с какво да изпера петно от лютеница на блузка

  • 17 341
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Ей момичета дайте съвет с какво да изпера петна от лютеница по една блузка
Пробвах с Вениш не става,с тест гел веро -не става
Хайде моля ви дайте съвет с някой стар трик newsm78 newsm78

# 1
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Дъщеря ми се беше нацапала с лютеница и се изпра с Tide , не съм му слагала допълнително никакви препарати.

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
С обезмаслител ''Меглио'' Peace.Сложи малко само на петното,разтъркай го малко и право в пералнята,просто нямаш грижи за всякакви петна!!!! Laughing

# 3
  • Мнения: 4 668
Наистина ли става с обезмаслител ? Аз в чудо съм се видяла , Марти си съсипа най - новите джинси и жилетка  Sad Вениш изобщо не помага , чудя се какво го хвалят толкова  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 163
Дъщеря ми се беше нацапала с лютеница и се изпра с Tide , не съм му слагала допълнително никакви препарати.
Абе и аз с Tide я прах ама не се получи-петната си стоят
Ще пробвам с Меглиото-с него съм изпирала огромно мазно петно от олио ама за лютеницата не ми дойде на акъла

# 5
# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
аз ги изпрах с Вениш, щерката се беше омазала доволно, но веднага ги свалих и ги полях с Вениш, после в пералнята и няма петно.
За олио или мазно много помага мокетин също.

# 7
  • Мнения: 6 461
Аз за петна използвам "Клири" .Не  е скъп препарата -струва около 1,6лв.
Но ползвам също така и хубави прахове така ,че петната обикновено бързо изчезват........ Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Има един домашен сапун,не знам точно как се прави-на свеки една баба и го дала,но всичко изпира.Вари се в къщи ,слага се сода каустик ли беше и още нещо

# 9
  • Мнения: 4 668
Добре , а в моя случай петната като не са "пресни" , т.е . минало е време , прани са в пералня и не са се махнали , дали ще помогне Меглио - то или няма смисъл  Sick

# 10
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Ако не стане пробвай с бингола за мокети-откакто съм го открила това чудо няма петно,което да ми се е опряло!

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Добре , а в моя случай петната като не са "пресни" , т.е . минало е време , прани са в пералня и не са се махнали , дали ще помогне Меглио - то или няма смисъл  Sick
"Доктор Бекман" ще помогне! Щом са стари петната и вече са третирани с други препарати само "Доктор Бекман" ти е спасението!  Peace

# 12
  • Мнения: 4 668
А какво е " Д-р Бекман " ? Стик  спрей , течност , как изглежда и къде да го търся ? В БИЛА дали го има  newsm78
Аз не бих се инатила толкова , ама въпросните съсипани джинси и жилетка на малкия ги е обличал само един път  Confused , а и доста пари дадох за тях ...

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами течно е, намазваш петното с него- стои 30-40 мин. и после изплакваш. В Билла не знам, в магазините за перилни препарати го има.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт