Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Момичета моля ви може ли някоя от вас да ми каже как по друг начин да деинсталирам програма от компютара си.Пробвах от контролния панел но не става.Става въпрос за Nokia PC Suite но нещо не може да ми тръгне и сега искам да я деинсталирам и да я инсталирам отново.  Praynig
Цитирай

Sverige

Виж в папката на програмата, където си я инсталирала дали няма някакъв файл, който има име нещо от рода на uninstall.exe uninst.exe или нещо в името, свързано с uninstall.
Цитирай

Пловдивъ

Слушай сега:
Отиваш в My computer и после в control panel и после add or remove programs и там я намираш къде е и даваш команда remove.

Peace
Цитирай

софия

Слушай сега:
Отиваш в My computer и после в control panel и после add or remove programs и там я намираш къде е и даваш команда remove.

Peace
Ами точно по този начин опитах но не може.
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

Опитай първо да я изтриеш в Program Files в директория С: и после както е обяснила kafe
Цитирай

Пловдивъ

Дясно копче и uninstall?  newsm78

Или вече и ако това не става, има една програмка нещо си Cleaner, аз така се отървах от някви гадости...
Цитирай

София

От сайта на Nokia - Nokia PC Suite Cleaner

Описание
http://europe.nokia.com/A4144912

Download
http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia … e_Cleaner_3_5.exe
Цитирай

софия

mamma           опитах и по този начин и я инсталирах тази програма после ми даваше че нещо деинсталира и накрая това чудо пак си стои.Незнам може би аз нещо бъркам но хич ме няма с англииския и не знам дали задавам правилно нещата
Цитирай

До хладилника, който обичам

Рестарт и тогава виж има ли я, няма ли я.
Цитирай

Пробвай с Your Uninstaller,много добра програмка!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.