Отново за съня, но този път през деня.

  • 900
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Спят ли вашите бебоци през деня между храненията и по колко?Знам че с възраста остава само следобедния сън, но кога се случва това?

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Различно е. Но твоето дете определено е много малко за това. Дъщеря ми остана с едно спане може би около година и 2-3 месеца. Дотогава спеше и сутрин по 1-2 часа.

# 2
  • Мнения: 9
Всяко дете има свой режим... Голямата ми дъщеря, спеше по 20 минути между храненията, като малко бебе, след това по три пъти на ден докато не стана на 1 година, тогава започна да спи само следобед. Бебка сега е съвсем различна. Тя се успива и може да спи и по три часа. За сега  спи по три пъти на ден по един час.

# 3
  • Мнения: 1 432
Само моето бебе ли спи два пъти по 20 мин? ooooh!............За да спи,ходим на разходки с колата безцелно ,6тото само таз заспива и спи по-дълго, ина4е не знам за6то така прави......пал4е за сън ,а не заспива...ко6мар е при нас Crazy

# 4
  • Мнения: 105
 Sad И ние сме така и незнам какво да правя

# 5
  • Мнения: 1 064
Теодор е още малък, но вече създава някакъв режим...От няколко дни сутрин след като го накърмя в 7ч. будува до следващото хранене в 10, след това спи до 17ч. като се събужда само за храненето в 13ч. От 17 до 20 пак сме будни и след банята и папкането спим до сутринта като пак се събужда само за храненето... Peace

# 6
При всяко дете е различно. При нас беба спи половин - един час преди обяд и около 2-3 часа след обяд. Доколкото си спомням бебетата над 6 месечна възраст трябва да спят около 13-14 часа на денонощие, а по малките като вас повече. 

# 7
  • София
  • Мнения: 480
Сутрин спи около 1 час и следобед 1-2 часа.

# 8
  • Мнения: 5 393
При всяко детенце е различно.Иво все още спи по 2 пъти на ден.Сутрин от към 10 и 30 до към 12- 12 и 30 и след обяд  от примерно 3 и 30 до към 5- 5 и 30.

# 9
  • Мнения: 295
Сутрин спи около 1:30- 2 часа, а след обяда е голяма мъка. Спи 1 час и става, а още му се спи, затова и вечер не може да издържи до 21:00 за храна и спи още един междинен сън около час  от 19:30 до към 20:30.

# 10
  • Мнения: 718
И ние спим през деня 1-2 пъти по 20-30 мин...............напоследък Марти се опитва да заспи,но не може и плаче и я приспивам на ръце...........(до сега не съм я приспивала никога така)..........заспива за 2 мин,но пак за около половин час....................

# 11
  • Мнения: 116
Галена спи от 9 до 10, после от 12 до 13.30 и следобед от 15.30 - 16 до към 18ч.

# 12
  • Мнения: 1 999
Някъде на 10-11 месеца дъщеря ми започна да спи по 1 път на ден. В момента е на 1г. и 3м. и спи по 2-3 часа, а понякога и по 4 часа всеки следобед. Wink

# 13
  • Мнения: 6 461
Всяко детенце е различно.
Пламен до към 1годинка спеше по два пъти на ден,сега вече спи само след обяд.
Тошко пък до към 1г и 6м спеше по два пъти на ден и след това започна по веднъж.

# 14
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Спи сутрин 30мин до 1 час и след обяд пак по толкова, но вече е на 8 месеца. Като беше на 2 месеца спеше по 20мин най-много 2 пъти на ден и ревеше през цялото останало време, после започна да е по спокоен през 3-тия месец и да спи по 3 пъти за по 30 мин и дори някои път час-до два часа. Всяко бебе е различно и си има свой режим, тежко ни, че трябва да преживеем понякога и липсата на такъв.

Общи условия

Активация на акаунт