С каква програма да си направя календар със снимки?

  • 46 094
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Бихте ли ми помогнали като ми кажете с каква програма бих могла да направя календар за 2007 със снимки на детенцето ми за радост на бабите и дядовците! Simple Smile
И от къде да си изтегля?

Предварително ви благодаря за отговорите!

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 366
Аз също имам такава идея, но не знам как става, затова се записвам в темата. newsm78

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 296
Хайде и аз да попитам...
От всички програмки за календари които намерих и изтеглих нито един не ми върши работа Sad, а искам нещо толкова просто- на едно А3 да има няколко снимки, някакъв весел фон(който и аз мога да си сложа като подложка)  и месеците на цялата година, за да разпечатам само 1 лист в кварталния и нет клуб и да приключа по въпроса. Намерих
1. за всеки месец отделен лист
2. за цялата година но само с 1 снимка
3. вариант за всеки месец да си го разпечатам само като лист и да добавя отделно снимка

Не мога да разбера къде бъркам- има хиляди такива календари, ясно, че фирмите си плащат и некой дизайнер твори 1 седмица 1 календар, ама все ще да има някъде и нещо по-лесничко за простосмъртни. Ще се радвам ако някой откликне, за да зарадвам бабите. Благодаря предварително!

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хайде и аз да попитам.......Не мога да разбера къде бъркам- има хиляди такива календари, ясно, че фирмите си плащат и некой дизайнер твори 1 седмица 1 календар, ама все ще да има някъде и нещо по-лесничко за простосмъртни. Ще се радвам ако някой откликне, за да зарадвам бабите. Благодаря предварително!

Защо не пробваш с PowerPoint? Правиш си листа А3, избираш си нещо за фон (може да е снимка, която да се сложи, може да е фон от зададените предварително), вмъкваш каледар (месец по месец - мисля, че от аутлук-а можеше да се експортират така), после до съответния месец си вмъкваш пак каквато си искаш снимка, нагласяш си размерите и готово.  Peace После мяташ на флаш диск или сд и за печат в клуба  Sunglasses

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 847
От вчера и аз търся такава програмка, но ТЦ и май ще опитам с Пауър пойнт-а

# 7
  • Мнения: 2 677
Писах и в някоя от Фотошопските теми по този въпрос. За мен най-добрата и наистина елементарна програма за правене на каквито искате календари, картички и, за да не изреждам, на всяко нещо, което се сещате и може да се направи от хартия, е Hallmark Card Studio 2007 Deluxe. Програмата я има в торентите, но искам да уточня, че е много голяма - 3 ГБ инсталационен файл, а инсталирана е близо 5 ГБ. Ако някой има ресурсите на компютъра си (основното е дисковото пространство, защото други кой знае какви системни изисквания няма), горещо я препоръчвам. Пълна е с готови подложки за направата на всякакви календари, картички, визитки, рамки... Както казах и по-горе - за каквото се сетиш. Лесно се работи с нея и от една готова подложка с много малко усилия, можеш да си направиш уникална картичка или календар. Програмата я имам и аз, така че съм готова на всички да помогна или да ви я изпратя.  Hug
Поздрави и усмивки!   bouquet

Само да допълня: с PowerPoint става, но е много блудкава работа. По-добре е с PublisherPeace

# 8
  • Мнения: 5 026
Програмата я имам и аз, така че съм готова на всички да помогна или да ви я изпратя.  Hug
Как можеш да ми я пратиш? Все още не съм се отказала да си майсторя календар.

# 9
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Писах и в някоя от Фотошопските теми по този въпрос. За мен най-добрата и наистина елементарна програма за правене на каквито искате календари, картички и, за да не изреждам, на всяко нещо, което се сещате и може да се направи от хартия, е Hallmark Card Studio 2007 Deluxe. Програмата я има в торентите, но искам да уточня, че е много голяма - 3 ГБ инсталационен файл, а инсталирана е близо 5 ГБ. Ако някой има ресурсите на компютъра си (основното е дисковото пространство, защото други кой знае какви системни изисквания няма), горещо я препоръчвам. Пълна е с готови подложки за направата на всякакви календари, картички, визитки, рамки... Както казах и по-горе - за каквото се сетиш. Лесно се работи с нея и от една готова подложка с много малко усилия, можеш да си направиш уникална картичка или календар. Програмата я имам и аз, така че съм готова на всички да помогна или да ви я изпратя.  Hug
Поздрави и усмивки!   bouquet

Само да допълня: с PowerPoint става, но е много блудкава работа. По-добре е с PublisherPeace
Можеш ли да дадеш линк към някой торент,  да я дръпна, че при такъв размер от 3 ГБ трудно ще я пратиш май Praynig

# 10
  • Мнения: 772
Писах и в някоя от Фотошопските теми по този въпрос. За мен най-добрата и наистина елементарна програма за правене на каквито искате календари, картички и, за да не изреждам, на всяко нещо, което се сещате и може да се направи от хартия, е Hallmark Card Studio 2007 Deluxe. Програмата я има в торентите, но искам да уточня, че е много голяма - 3 ГБ инсталационен файл, а инсталирана е близо 5 ГБ. Ако някой има ресурсите на компютъра си (основното е дисковото пространство, защото други кой знае какви системни изисквания няма), горещо я препоръчвам. Пълна е с готови подложки за направата на всякакви календари, картички, визитки, рамки... Както казах и по-горе - за каквото се сетиш. Лесно се работи с нея и от една готова подложка с много малко усилия, можеш да си направиш уникална картичка или календар. Програмата я имам и аз, така че съм готова на всички да помогна или да ви я изпратя.  Hug
Поздрави и усмивки!   bouquet

Само да допълня: с PowerPoint става, но е много блудкава работа. По-добре е с PublisherPeace
Можеш ли да дадеш линк към някой торент,  да я дръпна, че при такъв размер от 3 ГБ трудно ще я пратиш май Praynig

http://www.torrentspy.com/search?query=Hallmark+Card+Studio+2007+Deluxe

# 11
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Мама на мишле, благодаря много, дръпнах програмата, сега остава  да намеря време да я използвам. Hug

# 12
  • Мнения: 2 242
Аз ги правя с SmartFraw
http://www.smartdraw.com/product/calendars.htm?WT.svl=calendars

може да се тегли от тук или в датата (достъпа към датата сега ми е спрян)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=54176

# 13
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Записвам се да следя теми4ката,много ми е интересно и си падам по такива неЩа.Но за съжаление оЩе си нямам нито записваЩо ДВД,нито принтер.......

# 14
  • Мнения: 2 591
хей, благодаря на всички, и аз отдавна искам да си направя нещо подобно, но ..... все ми се свидеха десетина - двайсе евро за празен календар, в който само да си налепиш снимките за отделните месеци!

ще пробвам с тези програмки, веднага щом се добера до свободно време... дано да е скоро само, че годината вече започва да се изплъзва от ръцете ми и току виж се дотъркаляла новата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт