Геритамин Нео

  • 255 727
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 249
Ами те са витамини... аз пиех по две в началото защото бях болна  Laughing После си ги почнах по едно. Няма как да не ти действат добре.... все пак са витамини, най вероятно  ще имаш по бърз ефект от тях.
На мен изведнъж доста ми се исчисти и изглади лицето..... най вероятно от тях....
Аз пък съм пъпчасала по лицето, но надали е от тях. Peace Все пак ги пия от скоро и не само.

# 241
  • София
  • Мнения: 35 910
Ами те са витамини... аз пиех по две в началото защото бях болна  Laughing После си ги почнах по едно. Няма как да не ти действат добре.... все пак са витамини, най вероятно  ще имаш по бърз ефект от тях.
На мен изведнъж доста ми се исчисти и изглади лицето..... най вероятно от тях....
Аз пък съм пъпчасала по лицето, но надали е от тях. Peace Все пак ги пия от скоро и не само.

Ако си прекалила с вит.А - може да е от него.
 

# 242
  • Мнения: X
Аз пих Герикапс, което мисля, че е същото като Геритамин. Промяна не забелязах, пих капсулите един месец и ги спрях, защото ми се отрази на цикъла. Прскочи ми цял месец, консултирах се с лекар и той ми каза, че това е често срещано при приемане на Герикапс.
А на мен ми ги предписаха за продъложителен и обилен цикъл,т.е. за спиране.Има ефект.

# 243
  • Мнения: 0
Аэ пия герикапс по лекарско педп.,по 2 на ден..Ефект имаше след
20-ина дни прием.Кожата ми стана по-мека и блестяща(гладка,някак си напр.сияе,а преди беше мн.,мн.,мн.суха).Ноктите ми бяха грапави,сега са гладки.
Ооооо,да и космите ми растът мн.бърэо.Точно се чудех эащо,
и попаднах на таэи тема.

# 244
  • Мнения: 1 302
Ми нека пък растат по -бързо космите...Аз също пия Геритамин и още на 10-12 ден забелязах , че кожата и ноктите ми се промениха много -в положителен аспект.
Доволна съм -за цената си Геритамин-а направо си е откритие.  Peace

# 245
  • Мнения: 37
Аз и някъде другаде писах, супер е Геритамин, но повишава апетита. Сега съм с Приорин и ми е на свършване и се чудя дали да не си взема пак Г. От Приорин, междудругото не се пълнее и е страхотен продукт!
Геритамин също е добър, стига да нямате проблеми с килограмите.

# 246
  • Мнения: 0
Аз бях много доволна от Геритамина докато го пиех , дори не знам защо ,никога съм нямала проблеми с кожата , нооо като го спряххх ауууууу какви едни ситни и гадни пъпки ми излязоха по челото ,че не е истина  Naughty

# 247
  • София
  • Мнения: 35 910
Аз бях много доволна от Геритамина докато го пиех , дори не знам защо ,никога съм нямала проблеми с кожата , нооо като го спряххх ауууууу какви едни ситни и гадни пъпки ми излязоха по челото ,че не е истина  Naughty
Може да си предозирала вит. А /ако си го приемала повече от 2 месеца / и това да е причината за обрива

# 248
  • Мнения: 9
Щом е мастно растворимо може ли да се пие за да премахнеш мастни подкожни топчета? Имам впредвид по китката па ръката като ти се появи такава подутина като мазно топче пиейки тези витамини може ли да спадне подутината? Просто питам дали има такъв вариант или само си внушавам.

# 249
  • София
  • Мнения: 35 910
Щом е мастно растворимо може ли да се пие за да премахнеш мастни подкожни топчета? Имам впредвид по китката па ръката като ти се появи такава подутина като мазно топче пиейки тези витамини може ли да спадне подутината? Просто питам дали има такъв вариант или само си внушавам.

Не
Ако имаш Липом и той е на място, което предполага лесно отстраняване /подкожно и е лесно подвижен/- отиди да ти го махнат, защото с годините расте надолу и ако достигне кост- много трудно се отстранява
Напр. ако е на гърдите- може да се наложи да кюретират до коста /ребрената/.

ПП. Не го пипай  постоянно - може да го възпалиш и тогава се налага отстраняване по спешност Simple Smile

# 250
  • Мнения: 1 432
Щом е мастно растворимо може ли да се пие за да премахнеш мастни подкожни топчета? Имам впредвид по китката па ръката като ти се появи такава подутина като мазно топче пиейки тези витамини може ли да спадне подутината? Просто питам дали има такъв вариант или само си внушавам.


За съжаление не става така.... Confused

# 251
  • Мнения: 1 302
Princess Zvezdichkа, дa  си кажа истината : и на мен май ми се позасили  апетита Rolling Eyes,
силно се надявах да не е от тези витамини, но сега и ти като казваш....
 Разгледах Приорин, но на този етап ми е скъпичък....
 Ще започна да ги пия хапченцата ве4ер, преди лягане, пък дано ми се размине преяждането
(че и с този си проблем се боря от години...)

# 252
  • Мнения: 37
Princess Zvezdichkа, дa  си кажа истината : и на мен май ми се позасили  апетита Rolling Eyes,
силно се надявах да не е от тези витамини, но сега и ти като казваш....
 Разгледах Приорин, но на този етап ми е скъпичък....
 Ще започна да ги пия хапченцата ве4ер, преди лягане, пък дано ми се размине преяждането
(че и с този си проблем се боря от години...)


Serendipity*, това с вечерта е добра идея! Peace Аз ги пиех сутрин и стигнах до там да си купувам тест за бременност, защото имах огромен апетит, а попринцип не ям много.
Давай с тях, щом Приорин ти е скъп. Поне имат ефект на косата.

# 253
  • София
  • Мнения: 2 374
За тези, които пият хормони поради някаква причина - не пийте и геритемин, защото така хубаво ще си стимулирате окосмяването ...

# 254
  • Мнения: 1
при мен има ефект ползвам го вече 4-ти ден лицето ми се успокои имам по малко пъпки а косата ми придоби блясък ноктите също но имам главоболие и се чувствам отпаднала не се консултирах с лекар ползвала съм доста скъпи кремове против акне но не помагат както Геритамина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт