«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 253 отговора

BG

ћнени€: 661

Ќ€ко€ от вас ползвала ли го е?»ма ли ефект? акъв? олко време минимум тр€бва да се пие?÷ена?

÷итирай

—офи€

ћнени€: 98
√еритамин нео 20 меки капсули √еритамин нео съдържа витамини ј 5000 IU и витамин ≈ 100 IU.

¬итамин ј:
Х ѕоддържа структурите и функциите на епителните тъкани в организма ( роговицата на очите, кожата, лигавиците на устата, венците, стомашно-чревни€ тракт, стените на кръвоносните съдове, на дихателните и пикочните пътища). ”частва в синтезата на фоторецепторни€ пигмент в пръчковидните и конусовидните клетки на ретината , който е необходим за нормалното зрение (по специално нощното виждане).
Х ”частва в изграждането и растежа на костите и зъбите.
Х »ма важна рол€ за имунните реакции на организма (известен като УантинфекциозенФ витамин).
Х »ма гол€мо значение за нормалните репродуктивни функции на тестисите при мъжете и €йчниците при жените.
¬итамин ≈:
Х ћощен антиоксидант, който участва в обм€ната на веществата.
Х ќграничава продукци€та на свободните радикали в организма, които са основен фактор за развитие на злокачествените процеси и увреждането на сърдечносъдовата система.
Х ѕовишава имунната защита и детеродните функции.

√еритамин нео е хранителна добавка и се прилага като допълнително средство при:
- јкне, псориазис, кожни нарушени€
- –ани и изгар€ни€
- ќстеопороза; остеоартрит
- «а укрепване на имунната система и при —ѕ»Ќ-болни
- ќчни смущени€ Ц нощна слепота, ксерофталми€ ( Дсухо окоФ ), профилактика на катаракта
- ¬ъзпалителни дихателни, урогенитални и чревни забол€вани€
- «локачествени забол€вани€; туберкулоза
- ’ранителни отрав€ни€; чревни паразитози
- —понтанни аборти; јлцхаймер

ƒозировка и начин на приложение: ѕриема се през устата. ѕри възрастни по 1 капсула дневно.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 511
Ќа каква цена е
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 144
Geritamin Neo е н€къде към 3-4 лв. - 20 капсули. јз пи€ Gericaps, което е същото, но производител е јдифарм, а не јктавис (Ѕалканфарма), и струва 2,50 лв. ¬ листовката пише, че се пие по 1 капсула на ден, в продължение на 1 месец. —лед това се прави почивка от 1 месец и пак се пие по същата схема. ѕи€ го от 2 седмици и мисл€, че е рано да забел€звам резултати. Ќо при всички положени€ е добре през този сезон да се подпомогне организма малко и с хранителни добавки.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 484
звучи ми познато
ако е в кръгли меки хапове, жълти и пълни с мазна субстанци€ - не не го пи€, но го цед€ когато не ме мързи и си го добав€м в маските са коса.
има ефект
÷итирай

¬арна

ћнени€: 929
преди си се казваше само геритамин -или този е по-различен! аз си мажа ноктите и кожата на ръцете с него
÷итирай

The Land of Pretend

ћнени€: 893
јз го пи€. ƒнес започнах 3 - та опаковка..»ма резултат. »зчезнаха белите петна по ноктите ми. » по - малко се дел€т...
÷итирай

DE

ћнени€: 1 817
ѕи€ го вс€ка пролет по 20-30 дни и кожата ми става страхотна! Ќо когато го н€мам в къщи, пи€ витамин а и е и ефектът е същи€!
÷итирай

’ралупата

ћнени€: 158
да,пила съм го. » резултата е страхотен. ќсвен, че косата ми започна да пада по-малко и да расте по-бързо, ноктите ми се оправиха и не се чуп€т вече. »ма и отрицателен ефект: малко се пълнее от него...и космите по ц€лото т€ло растат с неверо€тна бързина...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 434
да,пила съм го. » резултата е страхотен. ќсвен, че косата ми започна да пада по-малко и да расте по-бързо, ноктите ми се оправиха и не се чуп€т вече. »ма и отрицателен ефект: малко се пълнее от него...и космите по ц€лото т€ло растат с неверо€тна бързина...
Ќе би тр€бвало да имаш странични ефекти, ако не прекал€ваш с дозата. » аз предпочитам √.Ќео - все пак јктавис са най-големи€ производител на лекарства в Ѕ√. Ќе че е 100% гаранци€, но все пак.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 142
» аз се присъедин€вам към пиещите √еритамин Ќео Smile «а полза не мога да кажа ,тъй като използвам и други медикаменти( най-вече за коса и нокти ), но поне вреда не съм забел€зала Laughing
÷итирай
 риската, сподели какжо друго пиеш за коса и нокти, че мо€та одисе€ е пословична - по суха коса нито една фризьорка не е виждала, а ноктите се нацепват само като "избу€т" 1 милиметър Crying or Very sad 
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 770
Anniem, аз пих –евалид...сега пи€ ћерц...като свърша с ћерц ще си взема други хапчета, но определено ми помагат...особено за ноктите...много са твърди и много бързо израстват...за косата ми е по-сложно да кажа...
за сухите краища можеш да си ги мажеш с кристали...или да си вземеш едно балсамче без отмиване на Phyto за суха коса...мо€та коса също е суха и това балсамче € прави много жизнена и мека... bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 112
         » на мен кожата ми става много хубава, когато пи€ "√еритамин".  Flutter
÷итирай

—офи€

ћнени€: 287
има едни други такива перлички, пак ги предлагат јктавис но са вносни и се казват ќлисалвин. »ма ги в три варианта и са много полезни и ефективни. ћисл€, че са от дроб на акула или там нещо такова но горе-долу ефекта е както от геритамина но поне се води, че не са синтетични..
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 253 отговора