Eucerin

  • 1 889
  • 21
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 659
Eucerin® Hydro Protect Fluid SPF 15 е хидратиращ крем-флуид с матиращ ефект. Ползвал ли е някой този крем и ако да, какви са отзивите - доволни ли сте? Моята кожа е смесена и по-скоро ме интересува действително ли действа матиращо?

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много съм доволна, прави съвсем лек филм на кожата.
Ако обаче искаш по-плътно да покрива, само с крем няма да стане.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 659
Не искам да слагам фон дьо тен затова се чудя newsm78

# 3
  • Мнения: 645
Аз го ползвам вече втора опаковка.
 Много съм доволна и аз съм със смесена кожа. Peace

# 4
  • Мнения: 661
Какво ще кажете за балсама за устни на Eucerin?

# 5
  • Мнения: 286
моя приятелка си го купи миналата седмица...утре ще я попитам ...би трябвало вече да има впечатления..после ще докладвам...но фрамацевтката и го препоръча горещо ,така че може би си струва...замислвм се дали и аз да не го пробвам Laughing...утре ще дам  повече инфо Wink

# 6
  • Мнения: 286
балсамчето е невероятно!!!..най :-любимият ми балсам..найстина е страхотен!!!! Peace Peace    :peace

# 7
  • Мнения: 18 542
Какво ще кажете за балсама за устни на Eucerin?
Аз не съм много доволна. Стои някак делебо на устните и тредно се нанася. Ако обичаш по-мазничко, може и да ти хареса.

# 8
  • Мнения: 286
не бих казала 4е е мазно Naughty Simple Smile въпрос на вкус Peace

# 9
  • BG
  • Мнения: 390
Какво ще кажете за балсама за устни на Eucerin?
Много е добро.

# 10
  • Мнения: 177
АЗ не съм особено доволна от крема За лице на Eucerin . На моята кожа, която също е смесена, ми действа по_добре Vichy от съответната серия За смесена кожа.

# 11
  • Мнения: 4 358
Ползвам второ шишенце Hydro-Protect Matt LSF 15 и съм много доволна. Кожата ми е нормална към суха, чувствителна.
Мисля след двете да си взема едно Q10 Active Fluid LSF 15.

А дали мога да мажа с Hydro-Protect Matt около очите или да си купя околоочния?

# 12
  • Мнения: 177
Винаги е За предпочитане да се използва крем специално създаден За около очния контур. Кожата около очите има по_специфични нужди и тези кремчета са съобразени точно с това.

# 13
  • Мнения: 4 358
Винаги е За предпочитане да се използва крем специално създаден За около очния контур.....
Мерси   bouquet
Ще пиша на Дядо Коледа за още подаръци  Blush


Ползвали ли сте някой от тези двата крема? Отзиви?
околоочен
околоочен с Q10

# 14
  • Мнения: 18 542
не бих казала 4е е мазно Naughty Simple Smile въпрос на вкус Peace
Е така де, така  Wink
Аз определено предпочитам хидратираия на Нивеа. Едно време Лабело много ми харесваха. Откакто не ги продават вече съм пробвала и на Леокрема и това на Юсерин и от двете не съм доволна, за това вече си взимам само на Нивеа това със светлосинята капачка.

Общи условия

Активация на акаунт