Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Бургас/Neumagen-dhron,Germany

Да или не?Вие как мислите?
« Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 12:02 от joji04 »
Цитирай

Scotland

Не. За детето или за теб? Не, че за мен има значение и в двата случая съм против.
Цитирай

Не!
Пусни анкета! Wink
Цитирай

Не.За никой от семейството ми.
Цитирай

София

И не само противогрипната!
Цитирай

Стара Загора

Аз пък си сложих, както и на малкия. На тати им слагат от работа, така че всички сме ваксинирани   Smile
Цитирай

И не само противогрипната!

За мен не е така.
Цитирай

Варна

По принцип Не,но тази година му сложих на малкия една противогрипна.
Цитирай

Бургас/Neumagen-dhron,Germany

Зящо всички сте толкова против?Аз толкова хубави неща прочетох за ваксините,че чак се надъхах да му сложа на детето.Вие обаче ме разубеждавате.
Цитирай

гр.Варна

Да, трета година подред поставям и за сега съм много,много доволна. Peace
Цитирай

Не! за никой от семейството ми. Това си е един ежегоден фарс, от който се трупат доста пари. Не би донесла полза, но е вероятно да донесе вреда.
Цитирай

Зящо всички сте толкова против?Аз толкова хубави неща прочетох за ваксините,че чак се надъхах да му сложа на детето.Вие обаче ме разубеждавате.

Защо всички сте ЗА? Аз пък толкова лоши неща четох, че се надъхах да не му слагам на детето. Но кой ме пита. Mr. Green Избор нямам.  Sad
Цитирай

Scotland

Защо всички сте ЗА? Аз пък толкова лоши неща четох, че се надъхах да не му слагам на детето. Но кой ме пита. Mr. Green Избор нямам.  Sad
Мисля, че мненията са 50/50. Защо да нямаш избор? Мисля, че за разлика от другите ваксини в България, точно противогрипните не са доброволно-задължителни.  Mr. Green

Амарена, аз лично прочетох и много отрицателни мнения за ваксините, данни, лични истории и прочее. За това съм против слагането не само на противогрипна, а и на всички останали. не искам темата пак да се превръща в борба на мнения за и против. Лично аз не разбирам смисъла на противогрипните, защото всяка година се съобщава за нов тип грип, дошъл от не знам къде си, а ваксините всяка година едни и същи. Уж всичко за първи път идва и се появява, променя се устойчивоста на вируса, пък после дайте да се боцнем с ваксина измислена за грип от преди 5 години. Не разбирам нещо. Ако не се изказвам много компетентно - извинявайте, но си следвам някаква моя си логика.
Цитирай

София

с мъжа ми си сложихме Peace
на малкия не, защото ни каза педиатъра, че е малък още.
Цитирай

аз съм против, няма да разказвам тъжни истории защо, но никога няма да сложа на детето си, нито пък на себе си
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора