Д-р Гунев - "МД" или Д-р Диков - "Токуда"? Моля за съвет

  • 732
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте,

имам дилема. Гунев ми следи първата бременност, а сега и тази. Раждах обаче при Диков, защото Гунев отсъстваше. Сега Диков вече работи в новата японска болница и се чудя дали няма условията да са по добри, т.е. те ще бъдат по-добри, ама пък нова болница...знам ли. От друга страна в МД мизерията е жестока, а акушерките меко казано брутални.
Моля ви дайте някакъв съвет  Hug

# 1
  • Мнения: 115
Аз бих те посъветвала да раждаш при доктора, който ти е следил бременността.Освен това д-р Гунев е много добър. Аз раждах в МД и въпреки мизерията пак бих отишла там-за мен е по-важно проф.умения на персонала, а според мен там работят едни от най-добрите/ така се случи,че на моето раждане се наложи да има трима доктори/.Незнам нищо за Токуда и не мога да преценя.

# 2
  • Мнения: 1 878
E Токуда ще е оборудвана по последен писък на японската мода в раждането  Mr. Green и ако говорим за оборудване и  чистота и удобства - съм за с две ръце, предполагам са привлечени и доста добри специалисти, защото условията които предлагат го налагат  Crazy. Само ако извърнредно много държиш на доктора в МД бих те разбрала иначе аз тази болница МД не я наричам дори болница вече, а докторите там и корупцията и..................... пълнят темите на форума.

# 3
  • Мнения: 300
а знаете ли някой друг от МД да е отишъл в Токуда?

Общи условия

Активация на акаунт