Коледно намаление в Мола

  • 7 130
  • 39
  •   1
Отговори
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Значи Коледно намаление има в магазина на Тера Нова от 30-50%...
От днес е, а аз случайно го "открих" Simple Smile.
Готини неща има, насам народе !!!!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
не е от днес.Поне от 2седмици е.За Тера Нова специално

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз си взех едни дънчици три/четвърти от магазина им на Витошка - намалени от 90 на 40 лв, но друго не можах да харесам.

# 3
  • Мнения: 8 505
Аз си взех едни дънчици три/четвърти от магазина им на Витошка - намалени от 90 на 40 лв, но друго не можах да харесам.

На Витошка са пълни боклуци.Продават различни неща в двата магазина.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 658
А в някои други магазини в МОЛ-а има ли намаление?

# 5
  • Мнения: 13 512
само Терра Нова ли?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Тази седмица незнам,защото още не съм ходила,но миналата нямаше много намаления.Имаше още в 1-2магазина,но не мога да се сетя кои точно.

# 7
  • Мнения: 2 309
Лелееееее,момичета...........свиркайте,като пуснат намаление на БеРетон!!! Praynig Харесала съм едно яке за детето,но понеже има 3 и реших,че не ми е биджит и мога да изчакам %!!! Peace Много е красиво Flutter

# 8
  • Мнения: 2 100
Намаления на Хъш пъпис и Мандарин като има, казвайте да се включа и аз.

# 9
  • Мнения: 2 066
В Бенетон има 30% намаление, но не на всички стоки

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
А в FOX-a имали нещо, намалено или няква промоция, че преди месец имаха плащаш 2 взима 3, ама с мъжо си взехме якенца, а аз си харесах едни пуловерчета та искам ако ги намалят да грабна едно две  Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
А в FOX-a имали нещо, намалено или няква промоция, че преди месец имаха плащаш 2 взима 3, ама с мъжо си взехме якенца, а аз си харесах едни пуловерчета та искам ако ги намалят да грабна едно две  Laughing
пак беше така плащаш 2,взимаш 3.Утре смятат пак да го посетя и ще дам по-прясно инфо

# 12
  • София
  • Мнения: 276
Да, във FOX е такава промоцията, а отделно има и други неща намалени в проценти.
В детския и в бебешкия магазин на втория етаж има много сладки неща.

# 13
  • Мнения: 498
айде като почне и във Fan Point свиркайте, че съм набелязала няколко "жертви" Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 11 658
Някой ходи ли тези дни в Мола и има ли някакви намаления,по специално питам за Бенетон и Фокс кидс /детските/.

Общи условия

Активация на акаунт