Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Варна

Здравейте!
Не съм писала тук до сега, но искам да ви попитам кога трябва да отида на лекар при бременност? Днес след 6 дневно закъснение си правих тест и е положителен! Пожелавам го от все сърце на всички пишещи тук момичета! Много съм щастлива!
Цитирай

Sofia

Честито Very Happy
аз, когато отидох след закъснение от 1 седмица нищо не можа да се види на видеозона. По-добре отиди след 10-тина дена.
Цитирай

първо ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна бременност ти желая!
А по въпроса: ако отидеш 5 седмици след последната ти менструация може да се види и плодното сакче и сърчицето. (така пише в дебелите книги). Та изчакай още мъничко.
И пак честито на най-новата бъдеща мама!
Цитирай

Варна

Честито!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!

А относно това кога да отидеш на лекар -изчакай още 4-5 дена  Exclamation
Цитирай

София

Честито, ако изчакаш още няколко дни ще се види по-добре.
Цитирай
Честито и от мен! Аз отидох след 10-дневно закъснение и се видя само една малка точица! Very Happy Но можеш да идеш поне за твое успокоение. Успех!
Цитирай

София

Честита бременност, лека и безпроблемна да е!  preggo В началото на другата седмица е вече достатъчно, мисля, за да се види плодното сакче и да те регистрират. Радвам се че пишеш тук, това е първия постинг за днес, който чета и съм много щастлива че денят ми започна така!!!!! newsm10
Цитирай

Пловдив Белащица

Честита бременност, лека и безпроблемна!
Цитирай

Ехааа, честито  Very Happy
Ако нямаш оплаквания (пожелавам ти да нямаш), отиди след десетия ден закъснение.
Чакаме хубави новини  Very Happy
Цитирай
Честито и от мен!!! #Milti
Много се радвам само хубави новини тази седмица , дано до края е така. 35
Честито и леко бременеене. preggo
Цитирай

Sofia

Честито и от мен Smile

Моят тест също излезе положителен и мисля да отида на дофтор на 10тия ден от закъснението.

Радвам се, че отбора за септември се увеличава Smile
Цитирай

Варна

Честито Didorani!!!!
Лека и безпроблемна бременност!
Днес чета само хубави новини, хайде дано провлачите крак!

Аз си мисля, че може би към средата на другата седмица вече ще може да се види на видеозон. Така, че смело отивай при личната лекарка и вземай талонче за гинеколог!!!
Цитирай

Sofia

Честито Didorani !  Very Happy
Лека и безаварийна бременост ти желая !
Цитирай

София

Честито и от мен! Голям е отборът на септемврийските мами! Увеличавате се лавинообразно! Лека и безпроблемна бременност!
Цитирай

София

Цитат на: lea
Честито и от мен! Голям е отборът на септемврийските мами! Увеличавате се лавинообразно! Лека и безпроблемна бременност!

Леа, мила ние явно сме от октомврийските, имай надежда , дано скоро се потупваме по коремчетата!!!!!А септемврийските и всички други ще ни дават съветчета-хи хи хи супер! #angel

Имам едно въпросче, гледах, че мамите се срещат, а ние организираме ли си срещи?!
 bigdance2 cheers  bigdance2
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора