Зимна почивка с бебе и дете на 3 г - къде?

  • 5 812
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 500
Това е дилемата!
И няма време на всичкото отгоре  ooooh!
Мислим варианти като почивните станции на МС и МО, на Пампорово и Велинград, но пък на Пампорово ще ходим вече за н-ти път  Thinking
Търсим нормални условия, като добро отопление, топла вода, хубава храна, по възможност готвена поне два пъти на ден и това всичко да е на едно място  Peace.
Може и спретнати хотелчета, приемам идеи всякакви!
Като се замислих, може и да е по-близо до Варна!

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 01:11 от AFRODDITA

# 1
  • Мнения: 2 768
Миме, ако не карате ски, Априлци е едно страхотно място! Близо е до Варна, природата е вълшебна, не е много населено като Пампорово или Банско, аз лично много го харесвам! За условията на хотелите Монда най-добре може да те информира, като по-вътрешна  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 500
Ок, мерси, Ета, ще очаквам включване от госпожа Монда да предложи хотел, че с търсачката открих много  Grinning да каже от първа ръка кой е най-добър.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Скучно ми е, искам почивка. Говорете ми!! Blush
Афродита, вие май вече отпочинахте на Доспат, нали?
Ама далече ми се види, нещо по-наблизо ми похвалете, макар да видях такваз тема на първа страница, но не ми е достатъчна...
Компания набирам тоже, иначе скучно тримата прасета да вършеят самотни..

# 4
  • Мнения: 5 500
Скучно ми е, искам почивка. Говорете ми!! Blush
Афродита, вие май вече отпочинахте на Доспат, нали?
Ама далече ми се види, нещо по-наблизо ми похвалете, макар да видях такваз тема на първа страница, но не ми е достатъчна...
Компания набирам тоже, иначе скучно тримата прасета да вършеят самотни..
Не сме още, г-жа Небесна  Simple Smile
Но сме резервирали, ще ви пиша на лични  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 042
Като казваш за почивна станция на МО - ние март месец ходихме за 10 дена на станцията на МО в Боровец. Бяхме с бебе на 10 месеца и кака на 4 г. Условията бяха супер. Единствения минус за вса, че от варна ви е далечко.

Имаш ли впечатления от станцията на МО в Пампорово?

# 6
  • Мнения: 1 232
Като казваш за почивна станция на МО - ние март месец ходихме за 10 дена на станцията на МО в Боровец. Бяхме с бебе на 10 месеца и кака на 4 г. Условията бяха супер. Единствения минус за вса, че от варна ви е далечко.

Имаш ли впечатления от станцията на МО в Пампорово?
а някакви координати можеш ли да дадеш за станцията в Боровец и цивилни могат ли да ходят там,в сми военен в семейството нямаме Simple Smile

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като казваш за почивна станция на МО - ние март месец ходихме за 10 дена на станцията на МО в Боровец. Бяхме с бебе на 10 месеца и кака на 4 г. Условията бяха супер. Единствения минус за вса, че от варна ви е далечко.

Имаш ли впечатления от станцията на МО в Пампорово?
а някакви координати можеш ли да дадеш за станцията в Боровец и цивилни могат ли да ходят там,в сми военен в семейството нямаме Simple Smile

същото питам и се интересувам и аз. МЕрси   bouquet

# 8
  • Мнения: 5 500
Почивната станция на МО на Пампорово тази година няма да работи. А в тази на Боровец са вдигнати няколко пъти цените за гражданите, пак не е скъпо, но миналата година бяха направо символични.
http://otdih.eamci.bg/scripts/isapivwb.dll

А на МС няма да работят станциите на Боровец и Банско, на Пампорово е Орлица. Изключително подходяящо за деца и на много стратегическо място е, близо до Студенец.
http://www.travel.government.bg/pamporovo/index.php

Общи условия

Активация на акаунт