Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

здравейте!ще ставам мама след около месец и се интересувам от темата за съхранение на стволови кл.от пъпната връв.знам че има няколко болници в б-я ,които предлагат тази услуга,но се чудя кам коя да се обърна.нещо повече ако някои знае или източници на инфо да пише.
Цитирай
За съжаление аз като раждах все още нямаше такава екстра. Моя приятелка роди преди 3 седмици и след всичко което беше проверила се спря на Cryo save:
http://www.life-sciences.com/cryo_save_flaggs/
На този сайт има подробна информация.
Цитирай

София-Люлин

Аз ще раждам след Коледа и съм сключила договор с клиника Малинов.Доста питах и събирах мнения преди това и накрая взехме решение да е с Малинов.
Цитирай

Здравейте ммомичета! Аз ще раждам на 02.01.2007 с планово секцио buba пожеш ли да ми кажеш какви са цените за съхрание на стволови клетки в клиника "Малинов". Благодаря ти!
Цитирай

София-Люлин

При подписване на договора не се плаща нищо.След раждането материала се обработва и ако е годен се заплаща сумата от 3100 лв.Можело и разсрочено,но не си спомням за колко време.Договора е за срок от 10 години.След 3-тата година се заплаща годишна такса 150 евро.
Тъканната банка се намира в самата клиника.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.