Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

pomorie

аз го топля на водна баня но се чудя дали ще може в микровълновата или не е полезно за мъничето.вие как го топлите Rolling Eyes  newsm78
Цитирай

Sf

На водна баня.  Peace
Цитирай

На водна баня.
Цитирай

Варна

Микровълновата не затопля равномерно навсякъде. Има риск да опариш езичето на бебето. По-добре на водна баня.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Не виждам проблем да се затопли в микровълнова, аз освен на водна баня и така съм топлила  Peace
Цитирай

Джакарта

На водна баня.
Цитирай

София - Бояна

Винаги на водна баня. Peace
Цитирай

Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
Цитирай

Gabrowo->Sofia

Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
да, и аз така правя
Цитирай

У НАС

Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбърквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
PeaceИ аз така.
Цитирай

Варна

Изсипвам в купичка и топля в микровълнова. РАзбърквам. И е равномерно затоплено.
Цитирай

Белгия/София

Изсипвам в купичка и топля в микровълнова. РАзбърквам. И е равномерно затоплено.

Peace
Цитирай

и аз
Цитирай

Бургас

В микровълнова и след това го разбърквам.
Цитирай

Sofia

Винаги на водна баня. Peace

АЗ също  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора