Има ли МАМИ СКИОРКИ?

  • 24 307
  • 829
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Как само това! Къде без мен Mr. Green Аз нали съм във всяка манджа мерудия Joy Скиорче съм, пък даже и тапия за ски учител имам, ама само с тапията си останах Rolling Eyes
И на мен Банско ми беше слабост, но последните години бия към Добринище:) Всъщност тази година пропуснах, защото и аз бях с цоцко Joy Отчетох се само веднъж, ама то такова отчитане беше, че по- добре да не го споменавам Tired

# 16
  • Мнения: 3 835
............................................................
Отчетох се само веднъж, ама то такова отчитане беше, че по- добре да не го споменавам Tired

Е, не вярвам, чак пък толкоз. Всички сме имали своите възходи и падения.  Tired Аз, какви случаи съм имала, добре, че свидетелите са малко, и най-важното непознати, 'щото иначе не ми се мисли. hahaha Joy Сигурно вицове, щяха да измислят, за моите, скиорски подвизи!  Mr. Green   Laughing

# 17
  • Мнения: 6 472
Какъв ти подвиг Rolling Eyes Занесахме се на Боровец, лифта не работеше, защото горе духаше, пихме чай, до като го отворят, карахме 1 час и пак се забихме в чайната Tired Срам и резил! Язък че бихме път до там Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 835
Какъв ти подвиг Rolling Eyes Занесахме се на Боровец, лифта не работеше, защото горе духаше, пихме чай, до като го отворят, карахме 1 час и пак се забихме в чайната Tired Срам и резил! Язък че бихме път до там Embarassed

Е, нищо де, поне си посетила курорта.  Joy Joy
Освен това обстоятелствата са били, независещи от теб!! В общи линий, доколкото схващам. newsm78 А пък и чайната, си е светско място Crossing Arms, споделят се мнения, опит, оглеждат се, кой, с какъв екип се е издокарал, абе гот си е! Joy Joy  И на един час, ще се радвам, все е нещо! Grinning

# 19
  • Мнения: 3 550
Хайде, барабар Стейси със скиорките.  hahaha На нас тия курорти са ни скъпи. По-далеч от Мальовица не ни издържа джоба. Учих се на Добринище и после затвърдих на Мальовица. Абе, пъзла съм си аз. По разни отсечки с приветливи и гостоприемни имена като Стената не карам.  Sick А и след тая бременност и майчинство изобщо нямам идея как ще съм на пистата.
Иначе, и ние още си водим един цоцонко!  Heart Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 380
и аз съм с вас! майка ми още от дете ме пристрасти към ските...

# 21
  • Мнения: 6 472
Рибка, у нас тати е скиора Grinning Цялата фамилия научи Grinning Мен са ме качили,  когато съм била на 3 години (аз нямам спомен от тогава), а брат ми на 2.5 Grinning. Аз качих голямата щерка на 2 г, обаче тя нещо няма голямо желание Sad Вече е на 8, кара много добре и мога да я взема почти навсякъде, където карам и аз, но не и е присърце и това си е Confused Дано като порасне още  малко поне сноуборда да и хареса, че са си много хубаво нещо зимните спортове Grinning

# 22
  • Мнения: 1 426
миналата зима в 7м, с големия корем водих баткото на ски училище на Витоша, много странно ме гледаха къде е тръгнала тази при -15 градуса по пистите да не вземе да роди. Е ,не минах без падане. Сега остана и цоцонко да го сложа на гърба и съвсем за луда ще ме обяват. Все още не съм набрала кураж да ходя на ски с бебе, макар че на 3 месеца изкара едно море в най-големите жеги и пак имаше коментари.

# 23
  • Мнения: 130
Нека и аз се включа в отбора.Караме ски всички,засега сме ходили само на Пампорово.Децата станаха по-добри от нас,защото се учеха с учители,а ние сме самоуки скиорчета.Дано и тази зима успеем да отидем,ските за мен са голям релакс и удоволствие. Nature Snowman

# 24
  • Мнения: 4 390
Карах много, но като дете.
Тази зима ще имам повод често да съм в Банско и Добринище и съм се зарекла
да се кача отново на ските, та дори да се наложи да се уча наново. Crazy

# 25
  • Мнения: 3 835
................................
М/у другото ние си ангажирахме квартира за Банско.
Даже ако има някой желаеш с дете като нашето да се присъедини към семейното ни каране на ски, добре дошъл, че засега сме само двамата и детето  Crazy
Ама това не е за тая тема, де  Embarassed

Kalli, има желаещи. Peace За кога сте резервирали, и къде, в кой хотел или квартира?

# 26
  • Мнения: 2 751
Kalli, има желаещи. Peace За кога сте резервирали, и къде, в кой хотел или квартира?

Резервирахме си една квартира точно с/у Стражите (лифта).  Mr. Green
Не съм ходила на ски-почивка от 4 години.  Sad КАчваме се все за по един ден на Боровец няколко пъти в годината и това е.
И на мен Банско ми е слабост огромна.
А не съм карала там, откакто направиха новите писти  Embarassed
Тази квартира, дето я резервирахме, си има механа към нея, която работи само за гости на къщата-готвят ти каквото си поръчаш  Hug
Миналата година там бяха нашите кумуве и много им е харесало, мисля, че и на нас ще хареса.

Иначе  моите първи снимки на ски са на 2 и половина  Crazy Не че съм перфектен скиор, ама се спускам навсякъде  Laughing

Ние днес кръстосвахме пазара на Юнак.
Ще комплектоваме малкия, че и него ще го правим скиор тая година  Mr. Green
Аз си получих днес коледния подарък-долнище на Fisher и съм много щастлива  Sunglasses
Купихме на малкия малки ръкавици, подходящи за ски, харесахме му очила-ама нито едното не е от Юнак.
Остава да му вземем някакъв екип на старо и да си купя нови обувки  Sunglasses
Ама всичко е доста скъпо...Ските си станаха бая скъп спорт, ама какво да се прави... като се върна от море, и от септември започвам да мечтая за сняг  Mr. Green
Ама тая година сме решили да съберем пари и да се изкефим максимално за една седмица на Банско. Надявам се.... Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 3 835
Ох, и аз така  Praynig Praynig Praynig, имам чувството, че съм забравила да карам. Надали съм толкова добра като теб, т.е., не се спускам навсякъде, но проблемни писти нямам, стига да е писта. По гори и сукаци, не смея. Crazy Mr. Green Ами, кажи, кога ще ходите, може и да измислим нещо. И давайте, идеи, да се организираме, отборче, за Витоша. Мисля, че ще е купон.  Hug

# 28
  • Мнения: 4 668
И аз съм в отбора  newsm44 Като гледам обаче каква никаква зима е , май само на Банско ще може да се кара ... аз преди го харесвах , но в последно време много селско - снобско стана там  Sad миналата година имах чувството , че са отишли само кудкудякащи лелки да си показват ски екипите , но не и да карат и дебели чичковци с джипове ... както и да е тяхно право си е  Confused

Иначе аз си обичам Пампорово и Чепеларе - по специално " Мечи чал " , но тази година Пампорово е гигантска строителна площадка ... просто ще съсипят планината ...

# 29
  • Мнения: 3 835
Права си Pipinka, ама аз засега, съм още на този етап newsm44 newsm44, т.е въодушевена, и не се замислям много за неприятните моменти. А към Банско храня, много сантименти, защото бях там, още на 2-я ден, след откриването на лифта, нам си коя година бе това, беше диво село, хората ни посрещаха с отворени обятия, на пистата нямаше кьорав човек, и правихме по 14 спускания на ден. ukliam1 #Milti

Общи условия

Активация на акаунт