Сенки за очи!

  • 1 604
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Искам да си купя сенки за очи, които да са в гамата на сивото да речем, но да са поне 3 цвята, за да могат да се преливат.  Искам да са тъмни и лъскави. Да стават за вечерен грим, но да не са фрапантни и да се сливат с клепача. Да са матови, но не наситени...  newsm78 Май никой нищо няма да разбере с мойте обяснения  Joy
Например много ми харесват перлените сенки на Буржоа, едноцветните, но те са предимно в кафявата гама (поне където съм ги срещала)... Иначе са точно перлени, лъскави, матиращи и не седят като лепенка на клепача, а пасват много добре. 
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml;jsessionid=HGOSV2NAW … _requestid=541103

Кажете вие какви марки ползвате и какви цветове предпочитате....   Hug

# 1
  • Мнения: 1 243
Аз наскоро си взех точно сиви сенки,които просто обожавам  Heart Eyes На Габрини са, не е някаква известна марка, но за мен са идеалните сенки. Лошото е,че ти искаш поне 3 цвята,а моите са единичка. Тъмно сиви,с перлен отблясък и не се натрупват по ъгълчето на клепача. Аз ги комбинирам с едно много светло розово в началото на окото и с черно към края. Получава се добре...

# 2
  • Мнения: 661
Вземи си триото на Bourjois. Ето тези:
Струват 16,50. Невероятни са!Мисля, че ще удовлетворят изискванията ти.
Ако пък са ти скъпички, можеш без притеснения да си вземеш такива на Golden rose. Много са хубави също. 5 цвята са в кутииката, а самата опаковка изгежда така (но в сиво-черната гама) - номер 104.

# 3
  • Мнения: 2 631
Ако са до 15-20 лева важат!  Peace
И аз си мислех за тройните на Буржоа, но искам да чуя и други мнения и ако видя картинки....яко!!!  Laughing

# 4
  • Мнения: 35 988
Единичните на Севънтийн са много добри - по 6-7 лв. бройката, но не мога да ти кажа как са като цветове - имат голямо разнообразие, но не знам какъв е изборът на сиво, трябва сама да се ориентираш; трайни са и
Иначе са точно перлени, лъскави, матиращи и не седят като лепенка на клепача, а пасват много добре. 

# 5
  • Мнения: 477
Вземи си триото на Bourjois. Ето тези:
Струват 16,50. Невероятни са!Мисля, че ще удовлетворят изискванията ти.
Тези са много хубави,аз ги имам и съм много доволна,вземи си ги няма да сбъркаш!

# 6
  • Мнения: 661
Единичните на Севънтийн са много добри - по 6-7 лв. бройката, но не мога да ти кажа как са като цветове - имат голямо разнообразие, но не знам какъв е изборът на сиво, трябва сама да се ориентираш; трайни са и
Иначе са точно перлени, лъскави, матиращи и не седят като лепенка на клепача, а пасват много добре. 
И за тези гласувам с две ръце, въпреки че ти искаше да не са единични. Аз имам такива на Seventeen и са ми едни от любимите. Страхотни са!!!
Но ако искаш да са повече цветове в опаковка, тези на Bourjois са идеалните!

# 7
  • Мнения: 35 988
моята идея беше, че за 15-20 лв. може да си вземе 2-3 броя единични сенки  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 35 893
Нямам определени предпочитания към марка, стига да ми хареса цветът и консистенцията.
Преди седмица си взех на Манхатън - сиви, перлени, 2 цвята в кутийка. Много ми харесаха.

# 9
  • Мнения: 2 631
моята идея беше, че за 15-20 лв. може да си вземе 2-3 броя единични сенки  Peace

Така е, но идеята ми е, че когато са си окомплектовани, те са съчетани да няма големи разлики при сливането... И не се налага да ги разглеждаш сума ти време дали ще си пасват  Peace А и състава е единен...
По-лесно е да са си компелкт...  Peace

# 10
  • Мнения: 35 988
вярно е, признавам, че са много удобни комплект Simple Smile
но ако ти потрябват единични, погледни първо тези Simple Smile

# 11
  • Мнения: 661
Аз имам и на Manhattan. Хубави са и те!
В такава опаковка са: , но цветовете са тези:
(номер 89)

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
моята идея беше, че за 15-20 лв. може да си вземе 2-3 броя единични сенки  Peace
или два цвята на Art Deco, аз обаче обожавам Руби Роуз и Катрин Арли, а те имат такива палитри синьо-сиво-черни на съвсем прилични цени.

# 13
  • Мнения: 2 631
моята идея беше, че за 15-20 лв. може да си вземе 2-3 броя единични сенки  Peace
или два цвята на Art Deco, аз обаче обожавам Руби Роуз и Катрин Арли, а те имат такива палитри синьо-сиво-черни на съвсем прилични цени.

На Руби Роуз имам 2 - 3 палитри, но не си намирам "моите цветове"... Искам да са по-качествени и перлени...

# 14
  • Мнения: 35 988
за мен Руби Роуз също са страхотни! но аз ползвам златисто-кафявите им нюанси и за сиво-черните не мога да съветвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт