Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Карлово

Накротко при изследвания на дъщеря ми за градина и откриха дребни глисти нещо от типа ентеробиоза,предприето е адекватно лечение,мерките за хигиена са ясни,пране,гладене на бельо,ясно ми е че е упорито и може да продължи да се самозаразяваимам само едно питане:понеже заразяването е много лесно,има ли някаква опасност за мен при положение,че съм бременна 24 седмица?Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Цитирай

Бимба, здравей! Smile Една моя приятелка имаше също глисти и беше в 7м. Изпи някакво хапче и се оправи.Въобще не е опасно за плода, не се притеснявай WinkВсе пак се надявам да не се заразиш с тях, неприятни са много, но в никакъв случай не са опасни Wink
Цитирай

Карлово

Бимба, здравей! Smile Една моя приятелка имаше също глисти и беше в 7м. Изпи някакво хапче и се оправи.Въобще не е опасно за плода, не се притеснявай WinkВсе пак се надявам да не се заразиш с тях, неприятни са много, но в никакъв случай не са опасни Wink
ок тони благодаря ти Love,
Цитирай

София

моят въпрос е малко по-различен, но пак е свързан с глистите
та откриха на майка ми Sad, и се чудя дали не трябва да си направим изследвания всички около нея, включително и на малката?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.