Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Ку-куландия

Моля ви споделете как се справяте, че вече не се издържа щом хапна нещо и се почва. Някой път даже и от вода Sick. До сега пиех сада за хляб, но само вечер като легна, а от седмица не се търпи и през деня.
Цитирай

Бг-мама

На мен ми помагаше давка орбит тъмно синя не оставах без тях вкъщи. Peace
Цитирай

София

Газирана вода, сода за хляб или Talcid.
Цитирай

гр. Варна

Аз също доста често получавам киселини, които вече не се търпят, но поне за сега ги успокоявам с разтворена във вода хлебна сода. 
Но виж, това с "Орбит"-а трябва да го пробвам newsm10
Цитирай

Пиех газирана вода или кока-кола.
Цитирай

София

Talcid ми върши работа на секундата. Понякога и газирана вода. Содата за хляб е гадна и вредна.
Цитирай

София

Пиех сода за хляб, но без особен резултат.
Оправих се едва, когато родих. Един час след това се усетих, че киселините ги няма.  Това беше допълнителен повод за радост Laughing
Цитирай

London, Sofia

Спасявах се с Мезим форте Peace
Цитирай

Варна

Пиех сода за хляб с оцет, вода и захар. Сместа кипва и докарва мощно уригване. Резултат-краткотраен. Но друго спасение нямах. Когато родих, всичко свърши автоматически.
Цитирай

Опитай с ябълки, на мен определено ми помагат Peace, само дето ми втръснаха вече!
Цитирай

гр.София

След 7-я месец, не можех да дишам от киселини и единственото, което ми помагаше беше Стопацид. Толкова киселини не съм предполага, че може да имам, но в момента в който родих, и не съм имала повече. Успех  Peace
Цитирай

София

Аз пия сода за хляб ако са нетърпими--а те доста често са такива. Когато са по-слаби пия прясно мляко(вечер преди да заспя задължително по чашка)
Цитирай

Sofia

Talcid ми върши работа на секундата. Понякога и газирана вода. Содата за хляб е гадна и вредна.

Само Talcid  Peace
Цитирай

Talcid! Peace
Цитирай

София

Талцид и Мезимфорте,иначе не се търпеше,но наистина веднага сле раждането забравих за това!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора