Коледно намаление в Мола

  • 7 136
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
ФОКС - 1+1 / незмам точно какво е/ и на някой дрехи 50 %

# 16
  • София
  • Мнения: 626
ФОКС - 1+1 / незмам точно какво е/ и на някой дрехи 50 %
Плащаш 1 взимаш още 1

# 17
  • Мнения: 2 237
При първа възможност ще гледам да отида    Peace  Дано си харесам нещичко.

# 18
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Днес пазарувах в FOX .Ама то  вси4ко е из4ислено Mr. Green
Бебешка жилетка 37лв-плащам -избрах си джинси за 32лв./те са подарък/
В другия FOX за каката едни панталони 50лв #Crazyа и нямаше размери.
За девойки има стахотни джинси по 29лв.И блузите са по толкова  bouquet

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз ще отида чак към края на седмицата. Confused Вие ще разграбите всичко до тогава. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 98
 В Бенетон не е обявено като намаление, а промоция. Определени стоки и то в един цвят са с 30 на сто намаление, в другият цвят са си на редовна цена. Обикновено разпродажбата започва от първите дни на януари.

# 21
  • Мнения: 90
casidi-любим мой магазин, където си намирам страхотни дрехи и да имат моя размер-48. намалението е 20% на всички стоки

# 22
  • София
  • Мнения: 301
casidi-любим мой магазин, където си намирам страхотни дрехи и да имат моя размер-48. намалението е 20% на всички стоки

А какви са цените в този магазин? Дънки продават ли?

# 23
  • Мнения: 2 309
Пуснаха ли намаление на детското в син цвят??? Flutter
Става въпрос за БЕНЕТОН!!!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 849
Вчера в Сисли имаше намаление от 30% на някои стоки и аз намазах Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 90
да, продават дънки- миналата седмица си купих комплект с яке-200 лв- вярно цените са малки солени, но поне не ми казват :"ами нямаме по-голям размер ", като че ли размер 48 е за магазините Грамадан  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 11 703
Днес бях там!В някои магазини има намаление-20-30%.Лично аз намазах едно пуловерче от Нинка,намалено от 32 на 22.

# 27
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Днес бях в Мола.Има интересни неща във Фокс - а.Все още важи  промоцията  1+1, избираш две дрехи, плащаш по-скъпата, другата е подарък.На същия етаж има още един  детски магазин в който пазаруваш на същия принцип.Има намалени дрещки и в Бенетон, сложени са на специални по- ниски рафтове в  средата на магазина.Има намаления и в Манго - то и Тера Нова.(20-30% )

# 28
  • София
  • Мнения: 1 845
Фоксове освен в Мола, къде има още?

# 29
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Аз също попитах, но продавачката ми каза ,че само там има.Бях харесала едно яке, но нямаше размера който ми трябва, та затова попитах, но уви....

Общи условия

Активация на акаунт