Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ян. 2005, 13:24 ч.

На 22 ден след секцио болки

• 537
  • 6
  •   1
Отговори
От вчера започна да ме боли кръста все едно ,че ще ми идва цикъла.Направи ми впечатление ,че наред с всички течове (още ми прицапва съвсем леко)ми изтече и нещо като да съм в овулация Shocked А снощи късно пък ми се стори ,че имам газове и затова ме боли.
В момента все още ме наболява от  дясно и кръста пак в дясно.
Едно голямо Embarassed Но моля ви дайте по едно мнение какво ще да е това.
Искам да изчакам до утре и тогава ще звънна на гениколога ми.
Уж се пазя ,е чистя, готвя, но в рамките на нормалното .

# 1
  • в прегръдката на любовта
Най-добре е да се консултираш с гинеколога си.

# 2
  • Варна
Мен кръста ме боли до ден днешен  Rolling Eyes
Нормално е все още да ти тече все пак са минали само 22 дена,но ако все пак се притеснява обади се на лекаря си.  Wink

# 3
  • Sofiq
НА мен ми тече 2 м.след секциото а за кръста и мен ме болеше но не такава болка като от преуморено или ако си бил наведен а ми болка от упойката която ми сложиха между прешлените.Да не е от това болката и при теб?С каква упойка ражда?

# 4
  • Sofiq
А според мен колкото повече се движеш толкова по бързо ще се възстановиш.Аз всичко сама си правех от първия ден и когато беба Йо стана на 1 месец все едно  че не бяха ме рязали.Е...няма да вдигаш само много тежки неща,нали???? Wink

# 5
  • София
Е не се притеснявай, нормално, мен пък гърба така ме болеше, усещах си всяко мускулче. Сега, като наближи да ми идва не мога да ти опиша как ме боли корем, кръст всиииичко, а като ми дойде нищо не ме боли Shocked  Гледай да се движиш повечко и всичко ще мине.

# 6
  • Лондон
Познато чувство  Cry
Аз имах такива болки до 45 ден. От тогава всичко спря, ей така изведнъж...
Не се притеснявай, ще отшуми!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт