Сенки за очи!

  • 1 609
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 450
И аз гласувам за Севънтийн, имат страхотно светло сиво, и страхотно тъмно сиво, аз ги комбинирам двата цвята! Наистина е неудобно че са в различни опаковки, но на мен на Буржоа тройката са ми малко сухи ( нямам сивата, а розовата тройка, може би са различни)

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм доволна от тези на Ейвън и Руби Роуз.
Но щом можеш по- скъпички да си позволиш, вземи си тези на Манхатън. Peace

# 17
  • Мнения: 24
Искам да са тъмни и лъскави.  Да са матови

Не знам дали ще можеш да намериш хем лъскави, хем матови... може би аз нещо не съм те разбрала правилно  newsm78 Аз съм изключително доволна от Radiant. В магазина казаха, че това е професионалната марка на Manhattan. Не се събират, траят цял ден и са наистина наситени. Има ги в опаковка от 1 или 2 цвята, около 12 лв е двойката. Много са добри  Peace

# 18
  • Мнения: 186
Последните, които си купих са Golden Rose трио - тъмно сиво, бяло и розово. Наситени са и са с блестящи точици. Много съм доволна. Цената им беше 5-6 лв.

# 19
  • Мнения: 2 897
Вземи си триото на Bourjois. Ето тези:
Струват 16,50. Невероятни са!Мисля, че ще удовлетворят изискванията ти.

И аз ти предлагам тях.Много са хубави,от доста време ги ползвам,изключително доволна съм от тях!

# 20
  • Мнения: 2 309
След дългото ми лутане из марките в козметиката - в частност сенките,се спрях категорично на "Ардеко".Много икономични,достъпни като цена и не се ронят когато ги нанасям  Flutter критерий №1 за мен...Другите марки,които ползвам в момента са на "Шанел","Кристиан Диор"...

# 21
  • Мнения: 2 631
Искам да са тъмни и лъскави.  Да са матови

Не знам дали ще можеш да намериш хем лъскави, хем матови... може би аз нещо не съм те разбрала правилно  newsm78 Аз съм изключително доволна от Radiant. В магазина казаха, че това е професионалната марка на Manhattan. Не се събират, траят цял ден и са наистина наситени. Има ги в опаковка от 1 или 2 цвята, около 12 лв е двойката. Много са добри  Peace

Ами имам предвид да падат матово на очите (да не седят като ваденки, а да се нанасят равномерно и все пак да не са мазни, нито сухи  Laughing), а да са един вид брокатени, ама не от наште БГ брокатени сенки  Naughty

Къде ги намери тези Radiant??

# 22
  • Мнения: 2 309
Radiant,не са ли на Севънтийн? newsm78
Сега пък на Манхатън newsm78

# 23
  • Мнения: 661
Radiant,не са ли на Севънтийн? newsm78
Сега пък на Манхатън newsm78
На Seventeen са!!!! Radiant е професионалната серия на Seventeen.
Имам няколко неща на Radiant и съм изключително доволна!

# 24
  • Мнения: 324
Вземи си триото на Bourjois. Ето тези:
Струват 16,50. Невероятни са!Мисля, че ще удовлетворят изискванията ти.
Тези са много хубави,аз ги имам и съм много доволна,вземи си ги няма да сбъркаш!

И аз ползвам тези и съм много доволна. Като си ги купувах сърцето ме заболя за цената, но са супер пестеливи, вече втора година ги ползвам  Embarassed и като гледам въобще не са на свършване

# 25
  • София
  • Мнения: 4 749
След дългото ми лутане из марките в козметиката - в частност сенките,се спрях категорично на "Ардеко".Много икономични,достъпни като цена и не се ронят когато ги нанасям  Flutter критерий №1 за мен...Другите марки,които ползвам в момента са на "Шанел","Кристиан Диор"...
някой може ли да сложи снимка на тези сенки или да каже къде се предлагат. Въобще не се сещам да съм виждала нещо на тази марка. Какви са цените ? Сенките напр колко струват?  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 372
Вземи си триото на Bourjois. Ето тези:
Струват 16,50. Невероятни са!Мисля, че ще удовлетворят изискванията ти.
Тези са много хубави,аз ги имам и съм много доволна,вземи си ги няма да сбъркаш!

Аз имах точно такива, но нещо ми смъдяха и дразнеха очите... А на единия клепач дори получих нещо като раничка, след като веднъж 2-3 дни поред си слагах от сенките (рядко се гримирам като цяло и най-често използвам само цветен молив за очите)... Стори ми се подозрително и се поразрових за инфо - оказа се, че точно тези сенки са сред най-токсичните #Cussing out Изхвърлих ги (не посмях дори да ги подаря!), въпреки че по принцип имам много добри впечатления от други продукти на Буржоа - червила, моливи. Подобен проблем съм получавала и от сенки на Руби Роуз. Но бих пробвала тези на Манхатън  Peace

Общи условия

Активация на акаунт