Да поклюкарстваме)

  • 8 946
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Интересно ми е като срещнете някъде известна личност, в заведение или в друга по- нетрадиционна обстановка какво е впечатлението ви от нея?
Аз например скоро имах съвсем обикновено "спречкване на пътя" с една известна българска манекенка, която също шофираше като мен и най-готиното беше ,че тя ми остави мястото си, за да паркирам аз #Crazyнещо обърка ли се, незнам Grinning

# 1
  • Мнения: 14 485
срещала съм ирина флорин, за мой късмет, тъй като съм й фен. беше преди доста време в един ресторант в симеоново. беше с тогавашния си приятел /актьор мисля, че беше/, този заради който се раздели с бащата на детето си. беше и с други хора, голяма компания, които имаха вид на хора от висшето общество, ако има такова в бг разбира се. аз естествено не пропуснах момента да си поискам автограф и тя беше много мила да ми даде. още си го пазя Blush мисля че в софия е нормално да виждаш почти всеки ден, особено ако се движиш по центъра, публични личности. срещала съм георги христов, иван гарелов. доста различни изглеждат на живо. гарелов едвам го познах.

# 2
  • Мнения: 3 569
Срещнах Дейвид Бекъм и жена му в Брилянтин. Пича като ме видя и ми отстъпи мястото си, за да седна до жена му. Викам си "Ебати пича"...

Майтапът на страна Simple Smile

Преди едно две лета бяхме на Сл. бряг. Поркахме си в Elephant и по едно време Жени Калканджиева се спря до мен и ми поиска огънче. Стана ми гот да й запаля.

# 3
  • Мнения: 1 455
Виждали сме Христо Стоичков миналата година,закачаше се със сина ми ,но малкия не му обърна мнимание Laughing .Райна и Коцето...,Райнето си връткаше дупето...,Владо от 5 stars,много симпатично момче, има и други , но нищо особенно като впечатления.

# 4
  • Мнения: 8 505
Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Незнам защо ама като срещна някой известен и ме е срам да го погледна,дори умишлено не го поглеждам изобщо.Иначе ако е с гръб или съм сигурна,че не ме вижда че го/я гледам,тогава хвърлям един бърз поглед.Имам чувството,че си мисли "Ох писна ми от зяпачи".
Имам една известна позната и веднъж като бяхме в Арената,само повтаряше че и е неудобно като я гледат така.

# 6
  • Мнения: 27 524
Моите са много...  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 255
Цитат
[Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка /quote]
Тук не става въпрос за това Flutter

# 8
  • Мнения: 2 161
Доста известни личности съм засичала.Някои са ми правили добро впечатление,други не.Като момиче в една дискотека срещнах Георги Христов и той се държа отвратително надменно.Няма да забравя и срещата си с Цветана Манева в един Кореком Simple Smile.Никога не съм виждала по-красиви сини очи от нейните.Един известен мъж пък,след като се сблъскахме на входа на Фестивалният комплекс във Варна,после се обърна след мен.Разбрах,защото и аз се обърнах Grinning.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Работех в пицария и ми се е случвало да обслужвам известни личности /предимно музиканти/.
Вокала на "Остава"-Свилен е ужасно надменен и груб човек. Може не му хареса това, че се държах с него като към обикновен клиент. Другите членове на групата бяха много любезни и приятни момчета.
Диди /беше водеща на БГ ТОП 100/, Любо от "ТЕ" и Димо от "ПИФ" също са ми били клиенти. Нормални хора без излишно самочувствие. Много мило се държаха и те. А Диди на живо е 300 пъти по-хубава.
Също и екипа на "Господари на ефира" са ми били клиенти. Зуека, Дитър Рачков, Кръстев бяха сред тях. Много бяха сериозни. Явно говореха по работа  Simple Smile
"Нова генерация" също са ми били клиенти. Тогава ми бяха дошли на гости и мъжът ми и негови приятели. Масата, на която седяха мъжът ми  и компанията почерпиха "Нова генерация" по бира и всички членове от групата станаха за да им благодарят и се чукнаха за здраве.
За други сега не се сещам, но имаше още няколко човека, които ми направиха впечатление. Беше преди доста време и не си спомням.


ААААААААА забравих. Обслужвала съм и "Тотен Хозен". Те пък са абсолютни откачалки. Толкова се смяха и забавляваха  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 803
Тъй като доста редовно излизаме с приятели да се разхождаме из центъра на София, сме виждали доста известни личности. Видях веднъж Венета Харизанова:
Вървя си аз и гледам пред мен ходи една много висока мадама, с прекрасна черна коса. Мъжете, които вървяха срещу нея буквално зяпваха и като я подминаваха се обръщаха да я загледат. И аз се чудя "Бре, каква ли ще е тази хубавица?!" Тя забави крачка, да си извади нещо от чантата и тогава видях, че е Венета Харизанова. Е, не мога да си кривя душата - много е красива Simple Smile Виждала съм Азис - беше си облечен нормално, движеше се без охрана. Виждала съм Ивайла Бакалова - бяхме с баща ми на един светофар и аз само поглеждам настрани и в съседната кола - Ивайла. Аз явно съм се оцъклила, защото тя ми се усмихна много мило и отпраши. Sunglasses
И фолк певицата Малина видях веднъж, на живо е много сбръчкана. А, и чернокосата адреналинка видях за последно (не знам Яна ли е, Жана ли е) - на живо е още по-слаба, обаче в лице е много сладка.
Ами засега за тези се сещам. По принцип като видя известна личност мразя да ги заглеждам; хвърлям един бърз поглед и това е.

# 11
  • Мнения: 647
От време на време засичам по някоя известна личност , но преди 2 дни видях в един магазин Софи Маринова. smile3511 Чак ме е срам , че считам гласовите и данни за впечетляващи newsm61 Беше с костюм , с шапка с козирка на главата и безумно много злата както на вратлето й , така и върху шапката.Дъвчеше дъвка и мляскайки оглеждаше обувките.
Повдигна ми се.
Излязох от магазина.
Повдигаше ми се още два часа.

# 12
  • Мнения: 5 468
Сблъсках се с Драго Чая в една кафене в Банкя. Познах го, когато ми казаха. Иначе по улиците и да видя някой известен, едва ли ще го позная. Физиономист е непозната дума за мен, а на улицата вървя като торпедо и едва ли ще забележа някой.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
В ученическите си години, когато хита беше Петра - хищната хиена. Седим си в трамвая няколко съученички и едната се опулва  Shocked. Обръщаме се и виждам как по Витошка си върват хванати под ръка Петра /беше с някакъва леопардова дълга жилетка/ и Азис /в оранжево екипче и жълта тениска/. Смешнички си бяха.  Mr. Green
Чака мси на светофара на Стамболийски и Христо Ботев и на червено спира огромен джип. НА една ръка разстояние от мен. Вътре зад волана седи Чочо Попйорданов и Йоана Буковска. Той крещеше като луд, а тя като ме видя, че ги гледам се обърна изцяло към мен и ми се усмихна със страхотна усмивка. От тогава не харесвам много Чочко.
А като работех в една дискотека на морето Софи МАринова беше поканена една вечер да пее. Сврях се в кухнята да мия чаши. Толкова ми беше противна цялата обстановка, че ми се повръщаше. На другия ден отивам да хапна в едно ресторантче /като Тропс къща/ и виждам на опашката зад мен Софи Маринова и цяла сюрия циганета. Плати повече от 100лв сметка. И в заведението бяхме само аз и ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. Беше ужасно. Замеряха се с храна, крещяха ..... грозна гледка. Изсърбах си таратора на бързо и избягах.

# 14
  • Мнения: 3 423
Бях на един рожден ден преди години,
Сергей Станишев се дуеше през два
стола, а Елена страдаше по току-що
откраднатия й джип. И ме разпитваше
досадно. Пътувала съм в асансьор с
Надежда Михайлова, плувала съм в
басейна на Правителствена всяка сутрин
със Софиянски, децата му и бодигардовете.
Разговаряла съм с Ким Катрал, с Нина Хаген,
с Паул и Фл. от Рамщайн, спирам да изброявам.
Всички са обикновени хора и не е голямо
събитие да ги срещнеш.
Имам приятелка с модно ателие, клиентка й
беше царицита Маргарита. Минава веднъж
майка ми оттам и се отбива да поздрави дружката ми.
Ама пред ателието се опупили няколко мутри и
оглеждат уж наблюдателно калабалъка.
Влиза майка ми, пуснали я, жената няма
криминален вид, и вика на приятелката ми:
"Абре, ..., на теб много ти пораснала работата,
откога имаш бодигардове?" Излязла царицата
от пробната, заговорили се с майка ми, как й
понася на царицата чужбината, понаучила ли
е езика, как й харесва, как на майка ми дъщеря й
и тя е в чужбина и т.н. Голям смях пада и досега
с тия бодигардове пред ателието.

Общи условия

Активация на акаунт