100
  • Мнения: 799
В училище - бяхме в обща компания.

# 101
  • Мнения: 623
във влак
пуф-паф-пуф-паф Laughing

# 102
  • Мнения: X
Гласувах с първа опция макар, че ние се запознахме в кафе. Аз работех като сервитьорка, а  той като барман-класика в жанра.

# 103
  • Мнения: 1 269
Запознахме се на терасата. Живеем в два съседни апартамента и терасата ни е разделена само със стъклена преграда. Токущо се бяхме нанесли - аз в 10-ти клас, той излизаше от казармата. Историята ни е достойна за роман. Всъщност 2 години след това моята приятелка ме покани на вилата си в Атолука и там видях "комшията". И Той имал вила там. Така се започна една любов.  Heart EyesСега съм комшийка с майка ми и баща ми а с приятелката ми сме комшии по вила. Hug

# 104
  • София
  • Мнения: 625
На летището!

# 105
  • Мнения: 187
В Зоопарка(при маймунките)
 EmbarassedКолко романтично!

# 106
  • Мнения: 227
В една хижа на Витоша Grinning

# 107
  • Мнения: 5 393
На купон в нас на Нова година-дойде с приятели,които и аз познавах.От един квартал сме така че и преди го бях виждала, но тогава се запознахме "официално" bowuu

# 108
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
В родния НИ град. Когато си от малък град принципно познаваш почти всички поне по физиономия Simple Smile Иначе самото запознанство... Малко ни се разминават историите -- той твърди, че се е запознал с мен около седмица преди момента, в който аз твърдя, че съм се запознала с него.. По онова време още пеех.. та той дошъл в репетиционната ни, там ме слушал, после дошъл при мен и се опитал да ми каже, че много ми се кефи.. Аз спомен нямам  Laughing Бях само на 16 години и не ми пукаше за никой и нищо. Седмица по-късно седяхме на площада, където обикновено се събирахме. Тогава настоящата ми половинка се заяде с мен за някаква глупост пред всичките ми приятели (а той може да звучи адски внушително и да гледа със страшен поглед когато поиска) Тогава всъщност го забелязах... Обидих му се, две години го подминавах, на неговото 'здравей' отвръщах със извърната на другата страна глава  Wink И след тия две години се събрахме.. по супер странен начин, но пък се получи добре  Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 455
На морето и двамата работехме там,в различни магазини.Той е от Ст. Загора,а аз ученичка от София.Една година пътувахме за да се видиме,докато завърша.

# 110
  • Мнения: 358
Дойде вкъщи, за да го обучава моята съквартирантка по немски. Помагах в упражненията по двойки.

# 111
  • Мнения: 2 952
Ами аз незнам как да гласувам - преди14 год.той се припозна в мен, хващайки ме през кръста с думите " Извинете бръснете ли си краката " и като се обърнах той смени три бои на лицето. После гледайки го в гръб през смях си викам - "като във филмите да вземем да се оженим".Имали си бъзици с една колежка , моя приятелка от др. смяна, а аз бях за втори ден на работа като сервитьорка. Беше много духовит , сега нещо го посмаза живота...

хахахааааааааа hahaha  Супер! Mr. Green

# 112
  • Мнения: 410
При нас е банално,в службата,но пък стана интересно Mr. Green
Когато постъпих на работа,той вече беше служител на фирмата но в друг обект,не в този в който постъпих аз.Около година се виждахме само ако той дойде нещо по работа ори нас.ДОри не си и гояорехме,само се поздравявахме.През това време всеки си имаше друга половинка.Докото един ден една колежка която "щъкаше" между двата обекта,не реши да влезе в ролята на сватовница и да ни събере.Беше доста смешно ,защото вече бяхме големи хора,но пък тя беше упорита и накрая успя smile3521

# 113
  • Мнения: 1 382
В интернет и то в Мирката  Peace

# 114
  • Мнения: 1 059
пред входа на един познат

# 115
# 116
  • Мнения: 2 022
Дори и през ум не ми е минавало,,че всяка четвърта двойки във форума се е запознала в Интернет! #Crazy
И на мен . Не е ли ужасно ? Mr. Green Ние Не сме се запознали в интернет . Рядко общувам с такива хора. Laughing
Нищо срамно няма в това. Интернет е среда и място по отношения на създаването на приятелства, както всички останали, но с доста големи предимства (е разбира се и недостатъци) Simple Smile Няма разстояния, няма ограничения. И е нормално след като прекарваме повече време пред компютрите да се запознаем с половинките си именно там.
За анкетата: в интернет - преди 8 години, когато не беше толкова популярно, в mIRC Simple Smile Само че връзката ни беше чисто приятелска дълго време Simple Smile

# 117
  • Мнения: 3 634
На детската пло6тадка, в пясъ4ника  1swing

# 118
  • Мнения: 857
Като се замисля не мога да се сетя точно за "официалното"  запознаване.Бях на рожден ден на мой много близък приятел/семействата ни се познахава от ехеее/ Та тогава да съм била на 10.А въпросният Стефан му беше най-добър приятел.И от там го знам, но бяхме просто познати.След време/2 години някъде/ съм излизала няколко пъти с компанията му, но даже не го забелязвах, друго момче ме привличаше...и след още 1 година ме приеха в неговото училище по случайност.Та общият ни приятел ме вкара в един чат, където беше Стефан и от там почнахме да си чатим.Станахме приятели,бая дълго време се охажвахме, а аз не бях никак лесна...доста зор видя с мен  Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 119
  • Мнения: 6 713
В един Интернет клуб. Той работеше там известно време, а аз отидох да търся Интернет...  Crazy

# 120
  • Мнения: 78
Почти нямам спомени....преди хиляди години/1989 г./ във фотостудиото , където работех. След работа решихме да организираме купон в лабораторията и той дойде с едни мои познати . Естествено ,  след няколко водки започнах да забелязвам зелените му  очи и настоятелно да го каня на танци. Не си бях и помисляла , че ще го видя отново , но след един месец ми се обади и така от скука взех , че позабременях newsm78....Е това е и все още се търпим/ силно казано/ - 16,5 години.

# 121
  • Мнения: 107
В училище. За мен бе любоФ от пръв поглед, но той бе гадже на най-добрата ми приятелка.... Последваха 10 години като гаджета, 13 години брак и две девойки на 13 и 4 години....

# 122
  • София
  • Мнения: 1 244
Сложно. В службата. Още работим заедно.
Първоначално се дистанцирах, пък и правеше странно впечатление момчето  Joy
После той ми намери номера на кю-то и ме свали чрез разговори по нощите в нет-а.
Но гласувах с "В службата".

# 123
Glasuvah drugade. Parvo iskam da poqsna 4e ve4e sme razdeleni,no zapoznanstvoto ni e dosta interesno i za mnogo hora neveroqtno.Sa6tiq den v koito bqh skasala s togava6niq mi priatel, qdosana i revq6ta, pra6tam sms na edna priatelka,koqto jivee do nas za da i se opla4a i da spodelq. poneje i znam nomera na izust ne q tarsq ot okazatelq a direktno i go nabiram no v barzinata razmenqm mestata na poslednite 2 cifri i taka vmesto da pratq sms na neq go pra6tam na ve4e biv6iq. obajda mi se i si opredelqme sre6ta v 21 4asa na centara, bqhme zaedno do 24 4asa i na drugiq den doide u nas. sled 3 mesec zajivqhme zaedno i taka 2 godini.4esno kazano vqrvah v sadvata i mislih 4e 6te sme zaedno zavinagi.o6te pove4e 4e be6e i toi ot pld i be6e na moite godini i svoboden.neveroqtno no fakt.

# 124
  • Мнения: 949
В Карамба.

# 125
  • Мнения: 2 258
В една дискотека....преди дооооооооооста дълго време...

# 126
  • Мнения: 113
на селооооооооооооооооо!аз си ходех лятната ваканция и той също.

# 127
  • Мнения: 727
в Университета..........от един курс сме Mr. Green

# 128
  • Мнения: 164
Бях на рожден ден на мой съученик и той там.Говорихме си,поспорихме,въобще не ми хареса.После пак се видяхме и решихме да излезем, и така излизахме около година и се разделихме-луди -млади.И след 8 години пак се видяхме,пихме по кафе и .......сега резултатът е едно прекрасно момченце. Laughing

# 129
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На плажа на Созопол се запознахме.  Heart Eyes

# 130
  • София
  • Мнения: 5 605
Хм нашата история е доста странна - аз с най-добрия му приятел, запознахме се, той тръгна с  най-добрата ми приятелка... После размяна! Направо кръвосмешение настана!

# 131
  • Мнения: 677
В стриптийз бар на чалга клуб..
А?а?А?а?

# 132
  • Мнения: 3 447
Беше ми шеф. Той твърди, че още по време на интервюто е решил, че ще се ожени за мен. Аз го реших половин година по-късно.

# 133
  • Мнения: 677
Сексуален тормоз на работното място,а?/b]

# 134
  • Мнения: 510
На шофьорския ми курс. Той записваше курсистки. Wink

# 135
  • Мнения: 5 577
Аз как да разбера сега дали съм писала в тая тема?
 Embarassed

# 136
  • София
  • Мнения: 1 654
Бяхме в един клас в гимназията. В 9-ти клас решихме че сме един за друг и така вече 15 години Hug

# 137
  • Мнения: 10 758
Аз как да разбера сега дали съм писала в тая тема?
 Embarassed
Преглеждаш всички отговори и виждаш дали си, или не си писала.
Ама и да не напишеш, няма значение, ние знаем Wink

# 138
  • Мнения: 308
чрез общи познати които след това ни кумуваха

# 139
  • Мнения: 845
Влюбена съм в него още от 7 клас. А иначе станахме приятели като завърших, на морето Heart Eyes

# 140
  • в Низината
  • Мнения: 705
Запознахме се в един ресторант,но ни събраха наши приятели.

# 141
  • Мнения: 1 884
В стриптийз бар на чалга клуб..
А?а?А?а?


Аууу, Тони, кои прави стриптийза я кажи ?  Laughing

# 142
  • София
  • Мнения: 2 844
В Интернет. Simple Smile

# 143
  • Мнения: 1 157
Запозна ни неговият най-добър приятел newsm51 txtloves

# 144
  • Мнения: 718
Моя приятелка - на  хижа  Безбог,отидохме да пресрешнем нейното гадже (сега съпруг) ,който беше на риба с моят сегашен приятел,с който нямаме брак,но имаме една малка сладуранка............

# 145
  • Мнения: 1 318
Запозна ни неговият най-добър приятел. Всъщност се запознахме 2 месеца, преди да започна работа при него Wink

# 146
  • Мнения: 239
от училището  Twisted Evil от тогава се любим още Laughing

# 147
  • Мнения: 14
Ами аз работех  в магазин на улицата, където той живееше на квартира тъй като е софиянец а работеше в моя град тогава bowuu

# 148
  • Мнения: 677
В стриптийз бар на чалга клуб..
А?а?А?а?


Аууу, Тони, кои прави стриптийза я кажи ?  Laughing
Олга от Украйна и некви други..Ама не ги помня..

# 149
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
На една олимпияда по Химия се запознахме, аз в 10, той в 9 клас, но се оказа,че сме се познавали от много, много преди това,че идваме от един и същи град (не този, в който учехме тогава), че родителите ни са колеги от доста време насам, че дори сме си ходили на гости като съвсем малки деца. Беше странно и някак съдбовно колко много предистория имаше нашата връзка, която едва сега прохождаше. Нямах никакво съмнение, че няма нищо случайно на този свят, и че това е явен знак от съдбата. Вече половината си живот съм прекарала с този човек, което със сигурност не е случайност.

# 150
  • Мнения: 4 151

И ние там. Вече започвам да забравям подробностите, но беше в IRC.

# 151
  • Мнения: 4 733
На работа.

# 152
  • Мнения: 184
Запознахме се в Сибир. Много ме беше страх от неговата овчарка и го заобикалях като го видех с нея, но той нарочно я пускаше и тя идваше да ме души, а аз не смеех да мръдна. Е, сега той не смее да мръдне Simple Smile

# 153
  • Мнения: 239
на едно кафене в Пловдив

# 154
  • Мнения: 62
Познаваме се от деца, вилите ни са на една и съща улица и лятото играехме заедно. През пубертета си бяхме загубили малко дирите, но се намерихме пак в подходящия момент.

# 155
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Запозна ни брат ми у дома.Те по онова време бяха колеги и Той дойде за някаква музика.Интересното в случая е че сме учили в едно и също начално училище,но не  се помним от там. newsm12

# 156
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Гласувах с другаде, защото няма в университета!

 Peace i az

# 157
  • София
  • Мнения: 550
Общи приятели ни запознаха, то си беше сватосване, което за мое учудване се получи идеално Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт