cvetna bremennost ili ne

  • 920
  • 6
  •   1
Отговори
zdr bih iskala da mi kajete dali za vas tova e normalno.doide mi v sabota sytrenta imi be6e savsem normalno no sled tova namalq zna4itelno.parvite dva dena mi be6e normano dori v pove4e ot obiknovenno,sa6to me bole6e korem gardite me bolqha i taka no na 3 den namalq zna4itelno,sega sam 5 den i mi e mn malko.po vreme na karveneto imah i dosta sasirici kato dosega ne sam imala tolkova mnogo.a sa6to se samnqvam da nqmam cvetna bremennots.
blagodarq vi predvaritelno

# 1
  • Мнения: 1 428
На мен ми прилича на нормален цикъл.Цветната бременост е съсвем различно нещо.Кръвта ,която изтича е в минимално количество и е различна по цвят от нормалната менструация.

# 2
blagodarq za barziq otgovor no zabravih da spomena 4e mi zakasnq 15 dena....

# 3
  • Мнения: 4 324
Според мен наяма бременност в момента, особенно след цикъл с много съсиреци.

Но това не означава че не е имало.... Може да си била бременна ... Sad След като си спре кървенето моят съвет е да посетиш лекар.

п.с. пиши на кирилица

# 4
  • Мнения: 3 647
Peace подкрепям горните мнения
 а съсиреци може да се получават  и ако имаш кисти
 Twisted Evil иди на лекар

# 5
мен не ме притесняват толкова съсириците отколкото това да не сам с цветна бременност.как смятате вие?може би си внушавам защото доста момичета в моя град започнаха да забременяват:(.  а и не смятам 4е сам била бременна.опасявам се сега да не сам.мерси за бързите отговори

# 6
  • Мнения: 1 428
Споко!При такова кръвотечение,каквото споменаваш едва ли си бременна.

Общи условия

Активация на акаунт