Декоративни речни камъни - от къде могат да се купят ?

  • 4 740
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Здравейте,
Дано някоя /някой/  от вас има идея от къде могат да се купят речни камъни - /средно големи 5 -10 см в диаметър/. Работя в строителна фирма и едни  клиенти имат много интерена идея свързана с такива камъни и светлини, лошото обаче е че аз нямам представа от къде да им намеря  Cry  Thinking.

Благодаря предварително и много, много поздрави на всички   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 685
Ние в нас сме сложили перфектна имитация на такива камъни.Правят се от стъклопласт и можеш да поръчаш какви ли не камъни за каквато и да е плоскост.

# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Естествени има в Mr. Bricolage, но са до 5см май.

# 3
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И аз в Бриколаж съм виждала, но за размера не съм сигурна newsm78

# 4
  • Мнения: 134
Аз съм виждала и в магазините за 1лв-че


 Hug

# 5
  • Мнения: 2 040
изпращаш ги на най- близката река и каквито размери им душа иска ..  Laughing

сериозно сега: виждала съм много странни камъни, ама освен че са  по магистралата към Плевен, незнам селото как се казваше .. мисля че се продават, бяха сложени като за продажба, пък знам ли ... но са по- изкелефинчени, не са обли  .. но са интересни ..  Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
В Бриколаж съм виждала, както и в един индийски магазин, който сравнително скоро отвориха до пл.Гарибалди - на Солунска, близо до Графа е Peace

# 7
  • Мнения: 71
Аз също съм срещала в магазин за левче. Хем бяха добре подредени и с еднакъв размер. Да не повярва човек  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 163
Бриколаж

# 9
  • Мнения: 96
В магазин за един лев наистина е най-добрия вариант. Макар че наистина е по-добре да идеш на някоя река - тъкмо и разходка да си направиш - ще си събереш толкова интересни камъчета без пари, дето ги няма по магазините! Аз понеже съм фенка, имам доста такива от навсякъде където съм ходила, а от морето колко интересни камъчета може да се съберат, без да броим мидите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт