Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Има ли мами ползвали тези капки? И какви са отзивите ви?
Цитирай

Марс

Тъкмо мислех да пусна такава тема и аз се редя на опашката да питам................
Цитирай

Явно няма мами ползвали тези капки.
Е ако ги намеря ще ги пробвам и ще кажа отзивите ми
Цитирай

Велико Търново

За какво са тези капки - за колики ли? newsm78 newsm78 newsm78
Ако си доволна от тях, пиши да ги търсим и ние, че може би само такива не сме давали.
Цитирай

София - Бургас

Даже не съм ги и чувала.....
Цитирай

Ами пише, че са за спокоен сън. Подходящи за колики, подуване на коремчето, раздразнителност и неспокоен сън. Ще ги търся и ще пиша после
Цитирай

Варна-Белослав

И аз се записвам за инфо за тези капки,че тези колики ни разказаха играта.
Цитирай

Димитровград

Дано да не съм права,но такива препарати са само за успокоение на родителите.Помислете дали си заслужава да си тровите дечицата и четете внимателно в упътванията какво се съдържа в капките.Ако има някакви упойки-не са безобидни за бебета.
Цитирай

Sofia - Младост

Една от нашите мами ноемврийки ги е ползвала и е много доволна!  Peace
Цитирай

Това не са ли на една фирма Б.... (да не ме санкционират модераторите) и са витамини, а не капки против колики.
Цитирай

София

Даже не съм ги и чувала.....
Peace
Цитирай

Марс

Не не са витамини, има цяла мисля че, италианска козметика и капките за колики. Скоро са ги пуснали на пазара.
Цитирай

София

Днес личния доктор ни ги даде да ги пробваме и аз ги видях за първи път.Съдържат лайка,глог вит"с",липа и кафява захар.Пише че са 100% натурални и освен тях има цяла серия козметика за бебета на същия принцип.Почнах ги капките,но отзиви ще имам след няколко дни и ще споделя.А иначе и ние само тях не бяхме пробвали и вече нямам сили ooooh!
Цитирай

Търсих в две аптеки, но ги няма. Едната е доста голяма, ноооо нямали такива капки. Ще продължавам да издирвам
Цитирай

София

ние ползвахме крема за подсичане с невен и лайка и сме доста доволни. препоръчан е от един аптекар ....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора