Страхотни апрески в Waikiki !

  • 3 395
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Момичета , ако някой търси апрески - днес взех на Марти от Waikiki супер сладки апрески . С лепки са - за по лесно обуване , имат DRY TEX Protection , водонепропускливи са и вътре са с много фина вълна  Peace
Има избор на цветове - нашите специално са черно със светлосинъо и най - важното - започват от № 19 до 25.
Италиански са и са много хубави , гледала съм и други , но само тези ме удовлетвориха  на 100 %  newsm10
Ако искате довечера ще пусна снимки , че сега съм на работа !  Wink

# 1
  • Мнения: 7 723
Искаме снимка, а също и цена Praynig

# 2
  • Мнения: 1 102
За ваше сведение L.C.Waikiki е 100% турска фирма.

# 3
  • Мнения: 4 668
1. Заводите са им в Турция , аз лично съм ги виждала , но не са турска фирма  Naughty
2. Казах , че се продават в техния магазин , но марката им е - STYL GRAND , не са турски

Искаме снимка, а също и цена Praynig
Цената им е 85 лв.
Снимка - довечера !

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
извинявай,че пиша в твойта тема.Но искам да сподея и аз за едни апрески.
Купих за 49лв супер апрески от ЦУМ,магазина май се казва ЛСЛ,има и на пътя за Драгалевци такъв.Ще ги снимам довечера,че малката са й любими и днес е с тях на ясла.Имаше и по 59лв няколко други модела.

# 5
  • Мнения: 4 668
Не се извинявай ! Даже е добре да обменяме информация  Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 7 723
Pipinka , апреските наистина са страхотни и си заслужават цената  thumbsup
 има ли подобни №34- за голямата ми госпожица? Thinking

# 8
  • Мнения: 4 668
Да , имаше големи  Grinning, не им обърнах много внимание , точно защото бяха дамски , но бяха три цвята - розово , черно и третият ми се губи  Confused не знам какви номера има , но си бяха за по - голямо дете !

# 9
  • Мнения: 1 370
Невероятни са. Мерси за идеята. Вече знам, какво да поръчам на баба и дядо за Коледния колет  bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=80859&photo=2
това са наште,но вече не са нови

# 11
  • Мнения: 7 723
Да , имаше големи  Grinning, не им обърнах много внимание , точно защото бяха дамски , но бяха три цвята - розово , черно и третият ми се губи  Confused не знам какви номера има , но си бяха за по - голямо дете !

Тенк ю за инфото. Praynig
ще врътна утре едно кръгче- шопинг- терапия #Silly

# 12
  • Мнения: 4 668
Само да уточня , че говоря за този Waikiki , който е на Витошка ( в пряката , но се вижда от Витошка ) , а не за този на Графа  Wink

# 13
  • Мнения: 1 455
В Скай Сити имаше също много хубави апрески на Ruccanor ,струваха 50,00 лева.

# 14
  • Мнения: 4 668
Аз повече на Руканор нищо няма да купя  Crossing Arms много съм недоволна от нещата им .

Общи условия

Активация на акаунт