Въпрос за вътрешните шевове.....

  • 1 756
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Колко време след раждане,при което има само вътрешни шевове сте правили секс?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
след като ми спряха лохиите! това е важно!
около 40-тия ден

# 2
  • Мнения: 2 657
Аз родих на 27/12 мин.год.На мен ве4е ми спряха,та нищо не ми те4е.Парво на преглед ли се ходи,зашото на мен ми казаха след 40 ден да ида на преглед?

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ами...аз отидох после...но това не е много правилно:)
иди сега, за да си спокойна, че всичко е наред...Simple Smile

# 4
  • Мнения: 64
Аз ходих на преглед на 20-тия ден след раждането. Вътрешните шевове бяха се стопили вече.
Искам да попитам докога са Лохиите?
Нормално ли е да ти тече и след 40-тия ден?

# 5
  • Мнения: 3 334
Цитат на: Reza
след като ми спряха лохиите! това е важно!
около 40-тия ден


и аз

# 6
  • Мнения: 77
И аз изчаках 40 дена, отидох на преглед и чак тогава.....  condomuu

# 7
  • Мнения: 390
Зависи как се чувства човек. На мен течението ми спря на 16-я ден. Аз явно съм авантюристка, защото правих секс на 30- я ден след като родих. Не издържах повече. Разбира се, бяхме внимателни. И да не си помислите, че нямах шевове. Бях зашита като пълнена коледна пуйка - 20 вътрешни шева и 4 външни. Абе направо ми направиха секцио, ама отдолу. Grinning  Grinning  Grinning  Shocked
Сега ми е вече смешно, ама тогава ми се плачеше.

# 8
  • Мнения: 2 657
Ако ме пусне шубето ще пробвам.
Ако ли пък не ме пусне,утре ще ида на преглед.

# 9
  • Мнения: 3 663
Аз на 43я ден Simple Smile лохиите ми спряха някъде на 20я. Не съм ходила на преглед, на мен ми казаха да ида след като ми дойде първата менструация. Аз бях решила да не чакам до тогава, но понеже сексенето мина екстра и се чувствам добре, май ще си трая до тогава Simple Smile

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 399
И аз май съм от авантюристките - някъде на 30-тия ден може би беше  Embarassed . И аз си имах шевове и то бая, ама то от толкова време не бях правила секс като нормалните хора! Та се пристраших  Grinning

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз дори не си спомням твърдо , но нормален акт като4ели имахме 4ак към 3-я месец. това с 30-я ден като садомазохизъм ми зву4и 4ак  Stuck Out Tongue  като си спомням  как боле6е след упоиката  .
само едно въпрос4е  не по темата - на вас лекарите ли ви казаха колко 6ева имате или вие настоявахте да знаете ?
6тот на мен никои не ми съоб6ти и на въпроса ми полу4их лакони4ен отговор " малко"  Laughing  
а някои дали знае какво  озна4ава " малко "?

# 12
  • Мнения: 2 657
Amka,написа:

На вас лекарите ли ви казаха колко 6ева имате или вие настоявахте да знаете ?
6тот на мен никои не ми съоб6ти и на въпроса ми полу4их лакони4ен отговор " малко"  


Ами на мен лекарят ми каза.

С тоя 3 месец ти ме уплаши.

# 13
  • Мнения: 4 414
Цитат на: Reza
след като ми спряха лохиите! това е важно!
около 40-тия ден


и аз така...точно на 40-ия ден беше.

# 14
  • София
  • Мнения: 299
На мен ми казаха за секс след 40 ден, ама така или иначе горе-долу тагава ми свършиха течовете  Laughing Обаче никой не ми е казвал да отида на преглед  Confused  Дали защото съм със секцио или са забравили? Embarassed Не че се натискам де, ама все пак...

Общи условия

Активация на акаунт